Jump to content
Create New...

Dead Man Walking anketa i administratorius


Legit Haskis

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

1. Nick zaidime
2. Amzius
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
5. Kokiame serveryje buvote?
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick

1. Dead Man Walking arba Walking Dead Man
2. 17m.
3. STEAM_0:1:28773149 (legalus)
4. Taip esu
5. Seniau ant c:s 1.6 budavo toksai KnC jailbreak tenai nusipirkdavau, bet nusiskundimu niekas neturejo, jau buciau gaves ir normalu admin bet tik gaila kad serveris bankrutavo, o jo ikurejas perejeo prie naujo projekto: SAMP  Lietuvos kaimeliu gyvenimas. o seip dar keliuose servuose esu turejes todel zinau kaip turi elgtis adminas.
6. 2-3 valandas minimaliai
7. CS:S
8. Pirmiausia ispeciau balsu, jei nereguotu iskikinciau, jei gryztu ir vel keiktusi mutinciau, jei relogintu ir vel keiktusi deciau p.mute arba bana 30min.
9. Jeigu kuris is normaliu uztartu tai pranesiu :) bet kolkas tai normaliu labai nedaug o sendien tai irgi maciau kaip zmogus gavo bana is oro, tas zmogus kuris tikrai zinau kad necheatina... ir tai tikrai ne normalaus admino darbas, tai kazkokio debilo kuris neskiria cheato nuo paprasciausios sekmes...

P.S. Atsiprasau uz nerastinguma, nes man sitam websaite vietoj lietuvisku raidziu rodo klaustukus :(
Cs ir CS:S losiu jau beveik 6 metus todel lengvai galiu atskirti kas cheatina o kas ne :)
Jei nepaimsit bent parasykit del kokiou priezasciu nes butu idomu suzinoti :)
Be  to turiu keleta ideju kaip pagerinti serveri :)
Laukiu atsakymo :)
O jei kas norit isreiksti savo nuomone prasom reikskit nes kritika zmogu daro geresni :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=DeadManWalking link=topic=100.msg812#msg812 date=1342901198]
1. Nick zaidime
2. Amzius
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
5. Kokiame serveryje buvote?
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick

1. Dead Man Walking arba Walking Dead Man
2. 17m.
3. STEAM_0:1:28773149 (legalus)
4. Taip esu
5. Seniau ant c:s 1.6 budavo toksai KnC jailbreak tenai nusipirkdavau, bet nusiskundimu niekas neturejo, jau buciau gaves ir normalu admin bet tik gaila kad serveris bankrutavo, o jo ikurejas perejeo prie naujo projekto: SAMP  Lietuvos kaimeliu gyvenimas. o seip dar keliuose servuose esu turejes todel zinau kaip turi elgtis adminas.
6. 2-3 valandas minimaliai
7. CS:S
8. Pirmiausia ispeciau balsu, jei nereguotu iskikinciau, jei gryztu ir vel keiktusi mutinciau, jei relogintu ir vel keiktusi deciau p.mute arba bana 30min.
9. Jeigu kuris is normaliu uztartu tai pranesiu :) bet kolkas tai normaliu labai nedaug o sendien tai irgi maciau kaip zmogus gavo bana is oro, tas zmogus kuris tikrai zinau kad necheatina... ir tai tikrai ne normalaus admino darbas, tai kazkokio debilo kuris neskiria cheato nuo paprasciausios sekmes...

P.S. Atsiprasau uz nerastinguma, nes man sitam websaite vietoj lietuvisku raidziu rodo klaustukus :(
Cs ir CS:S losiu jau beveik 6 metus todel lengvai galiu atskirti kas cheatina o kas ne :)
Jei nepaimsit bent parasykit del kokiou priezasciu nes butu idomu suzinoti :)
Be  to turiu keleta ideju kaip pagerinti serveri :)
Laukiu atsakymo :)
O jei kas norit isreiksti savo nuomone prasom reikskit nes kritika zmogu daro geresni :)
[/quote]

Noreciau papildyti savo anketa:

1. Kiek girdejau zmones noretu keletos papildomu zemelapiu pvz: de_rats, todel galeciau sukurti tema pasidometi kokiu mepu jie noretu be rats, ar tiesiog paklausineti serveryje.
2. Manau jog dauguma zaideju pritars jog  serveryje galetu atsirasti komanda kaip pvz: rtv, ar votealltalkoff/on.
3. Galeciau paplatinti srveri kituose servuose kad atsirastu daugiau zaideju.

Manau laikui begant sugalvosiu daugiau budu kaip tobulinti serveri :)

Ir toliau reikskit savo nuomones ar buciau geras ar blogas admin :)

Siam kartui tiek :)

Sekmes losiant serve :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search