Jump to content

iDede

Narys
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

iDede last won the day on March 22 2020

iDede had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

1 Follower

About iDede

 • Rank
  First Sergeant

Personal Information

 • Vieta
  Ireland
 • Lytis
  Vyras

Recent Profile Visitors

1671 profile views
 1. Jūsų Nick (su kurio žaisite turnyre) - Destro Steam id arba link i profilį - https://steamcommunity.com/id/eitviis/ Jusu CS:GO rank/faceit lvl? - dmg Kuria komanda nori atstovauti? - nesvarbu 🙂
 2. +rep i pirma serva prikelt
 3. Tu įžeidinėji adminus ir kitus žaidėjus, draskai akis ir keikiesi. Tokio elgesio mes netoleruojam dėl to gavai bausme, tad nebandyk aiškintis, kad nenusipelnei bausmės.
 4. iDede

  Ban

  Tikrai ne jis gavo vac ban ant seno acc, užstoju žmogų šiuo atveju. Tikrai pažįstamas veidas, daug su juo žaidžiau kol nepadarė pertraukos.
 5. iDede

  mute uz nieka

  Sveikas, Man iš balso pasirodė, kad tau nėra 15, jei klydau tai pripažinsiu. Parašiau prie reason " n-15 eik irodyk i foruma".
 6. Antram serve jam po crasho neduoda vipo
 7. Galėtumet padaryt iš naujo vota ir įdėt pasirinkimus Taip, Ne, Be nuomonės ar kažkas pan? 😅
 8. Jie netrukdo, paįvairina žaidimą tai aš ++
 9. Nu aš orientuojuos į pirmą servą eiti nes pagrindis ir ten daugiausia laiko praleidžiu, bet kol atsiras vieta tai galiu antrą prižiūrėt jei galima taip?
 10. 1. Nick žaidime, bei amžius ( Nuo 17metų ) - Chili iDede (22m) 2. Jūsų STEAM_ID arba profile( STEAM_0:0:00000000 ) - STEAM_0:1:40417629 3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? – Nes dažnai esu pirmame serveryje, pakankamai aktyvus, noriu prisijungti prie administratorių komandos ir padėti jiems palaikyti serveryje tvarką. Matau tai kaip gerą patirtį, taip pat turiu gerą suvokimą kas liečia taisyklių nesilaikyma ir kaip deramai elgtis 4. Ar esate kada nors buvęs administratoriumi, jei taip kuriame serveryje? – Nesu buvęs CSGO serverio administratoriumi, bet turiu patirties administratoriaus pareigose 5. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnesi) – Apytiksliai nuo 2-3+ valandų į dieną 6. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2, Deathmatch ar deathrun serverio admin ) - #1 7. Ką darytumėte, jeigu žaidėjas ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? – Atitinkamai skirčiau bausme pagal nusižengima nesvarbu ar pažįstamas ar ne, taisyklės visiems galioja vienodos 8. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? – Žiūrėti demo, palaikyti gerą serverio atmosferą, rengti mini eventus
×
×
 • Create New...