Jump to content
Create New...

Datroleriui admino nebereikia


Slak

Recommended Posts

Nusibodo jo vaidinimas dievu, kiekvieną kiekvieną kartą ateiną į serverį ne lošt, o pyktis su kiekvienu kuris jam nepatinka, žmogus kuris parašo kažką pries jį iškarto būną užgagintas/užmutintas.
Taip pat prisigalvoja savų taisyklių, jis pastoviai visiem aiškina kaip jis viską filmuoja, kaip per jį visi perka vipus (užmutina žmogų su išgalvota taisykle, o poto sako, kad kol nenusipirksi vipo liksi su mute). Kai serveryje jo nebūna visiems būną daug smagiau žaisti, žmonės laisvai kalba ir reiškia savo nuomonę. Visada stebi serverio chata nepasijunges žaidimo, nes bijo, kad kažkas kažką apie jį netaip pasakys (daug kas yra mates atvejų kai jis atėjas į serva užmeta žmogui gagą ir atsijungia).
Žmogus su nestabilia psichine būkle neturėtu žaisti kompiuterinių žaidimų, o tuo labiau būti serverio admininistratoriumi. Kviečiu visus serverio žaidėjus išreikšti savo nuomonę apie jį.
P.s. turim daug bendraminčių šioje grupėje kurie susirinko per vieną vakarą [url=http://steamcommunity.com/groups/kebabaipriestrolleri]http://steamcommunity.com/groups/kebabaipriestrolleri[/url] virs 70 žmonių.

Link to comment
Share on other sites

Mano nuomone žinot ,aš jau maždaug apie metus vis šneku apie datrolio vėjus koks jis "nekaltas" ... Bet vis tikiuosi gal [u][b]Mask[/b][/u]'as paprastų žmonių paklausys nes trolis ant tiek maska užgydes savo isitikinimais kaip koks jahovos liuditojas .. tai maskas manim nebetiki ir tiek ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search