Jump to content
Create New...

[CS:GO] Pasiūlymai serveriui


pY

Recommended Posts

Sveiki,

Kadangi prisijungiau prie forumo nutariau parašyti savo komentarus apie serverį ir pasiūlymus kaip galima jį modernizuoti.

Bachūrų serveryje žaidžiu pakankamai senai, turiu atiduoti pagarbą administratoriams, kas sukūrė ir palaiko tokį gerą projektą. Mano manymu tai yra vienintelis lietuviškas serveris, kuriame 128 tickrate ir nėra "lagų". Šaunuoliai, kad nedarote komercijos iš CS;GO serverio, t.y. VIP, administratorių pirkimų, tokiu būdu visi žaidėjai yra lygūs, kas yra gero serverio pavyzdys.

Tačiau asmeniškai padaryčiau keletą pakeitimų:
1. Serveryje reikia daugiau [b]aktyvių[/b], patyrusiu ir sumanių administratorių, kurie naudoja galimybes tik esant būtinybei. Jų lyg ir yra, tačiau kai reikia trūksta. Aš kalbu apie atvejus, kai žmonės turi gyvenimo tikslą patapti "didžėjais" ir eksperementuoja savo įgūdžius CS:GO serveryje, ko išvadoje labai trukdo žaidimui.
2. Sutiksiu su daugėliu, reikia pakeisti map vote sistemą. Dažnai awp_lego žemėlapiį tenka žaisti keletą kartų, man jis patinka, tačiau kai jį tenka žaisti keturis, ar net penkis kartus iš eilės. Taip pat nėra malonu žaisti po du kartus ir kitus žemėlapius, todėl mano pasiūlymas būtų panaikinti vote su ką tik pasibaigusiu žemėlapiu.
3. Grąžinkite vote sistemą, kadangi neesant administratoriui tokiu būdu galima išspirti kenkiantį kitiems žaidėją, tačiau reikėtų padaryti didesnius laiko tarpus tarp vote'ų, negu buvo anksčiau.
4. Asmeniškai, idėčiau į serverį tokį modą, kuris nužudo CT žaidėjus neišminavus c4, neišvedus įkaitų, T žaidėjus atkvirkštinėmis sąlygomis. Įtin nervina, kai už puolančią pusę lieka 4 gyvi žaidėjai, kurie amžinai nesiima iniciatyvos siekti pagrindinio žaidimo tikslo - padėti/išminuoti c4, arba išvesti/neleisti išvesti įkaitus.

Kolkas tiek. Jeigu turėsiu daugiau minčių - parašysiu jas vėliau.

Link to comment
Share on other sites

1. Na sita sunku pasakyt yra ir pliusu ir minusu,bet manau koks vienas aktyvesnis admin nepamaisytu, gal tu tiesiog isidek mane i friendlist ir pranesk jei ten labai kas trukdo.

2. Cia biski perdedi del 4-5 kartus, bet sutinku kad reiketu kaip nors padaryt kad neitu uz ta pati mapa vote. Kiek zinau jau buvo sitas klausimas daug kartu ir buvo atsakyta, kad negali to padaryti.

3. Cia vel yra ir pliusu ir minusu, kai buvo ta vote sistema tai neduok dieve koks vaikas sucyps ar koks rusas pora zodziu pasakys is kart ant lauzo...

4. Butu idomu :) budavo atsimenu kazkuriam serve, tai labai gerai veike.

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

1. Kaip ir Art, taip ir mane galit dasimest i friend lista, nes daznai bunu prie pc, tai panasiai visada galeciau ateit jeigu kas netaip serve.

4. Na, manau tokio dalyko kaip ir nereikia, panasius variantus gali padaryt ir adminai, nekarta esu uzmetes beacon ant teroristu kai puse komandos respe sedi, kam bereikalingai apkraut serveri su pluginais, juk kaip ir minejai, sis servas nelagina, tai kam padaryt kad lagintu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search