Jump to content
Create New...

Dažnas svečias nori UNBAN


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Labas vakaras, Gerbiamieji.

Norėčiau truputi susireikšminti, dėl žaidimo. Vien dėl neturėjimo ką veikti ir paprašyti Labai Geru Dėdžių.
Jau laiko nemažai praėjo ir visgi norisi ateiti pažaisti senajame serveryje, nuo kurio pradėjau savo administravimą pirmąjį kuris buvo tikrai pirmas ir paskutinis galbūt. Apskritai nebuvau kituose serveriuose administratorių, tai buvo didelis iššūkis.

Čia pradėjau žaisti ir žaisti, tikrai ne mažai laiko ir padėti jums Didingieji Žmonės šių serverių kūrėjai.
Matau, per dideli laiko tarpa. Nors gal ir ne didelis jau toks laikas prabėgęs, kai tik atėjau čia ir po to pasikviečiau draugą seniai pažįstamą su kuriuo žaidžiau jau tikrai senai ir buvo su juo visur ir viskuo. Buvom ir admin pirktiniais, bet nepriskirčiau tokių jau atsakingumo, kaip čia reikėjo. Tikrai jau daug aišku buvo ir kas buvo jau pražuvo ir to jau nebeskaitau.
Kūrėjai mane jau galima sakyti pažįsta kaip žaidėją, kaip žmogų kuris jau kaip beveik nulupta bulve.
Daug prisiminimu, daug visko kaip jau kaip, bet negalėčiau manau visai užmiršti kiek čia esu padaręs visko.

Daug laiko nežaidžiu šių žaidimų, tai nusprendžiau aš jūsų Gerbiamieji žmonės paprašyti, kad leistumėte toliau žaisti.
Jog pora valandų pažaisti tikrai norisi, kai yra laisvo laiko. Taigi prašyčiau aš jūsų, jei galima.
Siausti serveryje kaip buvo, taip ir kiti siaučia tikriausiai kitais būdais. Niekuo nepasikeitė.
Tik vienus iškelia labai pavojingus, su kuriais negalima susitvarkyti, nes užveda kiti žmonės.
Na taip tai bėda, bet yra ir kitų būdų. Reikia pasukti galvelės ir priimti teisingą sprendimą ir neskubota.
Visko buvo, bet kuriems pasakiau kažko blogo, tai tikrai jie irgi yra kažkuo prisidirbę tokių atvejų ne atsiprašinėsiu, kaip ir labai norėtu manau kai kurie žmonės, kad tai padaryčiau. Deją taip žemai nepulsiu ir nesilankstysiu. Pagarbus žmonės supranta ir supras, o kiti nežinau tiesiog kiti.... Taigi kas buvo tas pražuvo, užmiršta.

Ir nebevarginsiu aš jūsų akių, kurie skaito ir galbūt dar skaitys.
Visos istorijos čia visgi tik nėra trečdalio dalies, to kiek galiu pripasakoti..

STEAM_0:0:36927242

Ačiū jums. Linkėjimai nuo Tomo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kad ir koks grazus tavo romanas be butu, abejoju ar tai tures itakos tavo atbaninimui.
Situacija labai sunki, esi banintas daug kartu ir jau buvai atbanintas is permanent bano.
Paskutini bana gavai nuo Clarity, tai su juo reik sneket.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gerbiamasis jus suklydote sakydamas, kad buvau atbanintas iš permament ban.
Esu gavęs pirma ir manau paskutini kartą. Ačiū, kad jums patinka mano romanas.

P.s: Jei kam sudomintu galite čia pasižiūrėti kiek kartu ir panašiai kas buvo.
[url=http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:36927242&advType=steamid]http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:36927242&advType=steamid[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search