Jump to content
Create New...

Atsibodo netvarka!


Legit Haskis

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Mask,

Kiek dar laiko tesis sita nesamone su tuo Tomu?
Servas tusteja vien del jo issidirbinejimu, nuimk tu jam ta admina ir fsio.

Ir dar Siulau suteikti bandomaji admin laikotarpi bent keliems normaliems zmonems:

upS ^^ ir Dead Man Walking

Jeigu kas nors noretu pritarti mano pasiulymui tai prasom postinkit su argumentais arba be ju :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš ir už Dead Man, o man nelabai duos dėl pykčių su tuo klounu Tomu.
Vet man jo ir nereikia, svarbu, kad turėtų bent vienas normalus žmogus adminą, o tuos visus žioplius (Rol1k` ir Tomas) mesti iš adminų... Dėl kitų adminų nežinau, nes jie nesilanko serveryje, tik Manfredukas, kuris irgi nelabai moka naudotis adminu. Bet prieš jį nieko prieš neturiu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Man Svarbiausia kad serveryje atsirastu bent vienas normalus adminas, nes gaila matyti kaip apleistas tampa dar vienas geras servas :( nes pavyzdziui zinau tik keleta geru servu kur yra geras tikrate, fps, kuris nelagina ir kuriame yra smagu losti vienas is ju butu seneliu prieglauda kuris tapo apleistes del adminu trukumo, kitas clan21.eu kuris taip pat apleistas del adminu trukumo, sekantis BACHURU SERVAS kuris tamp[a apleistas del adminu kurie piknaudziauja savo teisem, o i LAIKIUX tai eit lost as nezadu nes ten nieko panasaus nera, servas lagina , nekimba o cheatina kas tik nori.... Esu mates kaip upS ^^ naudojasi adminu forfune, nusiskundimu nebuvo ir visi patenkinti, as ir pats esu normalus ne taip kaip Tomas kad mutina ar gagina ar banina is oro... Sikartui tiek.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Dumbo link=topic=102.msg880#msg880 date=1342989885]
[glow=red,2,300][b]Juokdarys Tai tu kai pamatysi savo mama pasakyk uzuojauta kad toki duxa is medzio iskritusi pagimde....[/b][/glow]
[/quote]
IS GLOBOS NAMU ISAI YRA NET NETURI TOS MAMOS , O JEI IR TURI TAI TIKRIAUSIAI INAI JAU NUSISOVUS UZ TAI KAD JI VISI DUCHINA , NES GAVO GRUZO IR VOS NEVERKDAMAS TEN SNEKEJO :D .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nebestumkit jau taip, taigi neteko to admino. :D Dabar tylės tupėdamas kampe be jo tai ir mes patylėkim. Nebesikabinkim prie jo. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Taigi priverkė vaikučiai. Pats norėjau išeit, kad nezirstu, bet kas iš to visvien jie nepatenkinti :D

Še kai kuriems vaizdu paplatinta per visus nuotrauku talpyklas one.lt sukurta paskyrasu daug tekstu ir šiap sau turėkit jei norit GĖDA. Dabar galit sakyt, kad gadinu reputacija savo ir projekto. Ačiū, kad esate tokie nuostabus žaidėjai kai kurie :D Jūsų darbas priveda iki tokiu dalyku vat :) Turėkit ant sažynės, bet ką gi jus daunai nepagydoma lyga prie pc kimarinat...

[sub]Uz sita posta buvo ispetas.[/sub]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

VAIKUCIAI? Tu save laikai NEvaiku nes tau 22m. ar kiek ten . , krc tavo bazarinimas kaip 11-cio , ir dar vaikus kazka vadina , prarado admin ir dabar raso nevykusias zinutes tipo kam nors idomus ir svarbus esi?! gali net nerasyt nes tu niekam esi NEIDOMUS o jei rasai tai nebent sau. ZEMAS LYGIS SU TAVIM CIA ISVIS RASYTIS.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=102.msg905#msg905 date=1343129848]
Pasigailejo zmogaus ir tiek :) Dar turi kazkiek zmogiskumo :)
[/quote]

Uz tai TOMAS neturi atejna savo pretenzija kelia be jo tvarkos nera :D nors atvirksiai isai kaip buvo tai visi skundiesi o dabar lyg ir niekas nesiskundzia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search