Jump to content
Create New...

kwofl nuimt admina


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

skycircle tau neatsibosta apie adminus bumbet kur tik nueini ten ir girdi tave bumbant kaip boba,daba serve isvis padauginai tokiu zaideju skaiciu ir uzsivede stumia ant adminu.Nzn ko tau cia kas uzkliuvo ar prinert nori kad admin gaut,bet va cia galiu perspet bus dar serve kalbu apie adminus ju darba ar stumima gausi muta ilgam ir ismoksi gal forume bent bambet o neper visa serva ir foruma...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Profesorius link=topic=1576.msg19840#msg19840 date=1498321671]
skycircle tau neatsibosta apie adminus bumbet kur tik nueini ten ir girdi tave bumbant kaip boba,daba serve isvis padauginai tokiu zaideju skaiciu ir uzsivede stumia ant adminu.Nzn ko tau cia kas uzkliuvo ar prinert nori kad admin gaut,bet va cia galiu perspet bus dar serve kalbu apie adminus ju darba ar stumima gausi muta ilgam ir ismoksi gal forume bent bambet o neper visa serva ir foruma...
[/quote]
Mielas Profesoriau jau čia skamba grasinimai ;)  ir aš "bambedamas" taisykliu jokiu nepažeidžiu kad gaučiau mute už tai. Ir tai aš už teisybe gal jus administratoriai už tai pykstat bet toks jau esu, kad dedami pagalvokit ar tai yra taisykle ar tik jūsų sugalvota. o tai kad sakai "daba serve isvis padauginai tokiu zaideju skaiciu" tada laikas susivokt ką blogai darai jei daugeja.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search