Jump to content
Create New...

Užka vyrai By "LiuTaz"


Evaldas

Rekomenduojami pranešimai

[b]Nick: [/b]LiuTaz
[b]SteamID:[/b] STEAM_0:0:14335986
[b]Ban url:[/b] [url=http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:14335986&advType=steamid&Submit]http://bachuruservas.lt/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:14335986&advType=steamid&Submit[/url]
[b]Reason: [/b]bam bam.
[b]Banned by Admin:[/b] mask
[b]Banlength:[/b] Permanent

Na priežastis "bam bam" atrodo gan rimta, bet gal kaip nors išeitu gauti unban?
Arba bent išsamiau paaiškinti, ta bam bam.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

man irgi idomu

ka veikei 10min iki bano ?

galiu paanalizuoti

1. Banas buvo duotas per web, tai reiskia mask tuo metu nezaide ir uz cheatus vargu ar isbanino, greiciausiai tu per chata parasei kazka.
atsizvelgiant tai kad gavai visam laikui, turejai parasyt labai kazko blogo, panasiai kaip reklamuot virusa.
2. Tave paskunde zmogus turintis gera reputacija ir mask patikejo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kiek pamenu ne.
Galimas variantas kad vakar per klaida imaišiau jūsų IP ir scanavau portus, jeigu taip atsitiko. Tai atsiprašau ir unban neprašysiu. :-[
Dar siulyčiau užblokuoti mano ip, nes vistiek banas, jokios naudos man iš jūsų projekto kaip ir nebūtų nes negalėčiau jame žaisti. Taipogi jei kasnors DoS'intu serveri, Būtų mažesne tikimybe kad tai mano darbas. Kiek žinau skanavimo metu serveriai neturėtu net laginti. Tad žalos kaip ir nėra.


[i]P.S Kaip ir sakiau čia tik "GALIMAS VARIANTAS", reiktu masko paklausti.[/i]

**********Redaguota*************

[i]Bano nusipelniau tema kaip ir galima rakinti.[/i]
[i]Banas buvo už port'u skanavima.[/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Evaldas link=topic=776.msg12570#msg12570 date=1400929396]
Kiek pamenu ne.
Galimas variantas kad vakar per klaida imaišiau jūsų IP ir scanavau portus, jeigu taip atsitiko. Tai atsiprašau ir unban neprašysiu. :-[
Dar siulyčiau užblokuoti mano ip, nes vistiek banas, jokios naudos man iš jūsų projekto kaip ir nebūtų nes negalėčiau jame žaisti. Taipogi jei kasnors DoS'intu serveri, Būtų mažesne tikimybe kad tai mano darbas. Kiek žinau skanavimo metu serveriai neturėtu net laginti. Tad žalos kaip ir nėra.


[i]P.S Kaip ir sakiau čia tik "GALIMAS VARIANTAS", reiktu masko paklausti.[/i]

**********Redaguota*************

[i]Bano nusipelniau tema kaip ir galima rakinti.[/i]
[i]Banas buvo už port'u skanavima.[/i]
[/quote]

Gerai kad nors prisipazysti del ko.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search