Jump to content
Create New...

kwofl nuimt admina


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

kiek gali tas zmogus su savo to adminui "axujielint" ateina karta i savaite ir ale geradarys mute gag nors dzin kad visa laika visi serve sneka s ir bbs seria kitiem adminam tinka tas jautruolis silpnu nervu iskart mute gag ir jau ne pirma kart db overpass 3 zmones mute o kai pats keikesi tai dzin pasiziuret demo ka pats kalba

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užmutino katiną, nes keikiasi, bet užtat tą kuris išprovokavo ir sakė, kad jam "gaila jo vaikų" paliko laisvą ir jis toliau keikiasi. Sakau "Nahuj kito neužmutinai? Tu krw nenormalus?" Kažkas prisikabino prie manęs, susipykom - aš gavau 20 valandų, o jis gavo 99 minutes? Tai gal krw wolfai laikrodžio nepažysti? Ar šiaip pisi iš akies kiek nori? Žodžiu nenormalus esi...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Oi, pasitaisau - antras mute buvo vitaliko, turbūt wolfas nebūtų mutinęs jo, nes jam visiškai px. Jis mutina tik tuos kurie JAM trugdo, o ne visus. Kažkas ten mačiau skundės apie adminų draugus... Kartais pats neturi tų savo draugų kuriems suteiki savo imunitetą?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

esme turi but perspejimas poto 30 min mute/gag o ne taip kad man ipiso 1200 mute kad pasakaiu jog neaxujielintu su admin kai katina uzmutino....pasiziurek demo season kaip su p90 nuimdawau ji kaip reke ir keikesi tai gal pats sawe tegu uzsimutina...pasiulai susitik tai sako uz grasinimus galiu gaut mute/gag porai savaiciu :DDD juokdarys net trolis toks triohala nebuwo

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na na, siuo atveju nematau kad kwolf butu pazeides taisykles, keikiates ir stumiat savo rizika
kiekvienas admin turi savo nuomone ir mato dalikus savaip, teks jum apsiprasti ir susipazinti su kwolf :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Del sito yvykio net as prisiregistravau prie forumo. Isreikst nuomone. :D  Man atrodo ten viskas buvo normaliai. Bet kitas zmogus kuris tikrai isprovakavo visa sita nesamone nebuvo nenubaustas. Kodel tik vienam mute o kitas laisvas begiojo? Jeigu vienas nusipelnes tai ir kitas. Abudu konfliktavo. Vien tik del to pastaba kad neligybe. Sekmes kovojant del teisybes. :D
P.S. Man bent smagiau buvo zaisti kol (katinas ar kaip jis per zaidima) kalbejo o ne tas kitas. Juk masofke cia ir reik truputuka atsimest visiems. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1576.msg19775#msg19775 date=1498239584]
esme turi but perspejimas poto 30 min mute/gag o ne taip kad man ipiso 1200 mute kad pasakaiu jog neaxujielintu su admin kai katina uzmutino....pasiziurek demo season kaip su p90 nuimdawau ji kaip reke ir keikesi tai gal pats sawe tegu uzsimutina...pasiulai susitik tai sako uz grasinimus galiu gaut mute/gag porai savaiciu :DDD juokdarys net trolis toks triohala nebuwo
[/quote]

kartoju dar karta, katinas buvo perspetas keleta kartu jau. 2 map is eiles nepadare isvadu todel dejau mute jam jog suprastu kad nejuokaujama. Tada tu crisscross su yellow mane uzsipuolet. ir pradejai crisscross man grasinti jog pasistenksi man admina nuimt.

[VIP]ⒸⓡⓘⓢⓢⒸⓡⓞⓢⓢ :  tu gal galwa isplauk waikas
[VIP]ⒸⓡⓘⓢⓢⒸⓡⓞⓢⓢ :  as tau atsakau gaideli pasistenksiu kad nuimtu admin wolf


Cia tik pora zinuciu kurias rasei. taip kad prasyciau abu patyleti ir neapsimetineti angeliukais. Aciu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=kWolF link=topic=1576.msg19781#msg19781 date=1498240070]
[quote author=CrissCross link=topic=1576.msg19775#msg19775 date=1498239584]
esme turi but perspejimas poto 30 min mute/gag o ne taip kad man ipiso 1200 mute kad pasakaiu jog neaxujielintu su admin kai katina uzmutino....pasiziurek demo season kaip su p90 nuimdawau ji kaip reke ir keikesi tai gal pats sawe tegu uzsimutina...pasiulai susitik tai sako uz grasinimus galiu gaut mute/gag porai savaiciu :DDD juokdarys net trolis toks triohala nebuwo
[/quote]

kartoju dar karta, katinas buvo perspetas keleta kartu jau. 2 map is eiles nepadare isvadu todel dejau mute jam jog suprastu kad nejuokaujama. Tada tu crisscross su yellow mane uzsipuolet. ir pradejai crisscross man grasinti jog pasistenksi man admina nuimt.

[VIP]ⒸⓡⓘⓢⓢⒸⓡⓞⓢⓢ :  tu gal galwa isplauk waikas
[VIP]ⒸⓡⓘⓢⓢⒸⓡⓞⓢⓢ :  as tau atsakau gaideli pasistenksiu kad nuimtu admin wolf


Cia tik pora zinuciu kurias rasei. taip kad prasyciau abu patyleti ir neapsimetineti angeliukais. Aciu.
[/quote]
Tave visi užsipuls, kol blet suprasi kaip vyksta viskas. Jeigu pagal tave vieni gali provokuot kitus, o tie kuriuos sunervina turi būti baudžiami, tai manau tau laikas permąstyt ar tau tikrai reikia to admino? Nes man atrodei normalus pacanas, kol nepamačiau, kaip tu dirbi su savo adminu ir jog pats nesupranti kas vyksta. Gerai, aš nusižengiau - gavau mute, nieko tokio. Bet tai kodėl kiti gali būt neužmutinti? Tipo čia px, kad kažkas kažką provokuoja, bet blogai, kai tu lieki kaltas, nes užmutinai tuos kurie pamatė tavo prastą darbą???

O šitas pamąstymui - niekas niekada nesiskundė, nes visi normaliai bazarinom. Nuo 2015 metų, kai pirmą kart apsilankiau - visi mano nubaudimai. Gerai, prasižengiu - bausk, bet tada nenusuk kitų. Ir neprisigalvok savo dalbajobiškų priežasčių.

[img]https://image.prntscr.com/image/_gUbDuuMQ7iyeaeidgsEag.png[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1576.msg19783#msg19783 date=1498240468]
Uz ka tau admin dave? Kad karta i sav pasijungi? Kad youtube tutorial prisiziurejai ir ale it spec nors kai kazkas gincyjas reki ir mutini? Sakau kao vita gavo mute tos dienos demo paziuret kai tu rekei kad tailor kad nesutiko su tavo nuomone
[/quote]

butu labai saunu jei nekurtum pasaku is kavos tirsciu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Yellow link=topic=1576.msg19784#msg19784 date=1498240518]

O šitas pamąstymui - niekas niekada nesiskundė, nes visi normaliai bazarinom. Nuo 2015 metų, kai pirmą kart apsilankiau - visi mano nubaudimai. Gerai, prasižengiu - bausk, bet tada nenusuk kitų. Ir neprisigalvok savo dalbajobiškų priežasčių.

[img]https://image.prntscr.com/image/_gUbDuuMQ7iyeaeidgsEag.png[/img]
[/quote]

Neapsimetinek angelu. Pas tave kas trecias zodis keiksmazodis. Kai sakau susitvarkyt zodyna, tu mane visada nx siunti. Tavo mute yra pagal taisykles ir prasiciau neieskot kur prisikabinti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=kWolF link=topic=1576.msg19785#msg19785 date=1498240596]
[quote author=CrissCross link=topic=1576.msg19783#msg19783 date=1498240468]
Uz ka tau admin dave? Kad karta i sav pasijungi? Kad youtube tutorial prisiziurejai ir ale it spec nors kai kazkas gincyjas reki ir mutini? Sakau kao vita gavo mute tos dienos demo paziuret kai tu rekei kad tailor kad nesutiko su tavo nuomone
[/quote]

butu labai saunu jei nekurtum pasaku is kavos tirsciu.
[/quote]
tirsti tu gal tegu pasiziuri demo is snd seanso kaip su p90 nuemiau ir tu keikes ir reki? sakau buvo tema kai vita gavo mute ir tada per dd2 map rekie kad taylor nes ale nesutinka tavo it speco nuomone su juo...gal grysk is savo fantaziju pasaulio zmogau

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1576.msg19788#msg19788 date=1498241118]
tirsti tu gal tegu pasiziuri demo is snd seanso kaip su p90 nuemiau ir tu keikes ir reki?
[/quote]
kas tau rekia? as juk saviau "ir vel crisscross su p90 ble laksto per mid. nieko negirziu" o kai jus? 10 zodziu sakiny blt/kurva/jx jobanas sukisat visai normalu? taip kad prasau neburti pasaku man cia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=kWolF link=topic=1576.msg19789#msg19789 date=1498241330]
[quote author=CrissCross link=topic=1576.msg19788#msg19788 date=1498241118]
tirsti tu gal tegu pasiziuri demo is snd seanso kaip su p90 nuemiau ir tu keikes ir reki?
[/quote]
kas tau rekia? as juk saviau "ir vel crisscross su p90 ble laksto per mid. nieko negirziu" o kai jus? 10 zodziu sakiny blt/kurva/jx jobanas sukisat visai normalu? taip kad prasau neburti pasaku man cia.
[/quote]
sakau tegu demo pasiziuri kiti... pats reki pats keikesi ir poto kitus uz tai mutini ir gagini apgailetinas esi :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1576.msg19778#msg19778 date=1498239900]
na na, siuo atveju nematau kad kwolf butu pazeides taisykles, keikiates ir stumiat savo rizika
kiekvienas admin turi savo nuomone ir mato dalikus savaip, teks jum apsiprasti ir susipazinti su kwolf :)
[/quote]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ejMAq_FuZ4k&feature=youtu.be[/youtube]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Yellow link=topic=1576.msg19793#msg19793 date=1498241901]
[quote author=Art link=topic=1576.msg19778#msg19778 date=1498239900]
na na, siuo atveju nematau kad kwolf butu pazeides taisykles, keikiates ir stumiat savo rizika
kiekvienas admin turi savo nuomone ir mato dalikus savaip, teks jum apsiprasti ir susipazinti su kwolf :)
[/quote]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ejMAq_FuZ4k&feature=youtu.be[/youtube]
[/quote]
+100 :DDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Reikia į serva įvesti taisykle kad per šventes Jonines, žolines ir kitas visi servo žaidėjai gali ten sakyt "naxui" "kurwa" "blet" nes kai išgeri kartais žodžiai savaime išsprūsta.

P.S Yellow graži kalvke nupirk ir mano tokia
P.S P.S kWolf KYS EIK NAXUY ŽIOBARE  8)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fashio link=topic=1576.msg19799#msg19799 date=1498243892]
Reikia į serva įvesti taisykle kad per šventes Jonines, žolines ir kitas visi servo žaidėjai gali ten sakyt "naxui" "kurwa" "blet" nes kai išgeri kartais žodžiai savaime išsprūsta.

P.S Yellow graži kalvke nupirk ir mano tokia
P.S P.S kWolf KYS EIK NAXUY ŽIOBARE  8)
[/quote]

Trečdalį algos kainavo :/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Fashio link=topic=1576.msg19799#msg19799 date=1498243892]
Reikia į serva įvesti taisykle kad per šventes Jonines, žolines ir kitas visi servo žaidėjai gali ten sakyt "naxui" "kurwa" "blet" nes kai išgeri kartais žodžiai savaime išsprūsta.

P.S Yellow graži kalvke nupirk ir mano tokia
P.S P.S kWolf KYS EIK NAXUY ŽIOBARE  8)
[/quote]
Jei įvestu ta taisykle tada reiketu įvesti ir kad išgere adminai gali mutint po 30 min be reason :D nes nekart girdejau kai užmutina kažka ir sako turbut gal buvo išgeres :D ir tai adminai nevertina savo duotas pareigas nes kiek esu girdejes sako man tas pats galit nuimt man ta admina. (Kiek manyčiau į administracijos pareigas rimtai nežiūri.)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search