Jump to content
Create New...

(MAKDELENA) Dėl klaidingo bano :)


Guest MAKDELENA

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras :) Be jokios priežasties mane užbanino serveryje (Bachuru 2). Jo žinau, dėl manęs buvo daug nusiskundimų, bet atsižvelgiant į žaidimo patirti manau banas yra klaidingas. Nesakau, neesu ten toks jau pro žaidėjas, bet pražaidęs apskritai ne vien tik csgo, tai yra įmanoma, turiu omeny taip žaisti. Ir šiaip pagalvojus turint toki steam accounta ar butu verta rizikuoti
savo reputacija ir panašiai, kaip jos turiu pakankamai. Šia žinute norėjau pasakyti jog banas yra klaidingas, nieko nenaudoju, esu sąžiningas žaidėjas ir iš admino „HeXIT #NewPC“ reikalauju video ar demo kurioje vietoje būtent esu prigautas :)
Tikras nickname - w1zardz, kam reikės tas žinos kas esu

http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:86883536&advType=steamid&Submit

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote author=hexitlietuva link=topic=1475.msg18267#msg18267 date=1492035752]
Come on. 2 roundus spec tave :) pries kiekviena priesininka nusaunant vedi per sienas... Laixiuke manau vietos tau atsiras.
[/quote]
Palauk palauk, kur vedžiojau ?? Tu dabar atsisuk demo ir pažiūrėk :D bent jau būtum sugalvojęs kažką gero parašyt, dabar taip gavosi, kad dėl nieko iš vis mane užbaninai, nes crossas kažkoks tau pasake :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai taip :D Kur gi nereikšit savo nuomonę, kai serve vienam sėdit ir veikėjas crosas verkia, kad tik parašytumet prieš mane, bet čia still. Visada tokiu yra ir bus :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1475.msg18265#msg18265 date=1492035541]
paverk ramiau nakti miegosi
[/quote]
tu tam serve vienintelis ir žliumbi jai botas esi o toks esi su auto gunu loši ir tai nieko nenušauni vpš patirties neturi ir tau visi čytai tai gal eik geriau pats išsimiegok ir blaivia galva pamastyk kokius vėjus čia rašai ir kaltini nekalta žaidėja.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Fashio link=topic=1475.msg18273#msg18273 date=1492036339]
[quote author=CrissCross link=topic=1475.msg18265#msg18265 date=1492035541]
paverk ramiau nakti miegosi
[/quote]
tu tam serve vienintelis ir žliumbi jai botas esi o toks esi su auto gunu loši ir tai nieko nenušauni vpš patirties neturi ir tau visi čytai tai gal eik geriau pats išsimiegok ir blaivia galva pamastyk kokius vėjus čia rašai ir kaltini nekalta žaidėja.
[/quote]
prasileides mute ir gag serve gal tiesiog patylek?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Crosai tu tai gali net nerašyti, nieko tu man nereiški ir keli 0 emocijų man.

Pamėginkit pažaisti faceit/esea/esl tada galbūt suprasit kas yra geras žaidimas, o ne bėgti ir drožti. Vos ne taip, kad geriau pašaudantis žmogus ir turintis gerą žaidimo movementa ir aimą tai jau jis yra cheatas viskas, wh iš karto ir panašiai, aš nesuprantu kaip taip mąstyti, nueikit pažaiskit fc ar esea didesniam ranke, pažaiskit rimčiau, o ne tik casual, gal tada jau susivoksit kas yra normalus žaidėjas. Aš ne iš tų, kad 100h turintis csgo ateis ir šaudys belenką, tada suprasčiau būtų įtartintis. O dabar dar naudoti tuos kodus/programas kažkokiam casual serveryje, nemanau, kad butu worth it. Pamąstykit biški ką.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=MAKDELENA link=topic=1475.msg18275#msg18275 date=1492036810]
Crosai tu tai gali net nerašyti, nieko tu man nereiški ir keli 0 emocijų man.

Pamėginkit pažaisti faceit/esea/esl tada galbūt suprasit kas yra geras žaidimas, o ne bėgti ir drožti. Vos ne taip, kad geriau pašaudantis žmogus ir turintis gerą žaidimo movementa ir aimą tai jau jis yra cheatas viskas, wh iš karto ir panašiai, aš nesuprantu kaip taip mąstyti, nueikit pažaiskit fc ar esea didesniam ranke, pažaiskit rimčiau, o ne tik casual, gal tada jau susivoksit kas yra normalus žaidėjas. Aš ne iš tų, kad 100h turintis csgo ateis ir šaudys belenką, tada suprasčiau būtų įtartintis. O dabar dar naudoti tuos kodus/programas kažkokiam casual serveryje, nemanau, kad butu worth it. Pamąstykit biški ką.
[/quote]
esme tave jau kuri laika stebejo prasileidai ban tai prasileidai tai gal neprakaituok?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1475.msg18276#msg18276 date=1492036911]
[quote author=MAKDELENA link=topic=1475.msg18275#msg18275 date=1492036810]
Crosai tu tai gali net nerašyti, nieko tu man nereiški ir keli 0 emocijų man.

Pamėginkit pažaisti faceit/esea/esl tada galbūt suprasit kas yra geras žaidimas, o ne bėgti ir drožti. Vos ne taip, kad geriau pašaudantis žmogus ir turintis gerą žaidimo movementa ir aimą tai jau jis yra cheatas viskas, wh iš karto ir panašiai, aš nesuprantu kaip taip mąstyti, nueikit pažaiskit fc ar esea didesniam ranke, pažaiskit rimčiau, o ne tik casual, gal tada jau susivoksit kas yra normalus žaidėjas. Aš ne iš tų, kad 100h turintis csgo ateis ir šaudys belenką, tada suprasčiau būtų įtartintis. O dabar dar naudoti tuos kodus/programas kažkokiam casual serveryje, nemanau, kad butu worth it. Pamąstykit biški ką.
[/quote]
esme tave jau kuri laika stebejo prasileidai ban tai prasileidai tai gal neprakaituok?
[/quote]
Žmogau tau viskas gerai su galvą ? Tu jau tą pati pakartojai 100x ? Ir tu suvoki bent jau ką pats rašai ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=CrissCross link=topic=1475.msg18279#msg18279 date=1492037561]
[quote author=Fashio link=topic=1475.msg18278#msg18278 date=1492037435]
crossai nebesidaryk sau gėdos dar labiau eik gult  :D :D :D
[/quote]
eik gal paverkt kad tau mute ir gag nuimtu ok?
nk taveas isvis nekalbino cia tai gal patylek vaikas
[/quote]
taip aš vaikas man 17, bet jai tu jau esi "suaugęs" tai kodėl darai tokias gramatines klaidas? Aš manau kad tau nervai sutrike yra nuo to kompiuterio pasidaryk pertrauką išeik į lauka pakviepuok grynų oru nes dabar baisu žiurėt kokį tu pavizdį rodai mūms "vaikams" užsipult kiekviena nekalta žmogų? Graudu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Fashio link=topic=1475.msg18280#msg18280 date=1492040476]
[quote author=CrissCross link=topic=1475.msg18279#msg18279 date=1492037561]
[quote author=Fashio link=topic=1475.msg18278#msg18278 date=1492037435]
crossai nebesidaryk sau gėdos dar labiau eik gult  :D :D :D
[/quote]
eik gal paverkt kad tau mute ir gag nuimtu ok?
nk taveas isvis nekalbino cia tai gal patylek vaikas
[/quote]
taip aš vaikas man 17, bet jai tu jau esi "suaugęs" tai kodėl darai tokias gramatines klaidas? Aš manau kad tau nervai sutrike yra nuo to kompiuterio pasidaryk pertrauką išeik į lauka pakviepuok grynų oru nes dabar baisu žiurėt kokį tu pavizdį rodai mūms "vaikams" užsipult kiekviena nekalta žmogų? Graudu.
[/quote]
seip nesinori antro cool serve turet o seip juokas ima kai tokie kaip tu silver arba gv9 loja "bot cris" kai nesugeba net dmg rank pasikelt kai random losiant su rusais gali pasikelt..ka as turiu ka pasikeles tai sawom rankom su sawo komanda ir as esu ramus nes jokiu weju nenauduoju o kai jum silver pasiulai 1x1 po poros round pabegat sakydami "cheat"..ir seip tema ne apie tave tai eik paverk koks clarity blogas admin gal?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=hexitlietuva link=topic=1475.msg18285#msg18285 date=1492072391]
[quote author=LittleOne link=topic=1475.msg18284#msg18284 date=1492061665]
Hexitai jei pameni koks buvo map parasyk man i pm reikia demo perziuret vistiek,nors tavo banu paaitikiu, ir siaip del sito veikejo buvo bent 5 nusiskundimai
[/quote] Parasiau y PM. jei tiksliai pamenu situs. tai buvo Dust2 ir Inferno2
[/quote]
siaip tik inferno2 buvo :) tavo žiniai :) aš vis dar laukiu savo busto kur pasigavau :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=1475.msg18284#msg18284 date=1492061665]
Hexitai jei pameni koks buvo map parasyk man i pm reikia demo perziuret vistiek,nors tavo banu paaitikiu, ir siaip del sito veikejo buvo bent 5 nusiskundimai
[/quote]
Clarity noriu tavęs vis dar paklausti kai ko: jeigu žmones skundžiasi, kad aš kažkuom pasigavęs, tai aš jau reiškiasi čytas ? Jeigu už kitus geriau žaidi nereiškia, kad žmogus jau naudoja kažką, kur teisybe ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=MAKDELENA link=topic=1475.msg18288#msg18288 date=1492076001]
[quote author=LittleOne link=topic=1475.msg18284#msg18284 date=1492061665]
Hexitai jei pameni koks buvo map parasyk man i pm reikia demo perziuret vistiek,nors tavo banu paaitikiu, ir siaip del sito veikejo buvo bent 5 nusiskundimai
[/quote]
Clarity noriu tavęs vis dar paklausti kai ko: jeigu žmones skundžiasi, kad aš kažkuom pasigavęs, tai aš jau reiškiasi čytas ? Jeigu už kitus geriau žaidi nereiškia, kad žmogus jau naudoja kažką, kur teisybe ?
[/quote]
nuo tokiu pro serve bloga daros ziuret,kodel geri zaidejai kaip gedas fylz darius neziuri i sienas?kiek cempionatuose zaideju matet ziurint i sienas ju taikiniai buna kur priklauso kur priesininkas gali islist...ir jai per siena nusitaikes nevedi i galva reiskia ne wh yra pats sudiniausias pasiteisinimas koki imanoma sugalvot ir botam jis limpa,nedurnas zaidejas wh naudos del info ir taikisis tik tada kai jam kils pavojus mirti.Zinoma yra tokiu adminu kuriem cheatas jai per siena vedzioja tik ir nenuliaidzia taikinio,tai jiem noreciau patarti nueit i youtobe ir paklausyt pro pamoku kaip atpazinti cheata o nevaidint kad daug ismano ir t.t Yra normalus zaidimas ir yra nepaaiskinamos situacijos ziuredami truputi logikos pasitelkyt tai yra kas galejo info duot kaip galejo isgirst ar mepe pasimate ir t.t o ne taip kad be info bega i zaideja ir px niekur kitur neziuri ir jau zino kur taikinis tupi(cia taip be info be girdejimo nes tupejau mane duste nukalej b tuneliuose ir kol begai link manes visa laika i mane per siena nusitaikes buvai ir del kitu sonu net nesivarginai ziuret nes juk tu pro zinai kad is t respo nieks nesaus nors ten gali t su awp laukt, prie laiptu nieks nelauks tai kam stabdyt juk as tupiu po kaire tai kam vargintis vaidiboj) per du trys mepus man zaidejai rasinejo skundes bet kaikurie suprato kad jai desiu tokiam ban kaip tu jis tau bus nuimtas tai nes juk as nesuprantu apie cheatus (nuomone susidare nes serve pjaunu griba ir lb retai kada normaliai losiu,bet kai noriu ir nekalbu palosiu ka vakar galejot tokie pro isitikint antram serve kai kerinau komanda viename is mapu) del cheatu sitam serve as nuleides rankas esu nes tesiuog nesinori daugiau megint kazka daryt kai tavo zodis 0 reiskia kai adminai tingi net tema perziuret zodziu Hexitai gerbiu uz sprendima tikiuos kiti admin tave lb gerbs nei mane nors visi eventai yra mano rememi ir manau jau reiks uztekt but sito servo pinigu maiseliu kieikviena kart jai kitiem adminam nerupi cheatu gaudimas sitame serve

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Profesorius link=topic=1475.msg18333#msg18333 date=1492082471]
[quote author=MAKDELENA link=topic=1475.msg18288#msg18288 date=1492076001]
[quote author=LittleOne link=topic=1475.msg18284#msg18284 date=1492061665]
Hexitai jei pameni koks buvo map parasyk man i pm reikia demo perziuret vistiek,nors tavo banu paaitikiu, ir siaip del sito veikejo buvo bent 5 nusiskundimai
[/quote]
Clarity noriu tavęs vis dar paklausti kai ko: jeigu žmones skundžiasi, kad aš kažkuom pasigavęs, tai aš jau reiškiasi čytas ? Jeigu už kitus geriau žaidi nereiškia, kad žmogus jau naudoja kažką, kur teisybe ?
[/quote]
nuo tokiu pro serve bloga daros ziuret,kodel geri zaidejai kaip gedas fylz darius neziuri i sienas?kiek cempionatuose zaideju matet ziuint i sienas ju tai kiniai buna kur priklauso kur ptiesiningas gali islist...ir jai per siena nusitaikes nevedi i galva reiskia ne wh yra pats sudiniausias pasiteisinimas koki imanoma sugalvot ir botam jis limpa,nedurnas zaidejas wh naudos del info ir taikisis tik tad kai jam kils pavojus mirti.Zinoma yra tokiu adminu kuriem cheatas jai per siena vedzioja tik ir nenuliaidzia taikinio,tai jiem noreciau patarti nueit i youtobe ir paklausyt pro pamoku kaip atpazinti cheata o nevaidint kad daug ismano ir t.t Yra normalus zaidimas ir yra nepaaiskinamos situacijos ziuredami truputi logikos pasitelkyt tai yra kas falejo info duot kaip galejo isgirst ar mepe pasimate ir t.t o ne taip kad be info brga i zaideja ir px niekjr kitur neziuri ir jau zino kur taikinis tupi(cia taip be info be girdejimo nes tupejau mane duste nukalej b tuneliuose i kol begai link manes visa laika i mane per siena nusitaikes buvai ir del kitu sonu net nesi arhinai ziuret nes juk tu pro zinai kad is t respo nieks nesaus nors ten gali t su awp laukt prie laiptu nieks nelauks tai kam stabdyt juk as tupiu po kaire tai kam vargintis vaidiboj)
[/quote]
Gerai pradėkim nuo to jog visu pirma čia yra Casual serveris, o ne MM/fc/esea. Kodėl pro žaidėjas kartais irgi užveda per siena ? Ne dėl to, kad naudoja wh, bet tiesiog atsistiktinis variantas. Aš per visus mapus vedžioju ??????? Ar iš vis aš veždioju ???? Casual žaidžia įvairiausi žaidėjai, turiu omeny skirtingio lygmenio ir manau žaidėjas su patirtim, žino simple spotus ir gali tikėtis kur gali būti žmogus, o ypač casual serveri todel ir chekinu tuos simple spotus kaip ir kiekvienas. Jeigu aš vienam žemėlapi taip atsitiktinai nusitaikęs bėgau į tave, tai nereiškia, kad aš vedžioju ar naudoju kažką, tiesiog taip atsitiko, kodėl kituose žėmelapuose taip nebūna ? Galbūt taip nesutampa ? Aš garantuoju pats, kad esi taip pat bėgdamas irgi taikeisi į ji ir kiekvienam iš mūsų taip buvo atsitikę. Tai gali  visiem nutikti, ne tik man, bet ir kitam.  Dėl vieno karto manau, tai negalim vadinti wh. Čia simple shit yra, bet koks su patirtimi žaidėjas taip pat daro ir žaidžia kaip aš parašiau, nes čia yra Casual visur gali būti ir iš visur gali tikėtis tavo žiniai Profesoriau :) Aš nesimazinu ar bandau išsisukti iš šios kelbios padėties, bet sakau kaip yra.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

atbaninu po kol nebus demo ar normaliu irodymu, be to keletas reputacija turinciu zaideju patvirtino kad sis zaidejas necytina.
ir pats dar esu viena demo ziurejas kur 30 kill padare, bet wh tikrai neuzmaciau

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search