Jump to content
Create New...

FantOmas` bando kandiduoti į serverio administratorius.


FantOmas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.
Kaip jau suprantate iš temos pavadinimo, bandau kandiduoti ? Bach?r? serverio administratorius. Ilgai apie tai galvojau, buvo ?vairi? dvejoni?, bet galiausiai, po keli? žaid?j? išsireiškimo, keli? admin? tiesiogin?s reakcijos ? serverio gerov?, sugalvojau imt ir parašyti.
Kažkaip prieš rašydamas anket?, visur ieškojau administratoriaus anketos apeliacijos, bet kažkaip niekur neradau, tai supratau, kad reikia rašyti iš galvos, arba tai k? mano manymu tur?t? sužinoti serverio žaid?jai kurie rinks mane arba k? kit? administratoriumi.

[b]Taigi, por? problem?, d?l kuri? b?tent kandidatuoju ? administracij?: [/b]
[color=green]1. Kai kurie adminai yra nelabai aktyv?s, nežinau kod?l, bet tiesiog taip yra.
2. Vienas žmogus (kolkas tiek pasteb?jau) adminuos? kelia didel? pasipiktinim? kitiems žmon?ms. Žmon?s juo nepatenkinti bei pats pasteb?jau, kad tiesiog logiškai pagalvojus, jis šneka nesamones, daro nesamones bei tiesiog kenkia serveriui.
Atsakydamas ? (2.) punkt? gal grei?iau ir nor??iau perleisti gal net saky?iau kai kuri? admin? viet?. Gal tie adminai jums atrodo ir geri, nes suprantu, prie pagrindinio administratoriaus aki? (viršininko, darbdavio) ar tiesiog kitu asmeniu j?s stebgiat?s legtis kuo geriau, tvarkingiau, bet visiškai nepastebite kaip administratorius atsipalaiduoja, kaip tampa vienas tarp žaid?j?. Prasideda tiesiog nesiskaitymai su žmon?m.
3. Manau esu protingas žmogus, turiu kelet? id?j? kuri? tr?ksta serveriui, tarp j? ir tiesiog papras?iausi? taisykli? galvojimas, kurios b?tinos, nes administratorius kaip ir kiti žaid?jai, turi lygias teises.[/color]


Na k? dar gal??iau pasakyti, šiaip ilgais sakiniai nelabai nor??iau kalb?ti, nors kartais taip išeina, jeigu nori paakyti kažk? tikslaus, bet šiuo atveju aš tiksliai nekalb?siu, vertinsit j?s. Dar gal??iau tiesiog pasakyti trumpesnius sakinius, esu griežtas, bet teisingas. Kaip jau sakiau turiu gan nemažai proto, o protas daug k? reiškia, vis gi reikia tvardytis jeigu ant tav?s "stumia", ar tiesiog nemaloniai išsireiškia, reikia priimti vis? nuomon?, kad ir kokia ji ten b?t?. Tokio administratoriaus reikia, toks ir esu. Nepamiršiu prid?ti, kad aš nesistengiu parašyti kuo ilgesn? istorij? apie save, vien d?l to, kad atrodyt? gražiau ir protingiau, visai ne, rašau tik tai k? galvoju.

?terpdamas por? sakini?, nor??iau tiesiog pasakyti, aktyvumu nesiskundžiu, tai galite pamatyti ?ia ([url=http://stats.bachuruservas.lt/hlstats.php]http://stats.bachuruservas.lt/hlstats.php[/url] paspauskite ant nick'o FantOmas`. Tik kažkod?l rašo, kad aš iš Vilkaviškio, net nežinau kod?l taip rašo.), tai dar be to pastebiu visus ir atsižvelgiu ? kit? nuomon?.

Taigi trumpai apie save: Esu Art?ras, man 18. Esu iš Kauno rajono. Laisvalaik? vasaros dienom dirbu, šiaip eisiu ? 12 klas?. Kokie b?t? mano gerieji bruožai? Esu patikimas, bendraujantis, linksmas bei suprantantis ir išklausantis kitus. Blogieji? Dabar nesugalvoju, gal tiesiog kartais nepavyksta tvardystis ieškant tiesos, nes jeigu manau, kad esu teisingas, reiškias toks ir esu, o beieškant tiesios tiesiog išspr?sta keletas nereikaling? žodži?. Manau daug apie mane žinoti jums ir nereikia, vis tiek ?ia tik žaidimas.

Tai tiek, jeigu kils neskalndum? ar tiesiog bus kažkas neaišku, detalesn? informacij? gal?siu pranešti per skype: arturiux133

Laukiu j?s? vertinimo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Jifax link=topic=95.msg768#msg768 date=1342776396]
Sakai ,kad yra neaktyviu admin , zmogau  dabar tai vasara , o pas nrml zmones css nera visas gyvenimas ;)
[/quote]

Visų pirma nesakiau, kad man css visas gyvenimas, prisėdu kada galiu ir kiek pamatau tai pagal žaidėjų kiekį ypač vakarais adminų nėra itin daug.


P.S. kažkuris sakė, kad aš pasikeisiu, susirgsiu admin liga, tai galėčiau pasakyti tik tiek, kad taip nebūna, nepažįstat manęs gal šiek tiek, čia nieko keisto. Bet kaip jau sakiau, tokia liga man negresia, tą galiu užtikrintai pasakyti.  ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš. Vien dėl vakarykščio jo elgesio serveryje.
FantOmas`, jeigu tau nepatinka koks žaidėjas - tu užsimutink jį, o ne pradėk ant jo stumti. Adminas neturėtų taip elgtis. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=95.msg959#msg959 date=1343283829]
Prieš. Vien dėl vakarykščio jo elgesio serveryje.
FantOmas`, jeigu tau nepatinka koks žaidėjas - tu užsimutink jį, o ne pradėk ant jo stumti. Adminas neturėtų taip elgtis. :)
[/quote]

Pala pala, visų pirma, aš dar ne adminas, visų antra, aš visada jį užsimutinu, bet jeigu jau ant manęs visur stumia, aš dar nebūdamas adminas galiu atsikirst, šiuo atveju manau nesamonę pasakei. Tai tiek.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pats pradėjai kabintis, kadangi tau nepatinka, kad jis kalba. O tada skundiesi, kad jis ant tavęs stumia? Man atrodo pats nusišnekėjai. Ir jeigu elgiesi taip dabar, elgsiesi taip ir su adminu. Tik su admin dar ir piktnaudžiausi. Kaip Mantelis. Šiandien iš oro paėmė ir užmutino Deividuką už tai, kad jam nepatiko, jog jis kalba... Tai patyliu apie tokius admin...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=95.msg1014#msg1014 date=1343426588]
Mantas šaunuolis, kad užmutino ar ką ten padarė. Aš už, bučiau dar ji perm.mute.  :-*
[/quote]
Užtat tu ir be admin ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=95.msg1012#msg1012 date=1343423424]
Pats pradėjai kabintis, kadangi tau nepatinka, kad jis kalba. O tada skundiesi, kad jis ant tavęs stumia? Man atrodo pats nusišnekėjai. Ir jeigu elgiesi taip dabar, elgsiesi taip ir su adminu. Tik su admin dar ir piktnaudžiausi. Kaip Mantelis. Šiandien iš oro paėmė ir užmutino Deividuką už tai, kad jam nepatiko, jog jis kalba... Tai patyliu apie tokius admin...
[/quote]

Nenardyk tu čia į šikna kitiem .
Nuo jo balso rūdyja ausys .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Mantelis link=topic=95.msg1022#msg1022 date=1343476223]
[quote author=upS link=topic=95.msg1012#msg1012 date=1343423424]
Pats pradėjai kabintis, kadangi tau nepatinka, kad jis kalba. O tada skundiesi, kad jis ant tavęs stumia? Man atrodo pats nusišnekėjai. Ir jeigu elgiesi taip dabar, elgsiesi taip ir su adminu. Tik su admin dar ir piktnaudžiausi. Kaip Mantelis. Šiandien iš oro paėmė ir užmutino Deividuką už tai, kad jam nepatiko, jog jis kalba... Tai patyliu apie tokius admin...
[/quote]

Nenardyk tu čia į šikna kitiem .
Nuo jo balso rūdyja ausys .
[/quote]
Nuo tavo elgesio rūdija serveris. Nepatinka - spaudi ESC>Player List>Deividukas>Mute In-Game ir fsio, tu jo nebegirdi. O kad tau nepatinka, tai nereiškia, kad turi teisę jį mutinti. Gal tavo balsas ir niekam nepatinka, tai gal norėtum save užsimutint? Kaip manai?
Ir niekas čia niekur nenardo, tiesiog nervina rokie ereliai su gaidžio galva, kuriems duoda dar ir adminus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gal ramiau ką jaunuoli?
Visu pirma jis galiu pritarti Mantui, kad tas buožgalvis tikrai kenkia visiems ir serveriui, kai ateina puse serverio piestu atsistoja, o gal ir daugiau nei puse. Tai ką daryti siūlysi? Aš siūlyčiau užmutinti ir kitiems netrukdytu ir serveryje būtų ramiau, nes per ji visos bėdos eina...
Ir savo išminties gaidelio šypsena pasilaikyk kišenei sau paslauga pasidarysi...

Erelis ir kaip kitaip vardini, tai tik jūsų banda tokia yra kuriems niekas nepatinka ir žiūri kaip visus spardyti ir durneliais visus laikyti, tai gal gana arba žiūrėkit savo gauja taikyk kitą serveri kur ten galėsite savo nepasitenkinimą ir savo "protingumą" reikšti...

Čia jūsų banda...

Deividukas
Upsas
Velniuke
Ir dar kiti kurių nevardinsiu nes graudu tokius vardinti buožgalvius...

Ačiū, kam nepatinka komentaras prašome neskiesti ir savo žodžius pasilaikyti kišenėje....  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=95.msg1025#msg1025 date=1343477969]
Gal ramiau ką jaunuoli?
Visu pirma jis galiu pritarti Mantui, kad tas buožgalvis tikrai kenkia visiems ir serveriui, kai ateina puse serverio piestu atsistoja, o gal ir daugiau nei puse. Tai ką daryti siūlysi? Aš siūlyčiau užmutinti ir kitiems netrukdytu ir serveryje būtų ramiau, nes per ji visos bėdos eina...
Ir savo išminties gaidelio šypsena pasilaikyk kišenei sau paslauga pasidarysi...

Erelis ir kaip kitaip vardini, tai tik jūsų banda tokia yra kuriems niekas nepatinka ir žiūri kaip visus spardyti ir durneliais visus laikyti, tai gal gana arba žiūrėkit savo gauja taikyk kitą serveri kur ten galėsite savo nepasitenkinimą ir savo "protingumą" reikšti...

Čia jūsų banda...

Deividukas
Upsas
Velniuke
Ir dar kiti kurių nevardinsiu nes graudu tokius vardinti buožgalvius...

Ačiū, kam nepatinka komentaras prašome neskiesti ir savo žodžius pasilaikyti kišenėje....  :-*
[/quote]

Pavydas kad draugu neturi? O kadangi tu ju neturi per savo bjauru bukuma tai ir nardai visiems admin'ams i subine , o kazkieno zodziai buvo as nenardau tik siaip sau ILENDU. Ir ko cia prisiklausem pakankamai tai tik tavo bereiksmisku komentaru. O ne vardinsi nes nebezinai kad dar prigalvoti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=95.msg1025#msg1025 date=1343477969]
Gal ramiau ką jaunuoli?
Visu pirma jis galiu pritarti Mantui, kad tas buožgalvis tikrai kenkia visiems ir serveriui, kai ateina puse serverio piestu atsistoja, o gal ir daugiau nei puse. Tai ką daryti siūlysi? Aš siūlyčiau užmutinti ir kitiems netrukdytu ir serveryje būtų ramiau, nes per ji visos bėdos eina...
Ir savo išminties gaidelio šypsena pasilaikyk kišenei sau paslauga pasidarysi...

Erelis ir kaip kitaip vardini, tai tik jūsų banda tokia yra kuriems niekas nepatinka ir žiūri kaip visus spardyti ir durneliais visus laikyti, tai gal gana arba žiūrėkit savo gauja taikyk kitą serveri kur ten galėsite savo nepasitenkinimą ir savo "protingumą" reikšti...

Čia jūsų banda...

Deividukas
Upsas
Velniuke
Ir dar kiti kurių nevardinsiu nes graudu tokius vardinti buožgalvius...

Ačiū, kam nepatinka komentaras prašome neskiesti ir savo žodžius pasilaikyti kišenėje....  :-*
[/quote]
Gal norėtum apraminti? Aj, ką tu nuraminsi, kai esi 22-metis nutukelis, kuris į lauką neišeina... Tu bet kuriam adminui dabar pritarsi, kad tik įnertum, nors pats stūmei ant Manto, kol buvai adminas. Graudus tu esi... Geriau neberašyk ir nebedaryk sau gėdos daugiau, nes ir taip jau nusmukai iki žemiausio lygio. Ir piestu stojasi visi tada, kai tu į serverį ateini. Nors tai neilgai bus, nes žinom, koks tu nardytojas esi ir greitai tupėsi visų subinėse, kad tik pasirodytum geručiu ir admin gautum. O apie tą bandą tai nusišnekėjai gerai. :D Pamiršai parašyt dar, kad plėšiam meilę per laidą, kai pats ateini į serverį, užsipieši kažkokios panos foto, užsidėjęs ant spray logo, ir smaukai visą laiką... Užjaučiu aš tave. :D
P.S. Norėčiau aš pamatyti, koks tu "ne buožgalvis" esi. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=upS link=topic=95.msg1028#msg1028 date=1343483024]
[quote author=Tomas link=topic=95.msg1025#msg1025 date=1343477969]
Gal ramiau ką jaunuoli?
Visu pirma jis galiu pritarti Mantui, kad tas buožgalvis tikrai kenkia visiems ir serveriui, kai ateina puse serverio piestu atsistoja, o gal ir daugiau nei puse. Tai ką daryti siūlysi? Aš siūlyčiau užmutinti ir kitiems netrukdytu ir serveryje būtų ramiau, nes per ji visos bėdos eina...
Ir savo išminties gaidelio šypsena pasilaikyk kišenei sau paslauga pasidarysi...

Erelis ir kaip kitaip vardini, tai tik jūsų banda tokia yra kuriems niekas nepatinka ir žiūri kaip visus spardyti ir durneliais visus laikyti, tai gal gana arba žiūrėkit savo gauja taikyk kitą serveri kur ten galėsite savo nepasitenkinimą ir savo "protingumą" reikšti...

Čia jūsų banda...

Deividukas
Upsas
Velniuke
Ir dar kiti kurių nevardinsiu nes graudu tokius vardinti buožgalvius...

Ačiū, kam nepatinka komentaras prašome neskiesti ir savo žodžius pasilaikyti kišenėje....  :-*
[/quote]
Gal norėtum apraminti? Aj, ką tu nuraminsi, kai esi 22-metis nutukelis, kuris į lauką neišeina... Tu bet kuriam adminui dabar pritarsi, kad tik įnertum, nors pats stūmei ant Manto, kol buvai adminas. Graudus tu esi... Geriau neberašyk ir nebedaryk sau gėdos daugiau, nes ir taip jau nusmukai iki žemiausio lygio. Ir piestu stojasi visi tada, kai tu į serverį ateini. Nors tai neilgai bus, nes žinom, koks tu nardytojas esi ir greitai tupėsi visų subinėse, kad tik pasirodytum geručiu ir admin gautum. O apie tą bandą tai nusišnekėjai gerai. :D Pamiršai parašyt dar, kad plėšiam meilę per laidą, kai pats ateini į serverį, užsipieši kažkokios panos foto, užsidėjęs ant spray logo, ir smaukai visą laiką... Užjaučiu aš tave. :D
P.S. Norėčiau aš pamatyti, koks tu "ne buožgalvis" esi. :D
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Apraminti, kodėl turėčiau nepilnameti raminti aš tegu ten tave muštravoja tėvai ir auklėja padoriai...
Ar tu matai, kad aš namisėda ar nutukėlis kažkoks? Kaip tu gali apie žmogų šnekėti, jei nežinai kaip jis atrodo ir nežinai ką jis daro savo gyvenime ir absoliučiai nepažįsti manęs, tai geriau cyt.
O ką žinai apie mane ir kiek pažįsti per laida, tai čia nieko nereiškia...
Taip mes su Mantu vienas ant kito užstumam, bet tai nieko nereškia irgi nes tai padoriai ir draugiškai paslauga padarome viens kitam pasiusdami viens kitą :D Na čia nėra apie ką šnekėti ypač jums buožgalviams forumo kurie supranta kaip su mergina per laida bendrauti ir čiulbentis viens kitam į tarpkojus, o po to sakyt "vajetau aš ją myliu" :D ... O kad ne susitinka ir dar plius drasko kitiems akys už tiesa... Žiaurus esat kai kurie.... Nepykit už tiesa...  :-*
Man nėra gėdytis, tai laidas ir bendravimas su kitais laidininkais tokiais pat kaip kiti...

Čia nieko ypatingo ir beje tau gėda turėtu būti daugiau, nei man tokius postus kelti kur žmogus kandidatuoja kažkur ...
Netupiu ir netupėsiu kažkieno subinėj....

Taip būnu geras, būnu blogas ir permainingas kaip oras labai. Kiekvienas žmogus savaip skirtingas. Nieko keisto.

Kad jau foto užsidedu, tai kas? Ir žiūrių? Tai ir tu gali pasiimt kokia tau graži mergina foto ir užsidėt, žiūrėt... Niekas nedraudžia.
Ir dėl to pavydėti nereikia, kad mano foto geresne už tavo laidine mergina šiuo metu :D

O tam Deividukui, tai bloką reikia mesti, kad double post daro temoje...  :P

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search