Jump to content
Create New...

Welcome to my life Administratorius


WelcomeToMyLife

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=DeadManWalking link=topic=122.msg1350#msg1350 date=1344960873]
Klanas rimtas jei negali susitaikyt tai nemano beda :) Ir ne nesiskusiu forume nes as ne toks kad zysciau :) isauges as is visu tu nesamoniu :)
[/quote]
Rimtas klanas... :D Rimtas klanas be web, be serverio ir su 20+ narių. :D Ten jau eilinė grupė, o ne klanas. :D Su tokiu klano nei vieno cm nepaimsit. Žinoma, jeigu žinot, kas tai per dalykas. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Taip, zinom kas yra cm, del webo tai cia smulkmena geras pusvalandis ir yra tas web... Serveri greiciausiai gausim kokiam rugsejui, jei ne tai rugseji jau kompas bus mano nuosavas tai pats pakursiu, jei tik portus atsirakinsiu :)  Ir patikek ne eiline cia grupe... Sitam klanui priklauso rimti zmones kurie stengesi jog klanas klestetu :) Vienas klaniskis laibai mielai rupinasi logo ir panasiais pav :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=122.msg1361#msg1361 date=1344965926]
Taip, zinom kas yra cm, del webo tai cia smulkmena geras pusvalandis ir yra tas web... Serveri greiciausiai gausim kokiam rugsejui, jei ne tai rugseji jau kompas bus mano nuosavas tai pats pakursiu, jei tik portus atsirakinsiu :)  Ir patikek ne eiline cia grupe... Sitam klanui priklauso rimti zmones kurie stengesi jog klanas klestetu :) Vienas klaniskis laibai mielai rupinasi logo ir panasiais pav :)
[/quote]
:D gerai gerai, čia rimtas klanas... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Velniuke link=topic=122.msg1376#msg1376 date=1345030830]
Prikibo vėl prie to klano ;D Nu upS apsiramink nenori nebūk tu tam clane,niekas gi neverčia ;D  :D
[/quote]
Tai kad aš ir neesu tame "klane". Mane tiesiog ima juokas iš to, kaip Ga3 įsivaizduoja, kad čia rimtas klanas, kai nežino, kas klanas yra. :D Bet ai, nepradėsiu, paskui vėl pradės rašinėti, kad čia viskas rimta ir t.t. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=122.msg1379#msg1379 date=1345031893]
Nors ir noretu abejoju ar beimciau is friend jis mane net pasalino :DDD Ir upS esu turejes rimta klana ant 1.6, ir kazin ar pats bent supranti kas yra tas rimtas klanas, bet ka tau cia aiskinsi tau gi tik skill galvoj :D
[/quote]
Vėl rimtą klaną su 50 žmonių? :DDD Pusė vopšėm iš tų tavo tankų nemoka šaudyt, tai ką tu rimtu klanu vadini? Vienas pusę iš jų išguldyčiau... :D O ką jau kalbėt prieš stipresnį klaną cm eit jums... :/ Ir man giliai px, ar tu imtum, ar ne. Pats išėjau, kai pradėjai prota knist dėl to savo welcome, o serveryje gyreisi, kad pats mane išmėtei... Graudus esi kaip ir tavo klanas. ;) Good luck. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=122.msg1410#msg1410 date=1345185671]
Vadsly jauciu neesi buves?  Kai servas on buna minimal 10 zmoniu po kokiu 5 min zaidimo is ju tik 5 klaniskiai likusiu net nepazystu nes randa per find servers :)  Taip kad freeposteri jei nesugebi nieko normalaus papostint tai gal isviso nepostinkt :)
[/quote]
Po kokiu 5min Off servas :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Taip nes pastarasias dvi dienas jis yra tvarkomas idedama nauju pluginu kuriuos pratestaves jei jie neveikia serva reik isjunkt ir ziuret kas netaip :)  Bet tau gi p***ui tu gi GOD'as viska is karto tobulai gali padaryt :D :D :D 

LENKEMES Deividukui ir atiduodam PAGARBA GOD'ui :D :D :D

P.S. noreciau pamatyt kaip tu geriau tvarkaisi nei musu klaniskis :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search