Jump to content
Create New...

From zero to hero! Arba kaip užsidirbti CS:GO skinus


Vilius

Recommended PostsSveiki, tiek kas dar nežino arba domisi kaip užsidibti geresnius skinus noriu pristatyti šaunų tinklapį Csgospeed.com. Kuo jis šaunus? Nes viskas yra labai paprasta. Žaidime yra 6 lošimų rušys: ruletė, jackpot, blender, heads up ir kiti.

O tai kaip užsidirbti? Neprižadu, kad kiekvienas užsiregistraves pasipildys savo inventorių, bet galiu garantuoti jeigu darysite ta ką parašiau apačioje jūsų  inventorius tikrai pasidarys turtingesnis.

Pirmiausiai padaryti reikia šiuos dalykus:

1. Prisijungiame per steam į csgospeed.com
2. Prisijungę kairėje matome nuorodą Recruits, spaudžiame
3. Pateke ten įvedame šį kodą 629A3DC729, už tai nemokamai gausite 0,05$

Toliau

Yra tokie žaidimai kaip Heads Up. Žmones stato įvairias sumas: 0.02 , 0.05, 0.1 ar net 1 ir tt. Minimali statymo suma 0.011. Esmė labai paprasta. Paspaude ant to žmogaus galie pasirinkti: šulinį, popierių arba akmenį. Tikriausiai visi žinot šį žaidimą, ūkiškai (Pamaskomum) Arba patys galite statyti ir laukti kol kiti nuspres su jumis žaisti. Laimėjes gauna x1.95, taip 0.05% laimėtos sumos nukeliauja tinklapiui. Kodėl ? Tinklapis jums iš pradžių davė 0.05$, todėl jam tuos pinigus reikia atsiimti.

Tesiame

Kai žaidžiate Heads Up patariui nueiti į Stats > Your Stats > Heads Up, ten rodys jūsų praitus žaidimus, kiek statėte, ant ko statėte ir prieš ką žaidėte. Taip reikia stebėti nuolatos prieš ką žaidi, nes yra tokių žmonių kurie pasirenka auką, nuolatos su ja meta pamaskomu iš analizuoja jo strategija ir nugrežiai visus pinigus. Patariui stengtis neužsilikti ties tuo pačiu statymu.

Jėga! Iš 0.05 pasidariau į 0.2 Ką toliau galiu daryti?

Pirmiausia sveikinu, tu jau gali išsiimti skiną 0.11 vertės, bet tam reikia steam mobile autenthicator aktyvavimo 7 dienoms, nes on hold trade tinklapis nepriema

Bet aš noriu daugiau, ką dar galiu padaryti?

Tikrai galima daugiau, pats esu iš 0.05 pasidares 1.45, bet per smalsumą viską pralošiau todėl norėčiau, kad ir jūs tos pačios klaidos nekartotūmėte. Toliau jeigu jums sekas, tinka ir patinka galite žaisti Heads up'us arba pasirinti roulete. Ruletėję minimalus statymas yra 0.1 atspėje spalvą gaunate x2. žalia spalva verta x14. Taip pat galite gauti $ savo skinus iškeičiant į kreditus, tada juos bandyti pakelti ir išsipirkti brangesnį skiną. Patariu nešokti aukščiau bambos, viskas ateina su laiku. Jeigu protyngai žaisit tai ir gerai uždibsit. Jei žaidžiate ruletę nepasiduokite publikos įtakai ir nestatykit ten visada kur dauguma stato, nes dažnai būna atviškčiai ir visi pradeda verkti. Sėkmės tikiuosi padėjau ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search