Jump to content
Create New...

Del serverio kurimo


Guest Agas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Sukūriau css serverį (windows xp aplinkoje), nes norėtusi tik tarp draugų pasišaudyt  ;D tačiau prie serverio gali jungtis tik steaminiai. Ieškojau aš to cracko ir niekai neradau, gal jus žinot iš kur ji galima atsisiust. Bučiau labai dėkingas.  Ir nereikia peikt, kad visi turi pirkt steaminius žaidimus. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Agas link=topic=847.msg13355#msg13355 date=1409320791]
Sveiki. Sukūriau css serverį (windows xp aplinkoje), nes norėtusi tik tarp draugų pasišaudyt  ;D tačiau prie serverio gali jungtis tik steaminiai. Ieškojau aš to cracko ir niekai neradau, gal jus žinot iš kur ji galima atsisiust. Bučiau labai dėkingas.  Ir nereikia peikt, kad visi turi pirkt steaminius žaidimus. :)
[/quote]
Blogai ieškojau jei neradai  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Myrez link=topic=847.msg13359#msg13359 date=1409384815]
[quote author=Agas link=topic=847.msg13355#msg13355 date=1409320791]
Sveiki. Sukūriau css serverį (windows xp aplinkoje), nes norėtusi tik tarp draugų pasišaudyt  ;D tačiau prie serverio gali jungtis tik steaminiai. Ieškojau aš to cracko ir niekai neradau, gal jus žinot iš kur ji galima atsisiust. Bučiau labai dėkingas.  Ir nereikia peikt, kad visi turi pirkt steaminius žaidimus. :)
[/quote]
Blogai ieškojau jei neradai  ;)
[/quote]
tai gal patarsit kur ieskot :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=847.msg13361#msg13361 date=1409388336]
na cia rasyt neraysiu. Bet jeigu ieskai kaip serverio crack tai sunkiai turbut ir rasi..Na nebent crack zodi pakeistum i emulator tada tikrai geriau sektusi  :)
[/quote]
nepadeda tie emuletoriai  :-X

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search