Jump to content
Create New...

Geriausia klase naujokams.


Guest Alkagoliks

Rekomenduojami pranešimai

Guest Alkagoliks

Sveiki,esu naujas zaidejas tarp TF2 ir radau jusu serveri.Neseniai pradejau zaisti ir biski paziurejau YouTube kokia butu naujokams geriausia klase.Girdejau kad spy geriausia butu,bet viena problema,kad man nesiseka,prieinu prie kieno,is nugaros paduriu,tada nusiema mano disguise ir as stengiuos kuo greiciau tada uzsideti cloak ir apsaudo iskart mane.Gal turit man strategiju kokiu geru? Ar man reiketu naudoti kita klase?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Stenkis lysti kuo giliau uz prieso linijos ir nebuk toks akivaizdus spy. Vaidink kad i juo nekreipi demesio o pamates savo komandos narius tipo bijai ju ir begi. Zodziu elkis kaip jie. Kai i tave pradeda saudyti(spychekint) nepasimesk. Nebek iskart o iskentek kelis hitus i jei jis nesiliaus tik tada bek nes jiems nerodo ar tau daro dmg ar ne. Tai yra spy pagrindu pagrindas be kurio neapsieisi bet tai ne viskas. Veliau ismoksi(jei noresi) stairstab fakedeath cornerstab ir kitas taktikas kurioms reikia laiko ismokti. Paatarciau youtubej paziureti toki stabystaby(stabyvideos) jis yra tikrai geras spy ir is jo galima daug ko ismokti. Taigi sekmes ir nenusimink jei kas is pradziu nesigauna galbut tau nelemta buti spy. Ismegink kitas clases ir zaisk uz ta kuri tau labiausia patinka. Sekmes :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest emplorio

na as pats uz spy losiu gan jau ne maza laika ir nemanau jog naujokam uz spy lengviausia lost :D nes su spy reikia dauk mokintis tai yra galinga klase su kuria galima uzmusti ne 1 ir ne 10 per 1 mirti jai moki zaist :) bet jai nori uz ja zaist patariu ismokt naudotis dead ringeriu ( tai toks spy laikrodis kai i tave sauna apsimeti mirusiu ir gali nubekt pasislept) ismok pavaikscioti atbulas :D kad jie manytu jog tu savas ir traukies is musio lauko. ismok greit nustabinti enginieriu ir uzsapinti jo daiktus o tada jau galesi mokintis corner stab ( fainas visai kai tave vejasi pyro ar medikas koks ) ir stairstab :P bet patariu nelost pradziai uz spy kol mapo nezinai pilnai :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Alkagoliks

Tikrai aciu uz jusu pagalba,dabar supratau kokias klaidas darau ir pasistengsiu ju nedaryti.Stengsiuos pasipraktikuoti siuos dalykus su botais,paskui eisiu i serveri. Dar karta aciu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 months later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search