Jump to content
Create New...

kwolf anketa


kWolF

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime
[b]kwolf[/b]
2. Amzius N-18
[b]25[/b]
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
[b]STEAM_0:0:58490167[/b]
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
[b]Taip.[/b]
5. Kokiame serveryje buvote?
[b]Senuose populiariuose cs 1.6 srveriuose (cszone, cs.wip) bei pas jus.[/b]
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
[b]4-8h i diena. Prideti galiu tai, jog mano darbas yra prie pc, taigi esu pasiekiamas vos ne nuo ryto iki vakaro.[/b]
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?)
[b]CSGO antrame serveryje[/b]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
[b]Pirma kart grubiai nusizengus - ispeciau, jog jei ir toliau elgsis taip, bus taikomos priemones (mute/gag). Jei po ispejimo situacija nesikeicia, deciau mute/gag nuo 10min iki 1h. Jei po sios bausmes niekas nepasikeicia, deciau mute 1-3 dienoms.[/b]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.
[b]Nezinau ar kiti adminai mane prisimena, kai pries metus pas jus adminu buvau. Nemanau jog kam uzkliuvau. Priezastis kodel buvau nostojes CSGO zaist buvo del 1 cyterio, bet cia ilga istorija ir jo nebera. Neklausiau asmeniskai ne 1 admino ar gali uztarti mane[/b]
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (t.y Event rengimai, forum priziurejimas, dar kazkas kas butu naudinga projektui...)
[b]Kai buvau pas jus adminas pries metus, darydavau vos ne kasdien mini eventuka (kas mane papjauna - gauna rakta). Galeciau ir web dizaina grazu papaisyti jei tik turit zmogu kuris susikarpys ji ir sukoduos :)[/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as nieko pries uz kWolf sugrizima, bet daznai pasitaiko kai nuemu banus del ikalciu trukumo ir adminai labai pyksta del to, jei tau tai netrukdys tai gerai ;]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Art link=topic=1522.msg19103#msg19103 date=1495263222]
as nieko pries uz kWolf sugrizima, bet daznai pasitaiko kai nuemu banus del ikalciu trukumo ir adminai labai pyksta del to, jei tau tai netrukdys tai gerai ;]
[/quote]

Man viskas ok su tuo. Kiek asmeniskai ban esu dejes, tai buvo problemu tik su 1 veikeju, bet jis galu gale buvo banintas kai kitas adminas papildomu demo idejo :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš esu prieš, nes pačio kWolf žodžiai, kai kažkas paklausė, kodėl nori vėl admin būti tai pasakė, kad cituoju: "nereikia pirkti vipo". Ankščiau, kai buvo administratorius tai buvo tragedija, dabar gal pasikeitė.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Finter link=topic=1522.msg19200#msg19200 date=1495384448]
Aš esu prieš, nes pačio kWolf žodžiai, kai kažkas paklausė, kodėl nori vėl admin būti tai pasakė, kad cituoju: "nereikia pirkti vipo". Ankščiau, kai buvo administratorius tai buvo tragedija, dabar gal pasikeitė.
[/quote]

Tu juoku nesupranti ar ko?

Be to, neisimk poros zodziu citatos be konsteksto. Juk poto pabreziau, jog pirksiu VIPa jei leidzia atsiskaityt skinais. Plius admin esant VIP nebegauni... Praeitais metais sistema buvo susijaukusi vos tik VIPus idejo. Jei buvai adminas, tai gavai ir VIPa tuo paciu.

Iki :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...

aha kisa trigrasi o paskui ale izeidziau :D koks tavo reikalas kaip as su kitais adminais bedrauju, jiems nepatiks ir mutins, o ne tu, eik pasiklausk ar izeidziau dmeri :D ar cia tipo tave izeidziau?? kad sakiau i galva gausi kam kisies, zodziu PRO ir maziau nardyk kita karta man jei nesugebi atlaikyt ;) nebesakyk man daugiau nieko sekmes

-REP

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search