Jump to content
Create New...

Unban reiktu nes jau 1metai turiu.


SWITCHAZAOR

Rekomenduojami pranešimai

Taigi sveiki visi! ;) Senai jau senai kažkur pries metus laiko dažnai žaizdavau bachuru serve css. Ir eiline dieną bandau jungtis į serveri ir žiuriu esu užblokuotas, na likau nesupratęs ir galvojau kažkas man čia specialiai pašiko, na bet tekto nekreipiau demesio ir vsio. Va dabar kaip 4 menesiai žaidžiu csgo ir sužinojau, kad yra ir bachuru servas csgo ir galvoju pameginsiu, bet žiuriu ir čia banas. Turbur nuo to pacio css. Tai galvoju viski su lietuviais smagu butu palošt tai gal atbanintumet.  :) Visgi atrodo butu smagu pažaist css ir csgo kartu su lietuviai serve. STEAM_0:0:55867556

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=SWITCHAZAOR link=topic=739.msg12276#msg12276 date=1396105951]
Taigi sveiki visi! ;) Senai jau senai kažkur pries metus laiko dažnai žaizdavau bachuru serve css. Ir eiline dieną bandau jungtis į serveri ir žiuriu esu užblokuotas, na likau nesupratęs ir galvojau kažkas man čia specialiai pašiko, na bet tekto nekreipiau demesio ir vsio. Va dabar kaip 4 menesiai žaidžiu csgo ir sužinojau, kad yra ir bachuru servas csgo ir galvoju pameginsiu, bet žiuriu ir čia banas. Turbur nuo to pacio css. Tai galvoju viski su lietuviais smagu butu palošt tai gal atbanintumet.  :) Visgi atrodo butu smagu pažaist css ir csgo kartu su lietuviai serve. STEAM_0:0:55867556
[/quote]

Na pirma tu esi banintas labai daug kartu. Ir su daug skirtingu steam jeigu isvis jie tavo. Beje tave banino pats mask tai..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=SWITCHAZAOR link=topic=739.msg12339#msg12339 date=1396908712]
Nu tai ką šnekėjau tas buvo pražuvo, jopapa gi jau metus laiko turiu. Norėčiau pažaist, gal atbaninkit..
[/quote]
Na deja, nieks niekur neprazuva. Banas tavo buvo permanent, o tai reiskiasi visam laikui. Beto ne Kaledos dabar, stebuklu nesitikek  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 1 month later...

[quote author=MaSk link=topic=739.msg12341#msg12341 date=1397026733]
[quote author=SWITCHAZAOR link=topic=739.msg12339#msg12339 date=1396908712]
Nu tai ką šnekėjau tas buvo pražuvo, jopapa gi jau metus laiko turiu. Norėčiau pažaist, gal atbaninkit..
[/quote]
Na deja, nieks niekur neprazuva. Banas tavo buvo permanent, o tai reiskiasi visam laikui. Beto ne Kaledos dabar, stebuklu nesitikek  ;)
[/quote]
Laukiam kaledu  :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search