Jump to content

-elomJ

Narys
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About -elomJ

 • Rank
  Private

Personal Information

 • Vieta
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - 240 menesiai 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:0:216616002 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Noriu sutvarkyt visas neklaužadas ir batareikas 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - HLX.LT ir DIGITALS.LT 5. Kiek laikote žaidžiate šitame projekte ( apytiksliai ) -Bus pusantro 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #Public, #Retake, AWP ir t.t ) - VYSOSE SERVOSE 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Išbelsčiau 8. Kaip manai, kuo tu busi idomus zaidejams ir kaip sugebesi kuo daugiau ju pritraukti i projekta? Pamokysiu kaip reikia žaisti, padėsiu, pravesiu pamokas nemokamas.
 2. 1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Jellomas 17 metų2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_1:0:2166160023. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Pastaruoju metu daug žaidžiu 1-ame BX serve ir nemažai užklysta cheaterių (rytais, iki piet), todėl noriu padėti servui, nes kiti adminai užsiėmę, o aš kol jaunas turiu daug laisvo laiko ir esu aktyvus.4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Esu buvęs HLX`e.5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - Per diena 3-5h6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - Bachūrų 17. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Atlikčiau savo darbą ir neatsižvelgęs, kad tai mano draugas, pažiūrėčiau į taisyklių nusižengimo nuobaudas, nubausčiau. Atsiprašau, sumaišiau serverius.
 3. 1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Jellomas2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_1:0:2166160023. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Pastaruoju metu daug žaidžiu 2-ame BX serve ir nemažai užklysta cheaterių (rytais, iki piet), todėl noriu padėti servui, nes kiti adminai užsiėmę, o aš kol jaunas turiu daug laisvo laiko ir esu aktyvus.4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? - Esu buvęs HLX`e.5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) - Per diena 3-5h6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - Bachūrų 27. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Atlikčiau savo darbą ir neatsižvelgęs, kad tai mano draugas, pažiūrėčiau į taisyklių nusižengimo nuobaudas, nubausčiau.
×
×
 • Create New...