Jump to content
Create New...

cs go , padekit draugai !!


Guest Birds-Milk

Rekomenduojami pranešimai

"A match was found for you, but you failed to accept it.
You have been removed from the matchmaking queue."
Del ko man neleidzia lost cs go ? Perrasiau ir cs go ir steam , vis tiek taspata pati meta ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Birds-Milk link=topic=1103.msg14500#msg14500 date=1448296520]
"A match was found for you, but you failed to accept it.
You have been removed from the matchmaking queue."
Del ko man neleidzia lost cs go ? Perrasiau ir cs go ir steam , vis tiek taspata pati meta ...
[/quote]

Bandyk gal keist ka nors nustatymuose pinga, sali ir t.t. Cia toks jau tik bandymo budu issisprendzia. O gal tik siaip steam uzgrybaves.  ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pakeiciau kaip sakei , vis tiek taspats , cia man rodos pc pjauna kazka , ant draugo pc pasijungiu savo acc tai viskas kuo puikiausiai veikia , ant mano tas pats , ilgai krauna krauna ir ismeta ta lentele ... tipo iesko serveriu ir zaideju ir niekaip neranda ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Viska pakeiciau kaip saket , krauna iesko serveriu ir zmoniu ir niekaip neismeta to accept, palikau pc ir 32min lauke ir nieko neismete ... O kaip su draugais losiu , meta sita ---> "A match was found for you, but AdmiraL #low.Gamers failed to accept it."

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

as tik zinau kad cia tavo pc ne prie ko, daug priezasciu gali buti
gal kokia antivirusine isirases kur turi papildoma firewall ir blokuoja ka nors
o seip ieskokis info internete arba pakviesk drauga kuris daugiau nusimano

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...
Guest Birds-Milk

ant draugo pc mano acc veikia viskas ok , o ant mano pc kiekvienam acc taip pjauna , bbz .. Gali but kad antivirusine , nes as istriniau , kaip baigesi galiojimas ir lyg nuo tada nebemeta accept , o serveriuose leidzia lost ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search