Jump to content
Create New...

Del vip panoms


Guest Vitute

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymų 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tai pala troli, as kaip manau cia aplamai negrazu kabinetis, nesvarbu ar menesio senumo ar  dvieju menesiu senumo, bet esme tame kad kabinejaisi  :-X

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vlaskiz link=topic=1568.msg19717#msg19717 date=1498222686]
Čia stiprus sex harassment ceisas, davęs VIP labai pigiai išsisuktų, nesvarbu ar kaip draugeliai ar ne kaip draugeliai tuo metu bendravo :))

Kažko tikėjaus pasiskaitęs temą, bet ne tokiam lygyje, kad žmogus taip darydamas turėtų slėptis giliai po lapais, persivadint ir niekada nebesirodyt.

Manau Troliui pačiam kraujo spaudimas smarkiai pakilo iš gėdos, pamačius tuos screenshotus
ir čia labai daug ko nepridėsi, be to kad tikrai turi nesisekt gyvenime su moterimis, jei taip elgiamasi.

Apskritai sklinda gandai, kad trolis prie 95% lietuvaičių merginų, kurios žaidžią cs'ą, kibinas 'nekaltais' komentarais ir komplimentais, tikėdamasis,
kad paeis, maždaug tame lygyje kaip Minedas ieškojo sau merginos.

Troli, atsisėsk kada rimtai ir kelias minutęs, giliai įkvėpęs, pamastyk ar nesi tame amžiuje kai turėtum būt gerokai rimtesnis nei esi, kalbant ne apie žaidimą.
Kalbant apie žaidimą, ir surimtėk, nes be tavęs pačio ir su kitais, dauguma bent, adminais betvarkė. Bet kaip ten sakė, pradėt reik nuo savęs.
[/quote]

+1.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=vlaskiz link=topic=1568.msg19717#msg19717 date=1498222686]
Čia stiprus sex harassment ceisas, davęs VIP labai pigiai išsisuktų, nesvarbu ar kaip draugeliai ar ne kaip draugeliai tuo metu bendravo :))

Kažko tikėjaus pasiskaitęs temą, bet ne tokiam lygyje, kad žmogus taip darydamas turėtų slėptis giliai po lapais, persivadint ir niekada nebesirodyt.

Manau Troliui pačiam kraujo spaudimas smarkiai pakilo iš gėdos, pamačius tuos screenshotus
ir čia labai daug ko nepridėsi, be to kad tikrai turi nesisekt gyvenime su moterimis, jei taip elgiamasi.

Apskritai sklinda gandai, kad trolis prie 95% lietuvaičių merginų, kurios žaidžią cs'ą, kibinas 'nekaltais' komentarais ir komplimentais, tikėdamasis,
kad paeis, maždaug tame lygyje kaip Minedas ieškojo sau merginos.

Troli, atsisėsk kada rimtai ir kelias minutęs, giliai įkvėpęs, pamastyk ar nesi tame amžiuje kai turėtum būt gerokai rimtesnis nei esi, kalbant ne apie žaidimą.
Kalbant apie žaidimą, ir surimtėk, nes be tavęs pačio ir su kitais, dauguma bent, adminais betvarkė. Bet kaip ten sakė, pradėt reik nuo savęs.
[/quote]

+3, gaila kad datrolis nesupranta
cia gaunasi tas atvejas, kai qsun bande papirkti uz 10$, kad leistu pacheatint ir po to pareiske, kad cia prank, cia tas pats ir su datroliu
nesinori man kistis gyliai i sita reikala, bet ne pirmas toks skandalas ir nemanau kad jis pasikeis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

gavau padiulyma slyst i kita serva, ir dar siulo trolis ta vipa perleistkazkam mat nori gera darba padaryt
daba losiu serve kiekviena diena ir kiekviena prisipisim floodinsiu en temu skundu i foruma pamegink tu dar pakenkt zaidimui

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Net juokinga darosi... Vita prašo trolio pimpalo fotkės, o trolis prašo vitos papų į pm. Dabar krč dėl to kas buvo praeityje nori primest kažką, kad tas trolis blogiukas... Yra jis autistas kak nada, bet ir tu Vita esi nekažką geresnė, tai neprimesk per daug. Sukūrei temą, nes "Adminai kabinėjasi prie merginų ir nori vip". Išėjo taip, kad viena pati likai, o adminų visų įvardint negali, tai vistiek nenori pasiduot ir nuteikinėji dabar žmones prieš troli. Gerai, jis prisidirbo, bet kiek skaičiau ir tu norėjai pasidomėt jo kelnių turiniu, tai gal nekelk bangų? Siuntėt ar nesiuntėt - jūsų reikalas, bet manau niekas netrugdo ignoruot jo, juolab jog tai įvyko tikrai ne vakar ar užvakar, o prieš kelias savaites ar net mėnesį... Aš neginu DaAutizm, bet gal nereikia kišt to, kas buvo? Tikrai nesi kažkokia 10 metų mergaitė, kad sureikšmintum tai, o iš mano pusės atrodo juokinga net. Nu negražu, bet jeigu tu leidiesi provokuojama ir žaidi su juo, tai gal tau patinka? Jis gali nesuprast, jeigu tu vietoj to, kad paprašytum ir sakytum "nustok, man nepatinka" sakai "Atsiūsk savo šlangą ;)", o dabar sėdi forume ir veiki, kad priekabiauja... Tie kas sakys, kad kažką ginu - man px, sakau, kaip atrodo. Abu vienodi, niekas neišsiskiria. Vien dėl to, kad gaudavo mute nuo adminų 1 minutei ar kažkas tokio - nereikia verkt. Galėjo gaut savaitėms ar net mėnesiams už pastovius nusižengimus. Trugdo žaist? "voice_enable 0". Nepatinka žaidėjai, kurie priekabiauja? Get some fucking friends and play competitive... Nepatinka competitive? Yra pasirinkimas tarp DAUGYBĖS puikių serverių šiame šūdiname žaidime. Neapsimesk auka... Iš to, kai norėjai gaut vipą perėjo prie to, kad negavai ko nori ir dabar ieškai kaltės išpirkėjų. Nenustebčiau, jeigu tu kam nors būtum rašiusi kažką panašaus arba prikolinusi, tik tau niekas nieko nesakė. Jo vien nick yra "Trolis", tai manau daeis tau tiek, kad jis yra didelis vyras, bet elgias, kaip mažas vaikas. Nustebai? Tokie beveik visi šio serverio žaidėjai. Servas vadinasi "BACHŪRŲ", o ne "Mandagiojo Lietuvos Jaunimo Susirinkimo Vietelė". Visi keikiasi ir visiems px. Visi vieni ant kitų stumia ir gauna mute, o praėjus laikui vėl nebesipyksta. Kadangi mėgsti imt žodžius iš konteksto, tai manau viskas paprasta. Trolis sakė - tu keikiesi ir provokuoji kitus, o tau nuolaidžiaujama ir taip, tai ne prašyk vipo, o duok kam nors, nes su tavimi ir taip žaidžia, kaip su vaiku. Tu ne taip jį supratai. Dėl ėjimo į kitą serverį - manau jeigu išeisi, tai dauguma žmonių nepasiges tavęs ir jiems nieko netrūks. Nežinau nieko dėl ko turėtum būt išskirtinė ir tokia jau privilegijuota, kai serveryje pilna merginų. Norėtum - tylėtum, o dabar pati prasidedi ir gauni, o po to verki. Negi tau 8 metai, kad mokyt paprastos taisyklės - "kaip tu su kitais, taip su tavimi".

P.S.
1. Gali neatrašyt, nes man px.
2. Aš NESU adminas ir negalvok, kad dėl to padlaižiauju ar kažkas tokio.
3. Jūs ABU kalti, nes abu vienodą šūdą malėt.
4. Trolis dūhas, bet čia jau visi supratom šitą senei.
5. Dėde nemušk, nes parašysiu temą, kaip nuskriaudei ;-;

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

oho troliukas visu grazumu pasirode :D as tai gavau vipa, kaip jus norit, bet troli dar atsiusk pimpalo foto, kad ir kitiems menesiams tureciau ka pasiulyt uz vip :DDDD

o siaip tai pasakiau - zaidimui prasau netrukdyti, tu galvoji as cia free vip prasau? as tavo ta serva remiu kas menei pirkdama vip, taip kad prasau biski skaitytis su zmonem

pora slap tik uzmeciau sako, gal issitrauk demo ir pasiziurek kokiu metu sia savaite tuscane slapinai mane ir gelele ir ko susilaukei atgal, pats zinai kokiom dienom nedirbi tai tikrai greit atseksi



Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fashio link=topic=1568.msg19801#msg19801 date=1498244162]
[img]https://media.tenor.com/images/e91e0cce744b5997f809ff5435a798ab/tenor.gif[/img]
[/quote]
:D :D :D

na, troli, ir tu manes turesi atsiprasyt tada uz zaidimo gadinima, nes tikrai erzinai, ir dar labiau del to, kad tau patinka, kai nervinuos

1. tu buvai teisus tik del to galbut, kad i pm visi rasinet gali (as to nebandziau nzn) bet tas spamas nlb grazus, ir dar kad paviesinau tai, kas buvo skirta tik man  (hmm..)
2. jei as atsiprasau (cia buvo trolio salyyga ir pazadejo uz tai nebeslapint), nebenoriu sulaukti jokiu zeminanciu votu su mano vardu (3-ias ss is praejusios savaites) is jokio admino
3. kaip susitaikymo dovana vistiek man bent tris klyno fotkes, nes kaip ir minejau, ju man prireiks norint gaut vip ateinantiems keliems menesiams
4. manau isidemesit sitai: kad ir kiek prikolintume serveryje, visada pagrindine priezastis ten yra ta, kad ateinam pazaisti, taip, jums tikrai smagu, kai ateina tokia Vita ir kasdien prajuokina arba uzpisa iki negalejimo, bet tikrai nei vieno abejingo nera sitam personazui, neperzenkit ribu prasau ir skaitykites (kaip ir sakiau, panos seniai jau turi kovot del saves, tai nereik verkt, kad sulaukiat negraziu fraziu atgal, prisiminkit ir tuos visus kartus, kai kritot is kedes nuo juoko, nes daug fraziu kaip bajeriai praslydo ir buvo ignoruojami adminu) ir atsiminkit, as pretenzijas cia virsenybem taikau, o ne zmogiukam, su kuriais serve esam lygus,

SORRY TROLI KAD IZEIDZIAU TAVE PAVIESINDAMA TAI, KAS BUVO SKIRTA TIK MAN (kita kart kale pavadinsi, teks prasileist real viena)


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1568.msg19763#msg19763 date=1498235759]
Cia blet popkornu neuzteks, eik vergas man koldunu pasildyk. Kalike per daug isiaudrino su savo pakaliku.
[/quote]
[youtube]https://youtu.be/PbQNs5ek4Ik[/youtube]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prizadek kad daugiau nenaudosi savo super galiu trukdyt man ir kitom panom zaidima, jokiu slapu, jokiu votu, ir issikelkit pagaliau tema su klausimu del keiksmu, nes kolkas keiktis galima, negalima izeidineti (bent jau per tuos kelis men kol as cia zaidziu buvo tokia viesa nuomone, dar adminai kazka kalbejo del keiksmu, kad po 12 val galima keiktis, zdz kiek zmoniu tiek nuomoniu)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ok varau i adminus ir as betvarke galesiu daryt,

matai biski skirtuma ane, kur adminai achujelina, o kur zaidejai  :-\

[url=https://www.facebook.com/gerovakarosou/videos/1844359379177883/]https://www.facebook.com/gerovakarosou/videos/1844359379177883/[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

visa i tave

atrodo lyg ir tavo kalba kalbejau, bet nesusikalbejau vistiek

kitiems kaip kompensacijas siulai materialines vertybes, bet man ziuriu tai visgi principai daro savo, reiskias dar ne visai sugadintas :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search