Jump to content
Create New...

Cool Girl


Cool Girl

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick: '[b]Cool Girl[/b]'
2. Banned by Admin: '[b]kWolf[/b]'
4. Server: '[b][LT] BACHURU SERVAS|CS:GO|www.bachuruservas.lt[/b]'
3. Reason: '[b]wallhack/aimlock[/b]'
4. Duration: '[b]Permanent[/b]'
5. SteamID: '[b]STEAM_1:1:11895835[/b]'

no ss:

demo:
1. de_mirage: http://www72.zippyshare.com/v/90ZKuB3e/file.html
2. de_dust2: http://www35.zippyshare.com/v/5npPrDAT/file.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kaip minejau zaidime, sis veikejas man itarimu kele dar pries 5 mensius. Plius yra gal per 20 zmoniu teigianciu, jog veikejas turi VAC bana ne su pirmu accountu. Taip pat, be tinkamos irangos yra sunku gauti 100% itikinancius ikalcius, plius atsiminkit tai jog protingas cheater'is visada metys pedsakus.

Pridedu demo.

Pagrindinis veiksmas prasideda nuo 40s, per smoke (nors ir lengvas smoke) matomumas praktiskai nulinis De_dust2 rampos siena sugebeti pamatyti CT virsugalvi ir idealiai sekti. Gal but sutapimas, bet suletinau viska 1/4 karto ir pastebejau dar priesui priartejant prie sienos jis staiga visada priveda taikinuka arti sienos krasto, lyg zinodamas jog tuoj kazkas islys. Taigi man kilo itarimas, jog sis veikejas kazka tikrai naudoja, tik klausimas ka... Niekas taip nuspeti veiksmus negali (nu as neekstrasensas, negaliu tiesa sakant to teigti). Plius atkreipkit demesi i tai, jog zingsniu mide buvo sunku isgirsti keleta akimirku pries tai, bet jis kazkodel itartinai is lempos i mid double door'a atisuka ir laukia prieso.


Pabresiu 1 dalyka, kai jis losia, dauguma atveju jis atrodo nerangus, veiksmai isvis logikos neatitinka tokio kalibro fragerio kaip sitas veikejas Atrodo kaip tikras vidutiniokas.... Bet kai tik veiksmas vyksta apie sienu kampus jis tampa lyg koks ekstrasensas. Zino kas kur tupi, saudo nespejus isbegti (pre-fire). Net pro scenoje tokius tikslius pre-fire nesugeba atlikti, o mat sis veikejas gali.

DEMO: http://www.mediafire.com/download/5ach9o3959jl9xg/cool.dem


P.S. Trumpas demo todel jog buvo daromas kai ir pats losiau (mirties laiku), nes kai spectini, jis nerodo apsiuliciai jokio skilo. Net nesaudo praktikai. Tai del to tenka tokias nuotrupas gaudyt.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

As jau kai pirma kart ziurejau ta cool girl, nemaciau to wh
demose irgi nieko nepamaciau, nereikia per daug paranojos turet, tai kad kiti verkia nereiskia kad cytas
jei tikrai su wh losia, patikekit manim anksciau ar veliau prisigaus

nuimkit bana, nepakanka irodymu.

jei kas turi nusiskundinu, tegul prigauna su irodymais.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest aistis123

Na kiek kartu teko serveryje ji stebeti ir dabar perziurejus demo, nuomone nepasikeite apie sita zaideja. Zaidimo supratimas pas sita zaideja 4/10, bet taiklumas 9/10, tai tik sitai man kelia daug klausimu. Nes jau pats buciau anksciau daves ban, bet nesurinkau pakankamai demo, kad nekiltu klausimu kitiems adminams ir visiem viskas tiktu be jokiu problemu. Kad wh naudoja pats ne karta pagalvojau, bet prisiminiau, kad dar yra toks dalykas kaip radar hack, del kurio jis galetu taip laukti kitu zaideju ilgai islendant is uz kampo ir per daug per sienas neziureti, bet cia jau speliones. Jeigu turi ne viena VAC ban is anksciau uz cytus, tai tikrai galima atkalt sistema kaip greitai neissiduot.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Arturikas link=topic=1133.msg14595#msg14595 date=1454054781]
As jau kai pirma kart ziurejau ta cool girl, nemaciau to wh
demose irgi nieko nepamaciau, nereikia per daug paranojos turet, tai kad kiti verkia nereiskia kad cytas
jei tikrai su wh losia, patikekit manim anksciau ar veliau prisigaus

nuimkit bana, nepakanka irodymu.

jei kas turi nusiskundinu, tegul prigauna su irodymais.
[/quote]

Nenoriu sutikti. Jei butu gaves bana tik musu serve, sakyciau nu visko pasitaiko, bet jis VAC baned su keliais account'ais. Cia jau daugiau nei sutapimas.

Kai zaidejas neturi supratimo del geros pozicijos mapuose, atrodo nerangus renka fragus kaip siemkes, pre-fire'ina geriau nei mano matyti pro streamai per twitcha (patikek streamu ziuriu daug), kazkas cia ne to. Plius jis gaves bana jau kelios serveriuose ir su keliais accountais. Nezinau ar ziurejai mano demo suletines x4. Rampoje ir tai galva prieso matyti sunku, o cia mat idealiai sureguoja ir seka zaidejo judesi. Plius po nepavykusio suvio, jis vel taikinukas staiga "paruosia" ir ruosiasi suviui.

Kaip jis tai galejo matyti man paaiskink? Siais laikais sunku 100% irodymu gaut. Net PRO scenoje KQLY nebuvo pasalintas kol jis pats neprisipazino (jei gerai pamenu). Tai ka kalbet apie mus?

Mano manymu jis kazka naudoja, jei ne wh tai gal kaip kazkas sake radar hack'a. Jei jau norit nuimti bana, siulau tiesiog ji sutrumpinti iki poros savaiciu, gal padarys isvadas ir nustos cytint. Gal supras, jog niekas pro akis sio veikejo nepraleis. As tikrai nenoreciau, jog sitas veikejas taip lengvai praslystu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai vat kad jis neturi jokio vac ban http://steamrep.com/search?q=STEAM_1%3A1%3A11895835

ir jo acc senas... o del altu vel nera jokiu irodymu

15vs15 serve tu gali tiesiog paprastose vietose saudyti per sienas ir pataikyti yra labai didele tikimybe, nei losiant 5v5

dar pastebejau kad labai gerai girdi jis, kas kitiem gali atrodyti wh...

tikrai mano karjeroje buvo ne vienas ir ne du tokie atvejai, sitam serve buvo Gedas toks ir visi sake jog cytas, o pasirodo zmogus tiesiog gerai losia.

as jo neginu, bet banint tik ne su tokiais irodymais ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tuos linkus kur deivius papostino acc sutampa su situo, as nzn kur jus radot jo kitus acc tai gali buti tiesiog kalbos
tai kad kitur banino adminai irgi nieko nesako... mane irgi yra daug kartu banine tai zinau
is t bazes i rampa kur sove, ten tiesiog buvo spejamasis suvis, jis pries tai saudesi su rampa tai nenuostabu kad tikrino, nu ten nieko man neirodo

jus galit aisku nepritart mano nuomonei ir nenuimt bano, tai tik mano nuomone is mano patirties
balsuojam tada, mano balsas nuimt bana

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Arturikas link=topic=1133.msg14599#msg14599 date=1454064939]
tuos linkus kur deivius papostino acc sutampa su situo, as nzn kur jus radot jo kitus acc tai gali buti tiesiog kalbos
tai kad kitur banino adminai irgi nieko nesako... mane irgi yra daug kartu banine tai zinau
is t bazes i rampa kur sove, ten tiesiog buvo spejamasis suvis, jis pries tai saudesi su rampa tai nenuostabu kad tikrino, nu ten nieko man neirodo

jus galit aisku nepritart mano nuomonei ir nenuimt bano, tai tik mano nuomone is mano patirties
balsuojam tada, mano balsas nuimt bana
[/quote]

tikrino ar ne, esme jis seke idealiai prieso virsugalvi per smoke dumus. Nezinau kaip pas jus rodo, bet pas mane vos vos iziurimas tas virsugalvis buvo. Kaip taip tiksliai sekti taikinuka as neisivaizduoju (ar nebus koks smoke hackas kaip CS 1.6 16bit clienta paleidus smoke permatomi buvo). Plius jis taikinuka suka link prieso lygiai tuo pat metu kaip priesas ruosiasi islysti. Sakau tai gali buti sutapimas, bet ju jau per daug. Banintas N serveriu, zaidimo pajucio nera, pre-fire'ina idealiai. Net tas pats Dm3ris tiek gerai pre-fire nedaro, o jis mano manymu geriausias zaidejas bachuru serve losiantis reguliariai. Paliginus kaip pozicija uzsiima Dm3ris ir kaip Cool Girl, Dm3ris savo fraginimosi kalibra atitinka, bet sis veikejas saudo auksciau savo galimybiu ribos.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search