Jump to content
Create New...

del admino tomo ir jo brolio


tuktukas

Rekomenduojami pranešimai

sakykit kiek tai tesis su tai adminais avigalveis? elgesi kaip nori daro ka nori mutina ka nori banina ka nori deda mepus kokius nori grasina zaidejams banais ir pan... mane ir pavaisino banu ne nesupratau kodel..... zaidejai labai pasipiktine keiskit adminus o pries duodami juos pasiklauskit zaidzianciu zaideju apie tuos kurie praso admin nes kitaip bus serveris tuscias del admin savavaliskos veiklos...............

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=tuktukas link=topic=98.msg773#msg773 date=1342811451]
sakykit kiek tai tesis su tai adminais avigalveis? elgesi kaip nori daro ka nori mutina ka nori banina ka nori deda mepus kokius nori grasina zaidejams banais ir pan... mane ir pavaisino banu ne nesupratau kodel..... zaidejai labai pasipiktine keiskit adminus o pries duodami juos pasiklauskit zaidzianciu zaideju apie tuos kurie praso admin nes kitaip bus serveris tuscias del admin savavaliskos veiklos...............
[/quote]

Jo as turiu DEMO kaip isai dar sako tipo gali nuimti man ta admin ir putojasi. Zodziu isai tikrai nevertas admin , is visu ADMIN po kolkas tik DU ira geri JIFAX : Nesiputoja , nekelia balso , nedaro jokiu nesamoniu , buna savo vietoj , MANFREDUKAS : Ta pati irgi apie ji galiu pasakyti , ir jie NEGRASINA , NEKEITELIOJA MEPU , TIK SERVERIO ZAIDEJU ATSIKLAUSE AR NORIT MEPO KITO IR T.T .

TOMAS PASIKELIAS SU ADMIN IR VIS SAKO MAN NIEKS NENUIMS , tai paimkit ir nuimkit kiek galima dar su tokiais ADMIN LIGOM SERGANCIAIS zaisti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Jifax link=topic=98.msg777#msg777 date=1342866365]
Jau persikau ,kad as kazka prisidyrbau ,kai pamaciau pirma zinute :DDDD. Tai irasinekit demo, perduokit maskui  ir manau  jei bus daugiau nei 1 demo tai tikrai nusizenges adminj neteks teisiu :)
[/quote]

Nebus taigi tas TOMAS sulindes jam i subine labai giliai . Del to isai ir nusiteikias kad nebus taip kad neteks admin.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=vadslys link=topic=98.msg775#msg775 date=1342857357]
[quote author=tuktukas link=topic=98.msg773#msg773 date=1342811451]
sakykit kiek tai tesis su tai adminais avigalveis? elgesi kaip nori daro ka nori mutina ka nori banina ka nori deda mepus kokius nori grasina zaidejams banais ir pan... mane ir pavaisino banu ne nesupratau kodel..... zaidejai labai pasipiktine keiskit adminus o pries duodami juos pasiklauskit zaidzianciu zaideju apie tuos kurie praso admin nes kitaip bus serveris tuscias del admin savavaliskos veiklos...............
[/quote]

Jo as turiu DEMO kaip isai dar sako tipo gali nuimti man ta admin ir putojasi. Zodziu isai tikrai nevertas admin , is visu ADMIN po kolkas tik DU ira geri JIFAX : Nesiputoja , nekelia balso , nedaro jokiu nesamoniu , buna savo vietoj , MANFREDUKAS : Ta pati irgi apie ji galiu pasakyti , ir jie NEGRASINA , NEKEITELIOJA MEPU , TIK SERVERIO ZAIDEJU ATSIKLAUSE AR NORIT MEPO KITO IR T.T .

TOMAS PASIKELIAS SU ADMIN IR VIS SAKO MAN NIEKS NENUIMS , tai paimkit ir nuimkit kiek galima dar su tokiais ADMIN LIGOM SERGANCIAIS zaisti.
[/quote]

Turiu demo bet jo kazkaip nieks nemate irgi gerai :D parodyk demo tada jau ziuresim

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Brolis žaidžia ir tai nenusikaltimas.
Prie admin panel?s aš pats prieinu arba pasakau k? padaryt.
Jis man pasako kas k? daro ir sprendžiu aš k? daryt.
Ir nereikia ?ia putotis beviltiškai ant kit? šiuo metu mano brolio...
Jifax - nieko prieš neturiu.
Manfredukas - absoliu?iai nieko nedaro tod?l ir jis nieko nekliudo. Ateina tik mapa pakeist ir alltalk ir viskas po to jis tik šiaip vaikšto..

Visi kas daro tvark? tiems problemos su žaid?jais, nes tai aktualu tvark?.
Kurie daro admin tvark? tuos kaip mat nori pašalinti, kad gal?tu sau durnavot ar r?kaut...
Tai tiesa ir nereik aki? pl?šyti.

Mutinama ir baninam, tik prireikus/nusižengus žaid?jui ir nereikia skiest nes?moni? kokie jie blogi "admin"

Aš nepasik?l?s ir jokiomis durnomis j?s? ligomis nesergu.
Patys save paži?r?kit ir pam?stykit k? jus darot ne taip ir gal jus pats jau sergate tik nenorite pripažinti.
Ži?r?k save nuo poži?rio ir pasikeis aplinkiniai...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

zodziu,ka jau ka bet serve admin tikrai reiktu pakeist,o ypac toma,jau toks kietas jis su juo pasidares, sendien uzbanino zmogu uz nieka, o kad visas servas rekia kad vienas zmogus cytina su wallhack jam nusispjaut nei jis spectina nei jis daro tu demo ar kaska,daugiau tik kalbet sugeba nei ka daryt, jis niekam nepatinka kaip adminas :) tiesiog griauna gera serverio reputacija

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=LittleOne link=topic=98.msg788#msg788 date=1342881374]
zodziu,ka jau ka bet serve admin tikrai reiktu pakeist,o ypac toma,jau toks kietas jis su juo pasidares, sendien uzbanino zmogu uz nieka, o kad visas servas rekia kad vienas zmogus cytina su wallhack jam nusispjaut nei jis spectina nei jis daro tu demo ar kaska,daugiau tik kalbet sugeba nei ka daryt, jis niekam nepatinka kaip adminas :) tiesiog griauna gera serverio reputacija
[/quote]

Nuimt tokiam gaideliui reike ir dar deti bana kad nesirodytu ir negriautu statuso serverio

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ir v?l žaidžia su adminu.

Velniuk? užmutino už niek? eilin? kart?:
[img]http://www.part.lt/img/a3332e56a72dbe776137680ad4905739360.jpg[/img]

Mane užmutino už tai, kad paklausiau, už k? d?jo mute Velniukei ir pavadinau g?ju šeimyn?le, nes iš j? elgesio galima suprasti, kad jiems merginos nepatinka:
[img]http://www.part.lt/img/f91dfe17f130876f46a3ec045ea1bc54732.jpg[/img]

Walkind Dead Man gavo mute irgi už tai, kad paklaus? už ka mums mute ir šiek tiek apsižodžiavo, ta?iau tas adminas to yra vertas...:
[img]http://www.part.lt/img/b25cb1416e1c12408006f9311f500a29258.jpg[/img]

Ir paskui gavo ban už tai, kad pasak?, jog neteks admin:
[img]http://www.part.lt/img/d812b8e8508ba5218ceab91ffa6e1227957.jpg[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=98.msg813#msg813 date=1342902056]
Ir v?l žaidžia su adminu.

Velniuk? užmutino už niek? eilin? kart?:
[img]http://www.part.lt/img/a3332e56a72dbe776137680ad4905739360.jpg[/img]

Mane užmutino už tai, kad paklausiau, už k? d?jo mute Velniukei ir pavadinau g?ju šeimyn?le, nes iš j? elgesio galima suprasti, kad jiems merginos nepatinka:
[img]http://www.part.lt/img/f91dfe17f130876f46a3ec045ea1bc54732.jpg[/img]

Walkind Dead Man gavo mute irgi už tai, kad paklaus? už ka mums mute ir šiek tiek apsižodžiavo, ta?iau tas adminas to yra vertas...:
[img]http://www.part.lt/img/b25cb1416e1c12408006f9311f500a29258.jpg[/img]

Ir paskui gavo ban už tai, kad pasak?, jog neteks admin:
[img]http://www.part.lt/img/d812b8e8508ba5218ceab91ffa6e1227957.jpg[/img]
[/quote]

Blt kur tvarka ? Yra administratoriai bet nedaro wps tos tvarkos NUIMTI TOKIEMS ADMIN IRODYMAI YRA PASIMOKIT NEBEPASIMOKO IR DAR DET BAN PERMAMENT NORES NUSIPIRKS UNBAN KAZKAIP , cia blt del lievo klano gal nieko jus jam nedarot? As nesuprantu CIA ADMINISTRACIJA IS TU KUR JIEMS NUSISPJAUT ANT MUSU PAGEIDAVIMU TIKRIAUSIAI,.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Oj verksniai kiek jus dar verksit visur kur tik galima ?
Jus vien su savo postais visą forumą žemyn tempiat....

Dabar pakalbėkit apie tuos tavo nuotraukas...

Pirmoje nuotraukoje matote kaip aš užmutinau Velniukė, taip aš ją užmutinau, bet kodėl nėra įrašo?
Taigi aš ją užmutinau dėl to kad įžeidinėja savo beprasmėmis žodeliais kaip ir visi kiti aplinkiniai tai daro ir tai yra nepakenčiama ir turi būti tvarką serveryje, kad nebūtų tokiu dalykų, kad žaidėjus, adminus ir kitus užgauliotu ir visą kitą.

Antroje nuotraukoje matote kaip aš užmutinau ups žaidėja, taip aš ji užmutinau, o kodėl?
Taigi todėl kad šis pradėjo putotis praeities amžiaus išradingumo posakiais.... Šis erelis antraeilis pradėjo kalbėti apie šeimas ir kitas nesąmones, tai ką man leisti tokiems putotis ant šeimų ant dar kažko ? Džiaukis, kad be ban apsėjau, o tik mute ereliuk mažiau tu... Nenorit net patys savo posakiu sakyt apgailėtini pažiūrėkit kaip ir su kuo jus gyvenat gal su žiūrkėmis landynei....
Taigi dėl to čia ir mute per daug kalbą apie tai ko nereikia...

Trečioje nuotraukoje matote kaip aš užmutinau kitą žaidėja ir užbaninau.
Taigi šis pradėjo spiegti tą gerąją prasme kaip ir tie kuriuos vardinau prieš tai, tai ir jis prisidėjo prie ereliu grupuotes kurie ale protingiausi galbūt netgi einšteinai....
Banas už tai kaip matote turbūt, kad ižeidinėja, tai aš neapsikentęs kaip įžeistas administratorius privalėjau dėti ban 30 minučių čia laimingai baigęs dar jam pasakyčiau...
Tai pasakykit ar čia padariau nesąmone ar tvarką ?
Aš manau, kad erelius nuslopinau ir tuos kurie pažeidžia taisyklės, o po to eina verkia per forumą ir kitiems sako kokie adminai kokie visi blogi ir panašiai...

Pažiūrėkit savo subines, kitų žiūrėt nereikia nes prisižiūri taip kaip reikia.
Ačiū už dėmėsi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu čia protingu pasijautei, kad prirašei pusę forumo? Tu čia tempi forumą ir serverį žemyn su savo "tvarka". Aš ir Walking Dead Man gavom mute pelnytai, bet Velniukę užmutinai už nieką, nes ji beveik net nekalbėjo, taigi savo fantazijų čia gali nekišti. Pasakė kelis žodžius ir dėjai mute, nes tau prie širdies labiau vyriški balsai, o kai kiti rėkauja ant viso serverio, tau px... Atsigauk tu biškį. :) Darius69 bbž kiek laiko žaidžia su wallhack'u, o tau, klounui, visiškai nusispjaut. Tu geriau pabaninsi žmones už nieką, kurie nieko nenaudoja. Aš nesuprantu Mask, ką jis mano, imdamas į adminus tokius žmones...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai jus čia verkšlenat, o aš sau juokiuosi iš tokiu...
Niekas nelindo subinėn!
Parašiau tema. Vėliau pabendravau ir viskas.
Tai sakote lindau kažkur dar?
Atsikvošėkite.

Neberašysiu beprasmiška čia kažką dar aiškint kuriems galvoje kokia nors internetine meilė ir kt :D
Čiau braškės.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search