Jump to content
Create New...

kWolF anketa į administratorius


kWolF

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime: [b]kWolF[/b]
2. Amzius N-18: [b]23[/b]
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai): [b]STEAM_0:0:58490167[/b]
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?:  [b]Taip[/b]
5. Kokiame serveryje buvote?  [b]Esu buves administratoriumi cszone.lt/cs.wip.lt projektuose. Neskaitant savo mini projektukų mokyklos laikais :)[/b]
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?  [b]Sakyčiau esu vienas aktyviausių žmonių serveryje. Jei nesu prisijunges serveryje, aš esu pasiekiamas laisvai kasdein nuo 13h iki 22h.[/b]
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S/CS:GO): [b]CSGO[/b]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? [b]Paklausčiau kokių morkų užvalgė, kad toks agresyvus per MIC. O jei rimtai tai čia paprasta standartinė situacija. Jei kas nors piknaudžiauja mikrafonu, įžaidinėja kitus, keikiasi tai būtų įspėtas. Jei nebus reakcijos, žaidėjas būtų užmūtintas 5 minutėms kaip įspėjimas, jog kalbama rimtai. Jei žaidėjas ir po įspėjimo nepasitaiso, mute bus pratestas. Mute trukmė priklausytų nuo nusižengimo sunkumo.[/b]
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. [b]Per paskutinius 4-5 mėnesius mačiau jūsų "administratorius" žaidime gal kokius 3 kartus. Taip kad ne. Todėl ir siūlausi[/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=1087.msg14455#msg14455 date=1445362562]
Art, kaip sita suprast kad antrininkas :D?
[/quote]

megsta patrollint ;]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Arturikas link=topic=1087.msg14456#msg14456 date=1445415411]
[quote author=deivius1 link=topic=1087.msg14455#msg14455 date=1445362562]
Art, kaip sita suprast kad antrininkas :D?
[/quote]

megsta patrollint ;]
[/quote]

ne vien megstu patrolint :) Juk losiam "for fun". Kartais jei nuobodu buna, prasau kitu zaideju ka nors smagaus nuveikti, kaip pries koki menesi overpass mape visi vien knife/zeus ejom, arba visi uzsilipe vienas ant kitu suformavom sienele tokia ir vienas veikejas screenshot'a padare. Gaila nepamenu kuris :)

Gaila kad serverio administracija biski apsileidusi ir nereaguoja greitai i kai kuriuos pasiulymus. Jei imanoma, galetu map'u cikla padaryt pastovu. T.y. butu sudarytas 10-15 populiariausiu map'u ciklas ir map'ai patys keistusi kas 30minuciu. Arba bent jau idetumet custom map'u kaip kiberzona cs:s idejo pvz de_dust2_unlimited (su treciu bombordavimo zona), cs_office_extended su undergroup zona ir liftais. Bent jau de_piranesi idetumet :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search