Jump to content
Create New...

Neprijungia prie serverio


Drizlipapis

Rekomenduojami pranešimai

  • Administratorius

Norint sustabdyti ddos atakas teko atjungti uzsienio srauta, tokiu budu labai lengvai galime atsekti kiekviena ataka, jei ji sklistu is Lietuvos ir visi IP adresai butu perduoti atitinkamom institucijom. Delto prisijungimas is uzsienio dabar smarkiai apribotas arba visai blokuojamas. Tikemimes, tie mulkiai, kurie taip elgiasi supras, kad tokiu budu nieko gero nepasieks  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Labai gera strategija, jei pasitvirtins kad ddos atakos pareina is uzsienio, tai manyciau kad butent is Rusijos, tai idomu ar butu imanoma rusu ip uzblokuot, o Anglijos atblokuot.
Aisku as nieko neismanau apie tuos portus ir kt. tai sorry jei pasirodytu kvaila ideja.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=976.msg14074#msg14074 date=1424823181]
Norint sustabdyti ddos atakas teko atjungti uzsienio srauta, tokiu budu labai lengvai galime atsekti kiekviena ataka, jei ji sklistu is Lietuvos ir visi IP adresai butu perduoti atitinkamom institucijom. Delto prisijungimas is uzsienio dabar smarkiai apribotas arba visai blokuojamas. Tikemimes, tie mulkiai, kurie taip elgiasi supras, kad tokiu budu nieko gero nepasieks  ;)
[/quote]
O nebutu imanoma kaip nors viena ip'a praleist?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Drizlipapis link=topic=976.msg14076#msg14076 date=1424861549]
[quote author=MaSk link=topic=976.msg14074#msg14074 date=1424823181]
Norint sustabdyti ddos atakas teko atjungti uzsienio srauta, tokiu budu labai lengvai galime atsekti kiekviena ataka, jei ji sklistu is Lietuvos ir visi IP adresai butu perduoti atitinkamom institucijom. Delto prisijungimas is uzsienio dabar smarkiai apribotas arba visai blokuojamas. Tikemimes, tie mulkiai, kurie taip elgiasi supras, kad tokiu budu nieko gero nepasieks  ;)
[/quote]
O nebutu imanoma kaip nors viena ip'a praleist?
[/quote]

Kolkas ne.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=frenzy link=topic=976.msg14077#msg14077 date=1424865867]
Man jau 3 dienas rodo, kad serveris offline. Nors esu Lietuvis neleidžia prisijungti.
[/quote]
O is kokio ip tu bandai jungtis? Gal problema, kad is mobilaus?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pas mane taip pat. Mezon.
Daug kas juos naudoją ir negalime prisijungti. Todėl smarkiai keičiasi žaidžiamų žaidėjų srautas...
O kas tai daro, tikrai nori panaikinti iš konkurentų sąrašo jus.
Dėl IP adresu, tai pvz pas mane yra keičiamas IP adresas per kažkiek laiko, tai toks atvejis atmetamas.
Kai norima pagal kažkuriuos IP adresus, tik prileist prie serverių. Dammit it's boring...

Tad reikia susirūpinti RIMTA apsaugą. Ačiū.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=976.msg14084#msg14084 date=1425046998]
Pas mane taip pat. Mezon.
Daug kas juos naudoją ir negalime prisijungti. Todėl smarkiai keičiasi žaidžiamų žaidėjų srautas...
O kas tai daro, tikrai nori panaikinti iš konkurentų sąrašo jus.
Dėl IP adresu, tai pvz pas mane yra keičiamas IP adresas per kažkiek laiko, tai toks atvejis atmetamas.
Kai norima pagal kažkuriuos IP adresus, tik prileist prie serverių. Dammit it's boring...

Tad reikia susirūpinti RIMTA apsaugą. Ačiū.
[/quote]
Jeigu su dynaminiais ip, ir mask atrastu buda whitelisting jusu ip, tai jums tektus registruotis i [url=http://noip.com]http://noip.com[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search