Jump to content
Create New...

Del admin Rol1k`


Guest upS

Rekomenduojami pranešimai

Man ir daugeliui zaideju butu idomu suzinoti, kodel i adminus renkat tokius zmones?
Siandien zaideme serveryje ir baigiantis map'ui prasidejo sekancio map vote. Mes isrinkom map, o jis paeme ir atsauke vote. Po kiek laiko uzdejo savo vote ir pakeitem i viena is jo pateiktu. Pradejo zaidejai ji vadinti vaiku, koks ir yra (matosi is elgesio), ir reiksti savo pretenzijas, o jis pradejo putotis, kas admin'ui nedera... Paskui pareiske, kad jis map vote uzdejo todel, kad sekantis map butu buves per mazas ant tiek zmoniu. Tai noreciau paklausti, Rol1k`, tu vienas renki map'us, ar visi zaidejai? Jeigu jie issirinko map'?, vadinasi jis jiems tinka ir nereikia tau kisti savo nagu. Buvo map pasirinkime daug dideliu map'u, taciau jie issirinko mazesni, vadinasi jis jiems patinka, taigi todel ir buna tas, kuri isrinko... Dar ne ant tiek zaideju buvo isrinkti visokie dgl map'ai, kurie yra dar mazesni... Taciau tau tai netrukdo... Taigi kita karta ir sakyk, kad tau nepatiko isrinktas map'as, o ne kad jis yra per mazas. :)
O cia foto kaip irodymas:
[img]http://www.part.lt/img/87501db1a63b5a019e9c9bf5d0c4e573485.jpg[/img]

P.S. Sitos temos nebuciau sukures, jeigu Rol1k` nebutu toks pasikeles ir nebutu rases, kad kurti tema, jeigu kazkas nepatinka.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Rol1k - Be reikalo mepo nekei?ia ir šiaip sau nes?moni? nedaro.
?ia mano nuomone, kai b?na žaidžiam serveryje.

?ia gi galima sakyti viena iš priežas?i? kaip visada b?na, kad mažas mepas visi viens ant kito r?kia, kad maišosi.
Tai vien daug žmoni? kurie žaidžia ir dedami didesni mepai neži?rint ? norus nu ?ia aš taip manau...
Pvz nemanau, kad reiktu palikti kai b?na iceworld mepas ant daugiau nei pus? žmoni? serveryje...
Manau nieko blogo nepadar?, kad pakeit? didesni map ant žmoniu puse serverio...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=97.msg785#msg785 date=1342869315]
Rol1k - Be reikalo mepo nekei?ia ir šiaip sau nes?moni? nedaro.
?ia mano nuomone, kai b?na žaidžiam serveryje.

?ia gi galima sakyti viena iš priežas?i? kaip visada b?na, kad mažas mepas visi viens ant kito r?kia, kad maišosi.
Tai vien daug žmoni? kurie žaidžia ir dedami didesni mepai neži?rint ? norus nu ?ia aš taip manau...
Pvz nemanau, kad reiktu palikti kai b?na iceworld mepas ant daugiau nei pus? žmoni? serveryje...
Manau nieko blogo nepadar?, kad pakeit? didesni map ant žmoniu puse serverio...
[/quote]


Tu isvis tomai esi apgailetinas , net nebuvai serveryje ir dar drysti cia kistis ir imest kazkoki kazka suprantanti ir apie ka eina sneka nezinai isvis pridusk PROTINGIAU ATRODYSI.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search