Jump to content

Mikaz

CS:GO Admin
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Mikaz

 1. Mikaz

  Gavau Ban Pukis

  Okay, Unbaninu ir palieku ant stebėjimo.
 2. Mikaz

  Gavau Ban Pukis

  Daugiau jokių paskyrų neturi?
 3. Mikaz

  Gavau Ban Pukis

  Numesk tada ir tą paskyrą, kur buvo "Atiduota" kitam žmogui.
 4. Mikaz

  Gavau Ban Pukis

  Ban'as už pagrindinės paskyros nepateikimą. Gali čia ją numesti dabar.
 5. Galimai reiškias bus perma ban, nes ką tik radau dar vieną game banned paskyrą, tai dabar jau iš viso dvi paskyros, kurios turi po Game Ban: Pirmai rasta: https://steamcommunity.com/profiles/76561199228844843 Ką tik rasta: https://steamcommunity.com/profiles/76561199085114482
 6. Ban'o trūkmė 7mėn. (kol sueis 365d banui ant acc), dėl Game Ban'o ant šios paskyros: https://steamcommunity.com/profiles/76561199228844843 Pažeista taisyklė:
 7. Mikaz

  As nesu cheater.

  Užpildyk šabloną: Jūsų Nick bei steam ID - Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) - Ką darėte prieš gaunant baną - Kuris admin nubaudę ? -
 8. Galima plačiau gal?
 9. Mikaz

  Banas ,

  Peržiūrėjus demo: nieko ypatingo ar įtartino nemačiau, patikrinus profilį mačiau, kad 1.7k valandų ant source pražaista Unbannintas.
 10. Mikaz

  Gavau bana

  Ubannintas šiam laikui, paliktas stebėjimui. 🤠
 11. Mikaz

  Gavau bana

  Žiūrėjau kaip žaidi ir palei tam tikrus kriterijus t.y: Movement'ą Žaidimo stilių Aim Galiu pasakyti, kad nemažai laiko yra pražaista csgo, tikrai ne 200h. Patikrinus steam id - dinaminis IP, rodo daug acc skirtingų IP, dėl to prašiau main acc. Kilo spekuliacija, kad galimai bandai apeiti ban'ą arba nuslėpti kokį vac'intą acc. Dėl to laukiu main acc.
 12. 1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Mikaz, amžius - 21. 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:71418781 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Noriu daugiau prisidėti prie projekto, padėti jam tobulėti, kurti naujus event'us, išlaikyti tvarką 🤠 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Ne. 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) - 3-4metai, gal daugiau (Pirmiau buvau retas svečias) 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - Public 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Pirma perspėčiau, vėliau, jeigu jis toliau pažeidinėja taisykles duočiau jam numatytą bausmę t.y gag/mute/ban. Draugas ar ne draugas taisyklės ir jų bausmės visiems lygios. 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Naujus žaidėjus supažindinu su serveriu ir jo taisyklėmis/komandomis. Tam tikrus Projekto "event'us" pastreaminu per savo twitch kanalą, kad galėtų matyti ir kiti. Naujų idėjų planavimas.
×
×
 • Create New...