Jump to content
Create New...

mute ir ban is oro...


Legit Haskis

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Manau kad jus galit pasizet kas banino todel prasyciau ir ne as vienas o visas servas ta admin ismesti is jo pareigu, nes siandien taip speju banino velniuke uz nieka, katik uzmutino upS^^ uz nieka mane uz nieka uzmutino... o po to kai susinervines labai graziai paprasiau atmutint gavau ban. Kas cia per adminas? visas servas tiesiog jo nemegsta tai kam ji toki laikyt? >:(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[u][b]Pasikartosiu.[/b][/u]

[quote]Oj verksniai kiek jus dar verksit visur kur tik galima ?
Jus vien su savo postais visą forumą žemyn tempiat....

Dabar pakalbėkit apie tuos tavo nuotraukas...

Pirmoje nuotraukoje matote kaip aš užmutinau Velniukė, taip aš ją užmutinau, bet kodėl nėra įrašo?
Taigi aš ją užmutinau dėl to kad įžeidinėja savo beprasmėmis žodeliais kaip ir visi kiti aplinkiniai tai daro ir tai yra nepakenčiama ir turi būti tvarką serveryje, kad nebūtų tokiu dalykų, kad žaidėjus, adminus ir kitus užgauliotu ir visą kitą.

Antroje nuotraukoje matote kaip aš užmutinau ups žaidėja, taip aš ji užmutinau, o kodėl?
Taigi todėl kad šis pradėjo putotis praeities amžiaus išradingumo posakiais.... Šis erelis antraeilis pradėjo kalbėti apie šeimas ir kitas nesąmones, tai ką man leisti tokiems putotis ant šeimų ant dar kažko ? Džiaukis, kad be ban apsėjau, o tik mute ereliuk mažiau tu... Nenorit net patys savo posakiu sakyt apgailėtini pažiūrėkit kaip ir su kuo jus gyvenat gal su žiūrkėmis landynei....
Taigi dėl to čia ir mute per daug kalbą apie tai ko nereikia...

Trečioje nuotraukoje matote kaip aš užmutinau kitą žaidėja ir užbaninau.
Taigi šis pradėjo spiegti tą gerąją prasme kaip ir tie kuriuos vardinau prieš tai, tai ir jis prisidėjo prie ereliu grupuotes kurie ale protingiausi galbūt netgi einšteinai....
Banas už tai kaip matote turbūt, kad ižeidinėja, tai aš neapsikentęs kaip įžeistas administratorius privalėjau dėti ban 30 minučių čia laimingai baigęs dar jam pasakyčiau...
Tai pasakykit ar čia padariau nesąmone ar tvarką ?
Aš manau, kad erelius nuslopinau ir tuos kurie pažeidžia taisyklės, o po to eina verkia per forumą ir kitiems sako kokie adminai kokie visi blogi ir panašiai...

Pažiūrėkit savo subines, kitų žiūrėt nereikia nes prisižiūri taip kaip reikia.
Ačiū už dėmėsi.[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  O tai kodel uzvakar visus beveik uzmutinai ir dar net mane nors as tik graziai bendravau su jais nieko neberasiau i sita foruma, nes zinau, kad tu vistiek busi adminu... Be to, kad puse servo taves Tomai nemegsta tai yra faktas. Tai jus geriau paliksite si admina negu prarasite zmones serveryje? Susimastykit... Ir beje jeigu mes tokie visi ereliai ir stumiame ant admino Tomo tai, kodel mes nestumiame ant admino Manfreduko ar Mantelio? m?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Dumbo link=topic=101.msg830#msg830 date=1342947057]
[center][glow=red,2,300][b]Tomas daug gero padares serve bei ir blogo geri darbai: 1. Platina serva visur kur gali. Kuria pamokas kaip pasikeisti nicka.
2. Kuria update kaikurie net veikia.[/b][/glow][/center]
[/quote]

:D :D :D gavai vaikas update tai jau keiciasi nuomone? :D sustumei .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote] O tai kodel uzvakar visus beveik uzmutinai ir dar net mane nors as tik graziai bendravau su jais nieko neberasiau i sita foruma, nes zinau, kad tu vistiek busi adminu... Be to, kad puse servo taves Tomai nemegsta tai yra faktas. Tai jus geriau paliksite si admina negu prarasite zmones serveryje? Susimastykit... Ir beje jeigu mes tokie visi ereliai ir stumiame ant admino Tomo tai, kodel mes nestumiame ant admino Manfreduko ar Mantelio? m?[/quote]


Visu pirmą aš be reikalo ne mutinu ne gaginu ne baninu.
Patys pasakyt negali, o dieve... Paklausiau apsiraminat ar visus mute ir bus ramybė serveryje.
Sutikote, kad mute ir padariau mute visus ir atsimutinau save nes aš nesąmonių nedarau ir nešneku į lankas....
Paskui rekonektinosi du žaidėjai, tai ką man dabar sugrįžti prie to, kad rekonektinosi ir banus sudėt ?
Niekas nieko ne sako, kad tu būtent blogai bendrauji, tiesiog visi pasakė ir užmutinau...
Sakykit ačiū tiems kurie to norėjo ir sakykit ačiū tiems kurie forume čia spiegauja, nesaš po kiekvieno jūsų spiegimo matosi griežta pozicija, taigi ką norėjau tai pasakyti, kad jus man net necyptelsit, ne rėkausit ir nedurnavosit. Prasižengsit taisyklėmis ir bus nuobauda. Nuo lengvos iki sunkesnės.
Man nusispjaut kas kenčia kas nekenčia laido riteriai jau tokie žmonės, kad jei daro tvarką serve adminas ji reikia panaikinti.
Tai faktas.

Norit pakalbėt apie tuos du?
Manfredukas - nieko nedaro ateina alltalk ijungia pakeičia mepa ir išeina nieko nedaro nežiūri kas rėkauja, ką mutint ir panašiai pochuj atsiprašant...
Mantelis - Tas pats variantas kaip su manfreduku tik šis durnelis ant visų stumia ir paskui dar nori kažko, kad tylėtu ir nebūtų ban, nes jis įžeidinėja ir tada atkerti duoda, jau ne pirmą kartą mačiau kaip jis su visais gražiai bendrauja.

Pasakyčiau dar, bet tolko nėra...
Buvo wh nebanino, o dar atbanino tai kam dar čytus banint jei atbanina...
Belieka tik reguliuoti tvarką, bet ne čytus....

Pasikartosiu admin ne žaislas ir su juo darau tik tai kas priklauso, šiaip sau nebaninu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=101.msg841#msg841 date=1342953963]
[quote] O tai kodel uzvakar visus beveik uzmutinai ir dar net mane nors as tik graziai bendravau su jais nieko neberasiau i sita foruma, nes zinau, kad tu vistiek busi adminu... Be to, kad puse servo taves Tomai nemegsta tai yra faktas. Tai jus geriau paliksite si admina negu prarasite zmones serveryje? Susimastykit... Ir beje jeigu mes tokie visi ereliai ir stumiame ant admino Tomo tai, kodel mes nestumiame ant admino Manfreduko ar Mantelio? m?[/quote]


Visu pirmą aš be reikalo ne mutinu ne gaginu ne baninu.
Patys pasakyt negali, o dieve... Paklausiau apsiraminat ar visus mute ir bus ramybė serveryje.
Sutikote, kad mute ir padariau mute visus ir atsimutinau save nes aš nesąmonių nedarau ir nešneku į lankas....
Paskui rekonektinosi du žaidėjai, tai ką man dabar sugrįžti prie to, kad rekonektinosi ir banus sudėt ?
Niekas nieko ne sako, kad tu būtent blogai bendrauji, tiesiog visi pasakė ir užmutinau...
Sakykit ačiū tiems kurie to norėjo ir sakykit ačiū tiems kurie forume čia spiegauja, nesaš po kiekvieno jūsų spiegimo matosi griežta pozicija, taigi ką norėjau tai pasakyti, kad jus man net necyptelsit, ne rėkausit ir nedurnavosit. Prasižengsit taisyklėmis ir bus nuobauda. Nuo lengvos iki sunkesnės.
Man nusispjaut kas kenčia kas nekenčia laido riteriai jau tokie žmonės, kad jei daro tvarką serve adminas ji reikia panaikinti.
Tai faktas.

Norit pakalbėt apie tuos du?
Manfredukas - nieko nedaro ateina alltalk ijungia pakeičia mepa ir išeina nieko nedaro nežiūri kas rėkauja, ką mutint ir panašiai pochuj atsiprašant...
Mantelis - Tas pats variantas kaip su manfreduku tik šis durnelis ant visų stumia ir paskui dar nori kažko, kad tylėtu ir nebūtų ban, nes jis įžeidinėja ir tada atkerti duoda, jau ne pirmą kartą mačiau kaip jis su visais gražiai bendrauja.

Pasakyčiau dar, bet tolko nėra...
Buvo wh nebanino, o dar atbanino tai kam dar čytus banint jei atbanina...
Belieka tik reguliuoti tvarką, bet ne čytus....

Pasikartosiu admin ne žaislas ir su juo darau tik tai kas priklauso, šiaip sau nebaninu.
[/quote]
Tikrai ne, tu angelas mūsų... Užmutinai ir užgaginai ne vieną už nieką ir nereikia čia vaidinti šventojo... Manfredukas nors nebanina, nemutina ir negagina už nieką, kaip tu. :) Ir tik nereikia, kad tu nemali š per mikrofoną, nes vienintelis didžiausią balaganą per jį ir darai. Ir kokį tu wh užbaninai, kurį atbanino? Dar pasakyk, kad Velniukę, tai nusišausiu :D Vien dėl tokių tavo banų nuimti tau adminą ir užbaninti visam laikui, nes nežinai, kas yra wh ir banini už jį. Kai buvo pasakyta, kad Darius69 yra wh, tu išsipisinėjai, kad kažko lauki ir t.t., o Velniukę užbaninai net nespectinęs (arba spectinai ėsdamas ir užsimerkęs), nes ji wh nenaudoja. Taigi patylėk geriau, nevaidinęs didžiojo tvarkdario, nes tu didžiausią netvarką serveryje ir darai. Pats stumi ant žaidėjų, ypač ant merginų, nes tau jos nepatinka, taigi nereikia stumt ant Mantelio, kad jis įžeidinėja visus. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search