Jump to content
Create New...

Del vip panoms


Guest Vitute

Rekomenduojami pranešimai

Prasom uzdet vipa man ir gelelei, ir visoms, kurios turi pakesti adminu slapus ir visokius nesamoningus votus is adminu puses kiekviena diena,

norit prisikabinet - mes irgi norim.

Laukiam vip.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tai jei sako kad panoms neturetu but jokio demesio, nes jos kaip visi zaidejai, tai dekui, nepirksiu tikrai, kai TOKI demesi rodo :) net kai paprasai, kad netrukdytu zaist!!!

Laukiu vip.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Perfrazuosiu Vita zodzius.

Cia turetu buti nusiskundimas keliais adminais (speju clarity + vitalik), kurie ne karta slapina, slayina, keicia nikus, bei uzveda diskusija tokiais zodynais, kad bet kuris kitas zaidejas gautu mute menesiui kaip minimum. Jei as buciau tas kuris tokius dalykus dares, as senai admino nebetureciau.

As kaip "trial adminas" rizikuoju tai sakydamas, bet sitai turi baigtis. Neimanoma normaliai palosti kai Vita riejasi vakarais su kai kuriais adminais. Vita klause ar kas paliudyt gali, tai as paliudysiu, jog sitos nesamones vyksta vos ne kasdien.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

"Aš esu mergina ir noriu jūsų dėmesio, todėl prašau duokit man vipą, kad chat išsiskirčiau ir mane labiau pastebėtų. Priežastis nesvarbi, tiesiog nesu pasiruošusi mokėti pinigų už tai ką galiu gauti, nes gimiau su papais." Viskas teisingai ar kažkur suklydau?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=kWolF link=topic=1568.msg19592#msg19592 date=1498132267]
Perfrazuosiu Vita zodzius.

Cia turetu buti nusiskundimas keliais adminais (speju clarity + vitalik), kurie ne karta slapina, slayina, keicia nikus, bei uzveda diskusija tokiais zodynais, kad bet kuris kitas zaidejas gautu mute menesiui kaip minimum. Jei as buciau tas kuris tokius dalykus dares, as senai admino nebetureciau.

As kaip "trial adminas" rizikuoju tai sakydamas, bet sitai turi baigtis. Neimanoma normaliai palosti kai Vita riejasi vakarais su kai kuriais adminais. Vita klause ar kas paliudyt gali, tai as paliudysiu, jog sitos nesamones vyksta vos ne kasdien.
[/quote] o tai palauk, jei ji riejasi su kazko ir tu girdi tai, kodel nemutini?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na, cia kalba apie mr troli, ir jo paskutinius smagumus serve, kai gelele net neiskente ir pradejo sakyt gana visokiems cirkams,

aisku is serverio zaideju snd isgirdau, kad panoms cia isvis geriau nelost jei nepatinka kas darosi, gal but i tai reiks atsizvelgt

bet esme tokia - jei aiskinat, kad panos yra eilinis zaidejas, bet elgiates priesingai,

patys savo elgesiu paaiskinat, kodel turim turet vip.



Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1568.msg19595#msg19595 date=1498132497]
o tai palauk, jei ji riejasi su kazko ir tu girdi tai, kodel nemutini?
[/quote]

1. Riejimasis pradetas buna 9/10 kartu is admino puses.
2. Kartoju 10 karta jau sia savaite. Pas mane trial adminas. Taip kad kokio vitaliko uzmutint negaliu :) Siandien x2 WH buvo serve, as ju net perma baninti negaliu....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1568.msg19599#msg19599 date=1498132898]
[quote author=Yellow link=topic=1568.msg19597#msg19597 date=1498132579]
[quote author=deivius1 link=topic=1568.msg19594#msg19594 date=1498132461]
Vitai duokit fidget spineri, autizmu baigia susirgt bachuruose
Seip apie mane kalba eina, galbut dar clarity
[/quote]
Duok jai gaidžio kepurę, ji nori išsiskirt...
[/quote]
Jo galiu duot Ta gaidzio kepure kur gaidys islindes, jeigu tai simbolizuos taika su vita. :3 Su gelele mes ir taip sutariam, vos ne bestai esam, issigalvoja cia Vita...
[/quote]
Šiaip ji sakė nori prisikabinėt, tai jaučiu geriau ją nubaust reikia, bet pasiūliau taikos simbolį - gaidelį. Gal ir sausainių tokių pačių porą pakelių galim nupirkt susimetę.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

kas cia tas Yellow isvis? nebuvai serve paskutiniu metu, arba nesupranti, arba siaip cia atejai kelt pykciu is lempos, didelis cha tau i veida :)

Troli, susimokek uz savo veiksmus(nes kitiems labai megsti siulyt sita varianta kaip bausmes issipirkima), uzsimane mat jis prikolint panu saskaita pff

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Vitute link=topic=1568.msg19601#msg19601 date=1498133174]
kas cia tas Yellow isvis? nebuvai serve paskutiniu metu, arba nesupranti, arba siaip cia atejai kelt pykciu is lempos, didelis cha tau i veida :)

Troli, susimokek uz savo veiksmus(nes kitiems labai megsti siulyt sita varianta kaip bausmes issipirkima), uzsimane mat jis prikolint panu saskaita pff
[/quote]
Jibat, aš serve buvau ir šiandien ir vakar ir tu tiesiog iš tuščios vietos šiandien pradėjai kelt skandalą. Tau ne vip duot, o mute, kad nešauktum nežinodama kas vyksta... "Panoms duokit vip"... Tai gal davai duokit visiems vip metams laiko ir tada visi bus laimingi... Kam pirkt vipus mums jeigu už zaniehuj gali gaut? Kuo tu tokia išskirtinė? Vien dėl to, kad jūsų mažiau - nereiškia, kad piniginės neturit. Žaidi - žaisk... Gal dar tau kokį masažą padaryt, arbatos išvirt ir kojas nuskust? Ahujel visai. Visi sėdi, visi tipo "kenčia", tai neišsiskirk ir nesusireikšmink...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Vyru diskriminacija jai uz dika panoms vipai bus dalijami  :D
na o del adminu nepavizdingo elgesio su panom kai ateinu nezinau kas pradejas buvo bet adminai gal ir piknaudziauja truputi ta privilegija ir ticiojas is geleles ar vitos...bet tos ir neangelai neuzginu ne vienos puses  8)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

na, galima ir kitaip, jei ne del to kabinejasi adminai, kad panos, tai del to, kad labai megstamos zaidejos? ar cia mes klounai kazkokie?

esme ta pati, jums smagu zaist, mes ir norim pasismaginti zaidima - prasom troli issipirkt savo kalteeee laukiam vip.

Tai juk neskundziu adminu, o ziuriu pagal situacija, manau visiems prieinamas kompromisas - vipas. Nes manau, kad patycios, kartais smagios, o dabar daug dazniau jau ir nepakenciamos, tikrai nesiliaus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Vitute link=topic=1568.msg19606#msg19606 date=1498135337]
na, galima ir kitaip, jei ne del to kabinejasi adminai, kad panos, tai del to, kad labai megstamos zaidejos? ar cia mes klounai kazkokie?

esme ta pati, jums smagu zaist, mes ir norim pasismaginti zaidima - prasom troli issipirkt savo kalteeee laukiam vip.

Tai juk neskundziu adminu, o ziuriu pagal situacija, manau visiems prieinamas kompromisas - vipas. Nes manau, kad patycios, kartais smagios, o dabar daug dazniau jau ir nepakenciamos, tikrai nesiliaus.
[/quote]
"Prašom troli išpirkt savo kaltę." Trolis nekaltas, kad tu negimei su dviem kąbančiais ir vienu ilgu... Jeigu nepatinka - visada gali padaryt voice_enable 0 konsolėje, bet matau, kad tu ant tiek esi savanaudė, kad vietoj to, kad pasakytum kas ką daro - prašai vip nes "tave skriaudžia". Eik į minecraft palošt, ten tau duos visko ko reikia vaikai... Deimantais apmėtys...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Yellow nei dar nesupratai mano grazaus pasakymo, galesiu pakartot, nes jau nebejuokingas cia tavo tas draskymasis, padauzyk galva i siena, nes pms matau ne man, o tau :) laisvas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Vitute link=topic=1568.msg19608#msg19608 date=1498136707]
Yellow nei dar nesupratai mano grazaus pasakymo, galesiu pakartot, nes jau nebejuokingas cia tavo tas draskymasis, padauzyk galva i siena, nes pms matau ne man, o tau :) laisvas
[/quote]
Tai nebūk savanaudė ir nereiks verkt... Tu tiesiog nori nemokamo vipo ir nesimazink, kad ne...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

manau sekanti tema bus apie tai, kas tu toks isvis, is kur cia atsiradai, adminai kiek zinau turi but pralose bent 2k valandu, o tu cia atsiausi su nauju acc ir adminu ir dauzai su wh visokiais, o cia kas per nesantaikos kelimai?? wtf zmogau, as nzn kas tu toks, bet pirmas ispudis ne kazka...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Vitute link=topic=1568.msg19610#msg19610 date=1498136969]
manau sekanti tema bus apie tai, kas tu toks isvis, is kur cia atsiradai, adminai kiek zinau turi but pralose bent 2k valandu, o tu cia atsiausi su nauju acc ir adminu ir dauzai su wh visokiais, o cia kas per nesantaikos kelimai?? wtf zmogau, as nzn kas tu toks, bet pirmas ispudis ne kazka...
[/quote]
Aš nesu adminas, tiesiog forume užsilikęs rangas iš daugiau negu 3 mėn senumo. Tu kurk apie ką nori tas temas, man nieko tas nesako. Dabar kalba eina apie tai, kad tu nieko nepadarei dėl šito serverio ir nori gaut vipą, nes tave "skriaudžia adminai" arba dėl to, nes esi "labai mėgstama"... Tai gal davai visiems duodam po vipą už tai, kad zjbs yra? Suprask - serveris turi gaut pajamų, kad bent kažkiek atsipirktų jo laikymas. Savininkai moka pinigus už serva ir duoda privilegijas už galimybę paremti serverį. Tu ateini ir sakai: "Mane visi mėgsta, duokit man vipą, mane skriaudžia adminai, bet aš labai mėgstama žaidėja". Sumoki pinigus - paremi serverį ir gauni vipą. Kuri temas forume - sutinki tokius, kuriems tai nepatinka ir gali skūstis kokie mes blogi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as kiek zinau datrolis leido kitiem adminam kibint vita su gelele nes jos nori demesio...
na as i tokius reikalus nesiveliu
bet siulyciau adminam clarity ir vitalikui surimtet ir nebeskriausti  mergaiciu, o vip duoti vien del to kad esi pana...um nope

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1568.msg19613#msg19613 date=1498137680]
as kiek zinau datrolis leido kitiem adminam kibint vita su gelele nes jos nori demesio...
na as i tokius reikalus nesiveliu
bet siulyciau adminam clarity ir vitalikui surimtet ir nebeskriausti  mergaiciu, o vip duoti vien del to kad esi pana...um nope
[/quote]
siaip tie slapinimai, niku keitimai buvo jau laaaaabai senai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ar cia man siulot TYPO sukurt en temu ir visus adminus iskust?? Tipo gaudyk veja laukuose, kai pagr servo adminas tyciojas is taves :D tipo PIRK VIPA IR PARODYK< KAD TAU TAIP PATINKA kai dergias is taves VOU SUPER :DDDD "susipyk su servu ir pashol nx Vita" cia mazdaug tokia iseitis turetu but ane? :DD

fainai, aciu uz demesi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search