Jump to content
Create New...

Ban


g0r3

Rekomenduojami pranešimai

Adminas "Dodis" uzdejo ban is oro, be jokiu perspejimu ar video ar kitu mano "nusikalstamos" veiklos paaiskinimu. Niekas taip nedaro, su tokia politika serve tuoj zaisit vieni tarp trylikameciu.

Didelis minusas.

g0r3

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Zaidejas "g0r3" buvo nusizenges taisyklemis ir ispetas viena karta , bet kadangi jis buvo perdaug uzsiemes nusizenginejant taisyklemis jis nepastebejo mano pirmojo ispejimo , tai nusprendziau iskart be antrojo ispejimo duoti bana , sitam zaidejui patariu kita karta zinoti taisykles ir ju laikytis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Artasdmc

[quote author=Dodis link=topic=14.msg72#msg72 date=1333133089]
Zaidejas "g0r3" buvo nusizenges taisyklemis ir ispetas viena karta , bet kadangi jis buvo perdaug uzsiemes nusizenginejant taisyklemis jis nepastebejo mano pirmojo ispejimo , tai nusprendziau iskart be antrojo ispejimo duoti bana , sitam zaidejui patariu kita karta zinoti taisykles ir ju laikytis
[/quote]

Jei nori galiu kartu pasiziuret.
Bet pamates tave darant kazka tai pat nusizengiancio irgi galiu det ban.
Isvis kam tie ban tokie. Uztenka kick.
Jei cia ban'us visi dalintu jau serveris tusicas butu.

Mano politika.

1. Nusizengimas = Ispejimas.
2. Nusizengimas = Paskutinis ispejimas.
3. Nusizengimas = Kick.
4. Nusizengimas ( Atejus vel pradeda nusizengineti ) = Gag/Mute.
5. Na cia jau kai Gag/Mute jau nieko negali padaryt... Na, o jei dar kazka gali, tai trumpas ban.
Del tokiu ban'u dalinimu visi iseina i kitus serverius. Zmoniu praradimas ir tiek.
Apraminti reikia, bet neisvyt laukan.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search