Jump to content
Create New...

DaTroller? Ne negirdėjau.


Luckeris

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13438#msg13438 date=1411059614]
Puse is jusu rasanciu net stume ant vipu, tai ka kalbeti apie ju pirkima ir servo paremima :D Juokdariai susivieniti bando. Uztenka ir vieno is jusu, tesiog pateikit proofs kaip dalinu "free mute/gagus" Gero vakaro.
[/quote]
Pateik įrodymus kaip kažkas ant vipų stūmė, ir nebepaisyk savo nesamoniu, nes su savo muilo operom atsibodai visiems, bandai kažką įrodyti, kad darai serveriui kažką gero, bet taip nera.
Gali nueit i serva ir padaryt balsavima dėl žmonių nuomonės apie tave, garantuoju tau, kad ji bus neigiama. (beto kas tie "jūs", jei kalbi apie grupe tai ten yra didžioji serverio dalis)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13442#msg13442 date=1411060382]
[quote author=Sinkas link=topic=869.msg13440#msg13440 date=1411060051]
Nieks ant VIP nestumė ( As Pats VIP) ir neskleizk savo ereziju cia visur , atsibodai tu visiem.
[/quote]
Ane? 2014-09-17 20:55:40 duhai vipai . [LT] BACHURU SERVAS|TF2|www.bachuruservas.lt (Timeleft 34:14) cp_fastlane
[/quote]

Jai nesupranti juoku tai yra ne mano bedos , antra as tuo metu buvau ir dabar esu vip.
Jai nezinai kas yra sarkazmas taipogi yra ne mano bedos.
Bei ten ne as Rasiau labai noreciau kad Nicka parodytum kur AS rasiau dekui ponaiti.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13444#msg13444 date=1411060595]
[quote author=Slak link=topic=869.msg13443#msg13443 date=1411060389]
[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13438#msg13438 date=1411059614]
Puse is jusu rasanciu net stume ant vipu, tai ka kalbeti apie ju pirkima ir servo paremima :D Juokdariai susivieniti bando. Uztenka ir vieno is jusu, tesiog pateikit proofs kaip dalinu "free mute/gagus" Gero vakaro.
[/quote]
Pateik įrodymus kaip kažkas ant vipų stūmė, ir nebepaisyk savo nesamoniu, nes su savo muilo operom atsibodai visiems, bandai kažką įrodyti, kad darai serveriui kažką gero, bet taip nera.
Gali nueit i serva ir padaryt balsavima dėl žmonių nuomonės apie tave, garantuoju tau, kad ji bus neigiama. (beto kas tie "jūs", jei kalbi apie grupe tai ten yra didžioji serverio dalis)
[/quote]
Link tavo zinuciu kur zemini vipus.
[url=http://bachuruservas.lt/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=10693&filter=vipai]http://bachuruservas.lt/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=10693&filter=vipai[/url]

Kokiu dar irodimu noretum?
[/quote]
Tu man papasakok kas iš tų žmonių kurie turi vipus, jų nebeperka dėl tu žinučių kurias parašom juoko forma. Tu vienintelis toks kuris kiekviena žodį imi į galvą, kaip ir rašiau savo ankstesnioje temoje - pasitikrink psichika.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13449#msg13449 date=1411061225]
Isitrynk galva jei tau cia juoko forma. Man 2 vipai rase del taves kad pisi prota jiems, todel ir buvai baustas. Kriok nekriokes, geriau nebus.
[/quote]
Ei tu neišpruseli išmok su žmonėmis kalbėti, tu esi puikus pavizdys kas būna kai žmogus nuo per daug naudojimosi kompiuteriu tampa asocialus.
Beto leisk atspėti tie vipai yra tavo draugai kurie juos nusipirko "per tave".


P.s. nepraleidinėk profkei paskaitų.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13453#msg13453 date=1411061847]
[quote author=Slak link=topic=869.msg13452#msg13452 date=1411061495]
[quote author=deivius1 link=topic=869.msg13449#msg13449 date=1411061225]
Isitrynk galva jei tau cia juoko forma. Man 2 vipai rase del taves kad pisi prota jiems, todel ir buvai baustas. Kriok nekriokes, geriau nebus.
[/quote]
ei tu neišpruseli išmok su žmonėmis kalbėti, tu esi puikus pavizdys kas būna kai žmogus nuo per daug naudojimosi kompiuteriu tampa asocialus.



P.s. nepraleidinėk profkei paskaitų.
[/quote]
Patinka kai 15-meciai apie profkes kalba nors patiems toli toli iki tokiu :D Oj tas jaunimas piktas. Ateinu i serva ir jie visada online ir kazka kalba apie asocialuma :D
Ir ooooh snap manes nemegsta sutrike vaikai bei kiti zmogeliai kurie buvo mutinti/gaginti/silencinti :D Jus cia kriokit nekriokia apie visus yra proofs surinkti ir ikelti kur pridera. Na kad nepradeti eilinio flame war tesiog neatrasinesiu nebent atsirastu dar vienas nekaltas zmogelis kuri is lempos gaginau ar kitaip nubaudziau ;) gero vakaro.
[/quote]
Dėja man senai ne penkiolika ir jeigu jautiesi labai suauges būdamas 17 metu siaubingai klysti.
Kokių tau reikia "proofs"(graudžiai skamba šitas vienintelis angliškas žodis kurį moki) jeigu serve kas antras tau pasakys tą patį - darai nesamones.
Bėja galbūt ateini į serva kaip ir kiti žmonės tuo pačiu laiku - vakare, kai normalūs žmonės gryžta po darbu/mokyklų/studijų?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Troli cia save dabar taip keli ,nori pasakyt kad profke yra kaskokas tokio YpatYngo ko kYti nesugeba ? :D profke lanko dazniausei tie kurie yra atsilupe negrai ir ketina dirbti anglijoje .. noramlus zmones uzbaigineja gimnazija ir stoja i kolegija bent ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search