Jump to content
Create New...

CS:GO Problemos..


Nofs

Rekomenduojami pranešimai

Ar man vienam taip bugina tas go? :D Consoles neišmeta. Turiu per steam propirties atidarinėti.. Paskiau rezultatu lentelės neismeta. Turiu perkraut zaidima. Ne visad prisijungiu prie jusu servo. Nors zaidėju buna 29-30/32
Kartais ir palagina nors fps buna 80-70. Jeigu zinote kaip ispresti sitas problemas tai norėciau suzinoti :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Evaldas link=topic=727.msg12229#msg12229 date=1395082678]
Man pvz irgi būną kad scoreboard išnyksta, arba hud dvigubai sumažėja ir nesąmones rodo..  Ir būna tik tada, jei jungiuosi į BachuruServa, daugiau niekur kitur nebūną tokiu bėdų.
[/quote]
Tokios tavo bedos nieko bendra su serveriu neturi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

laukyt naujo updates,cia ne serveris o steam pjauna,man pvz po paskutinio updates ir tokios nesamones pasitaiko ir ne bachuru serve o competitive losiant,plius vienas bugas kurio reik laukt kol istaisys kad nemestu to automatinio puskos kiekviena kart inventoriui kai ijungi csgo :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Deje Cia servas kaltas.!! kai buna 29-32 jau neperpijunge i serva! ir del ko kad jungiesi 5 kartus ar ten 3 ir neprijunge del slotu,nu del vietos kad nera. Del to ir nerodo score bordo. ir pastebejau kad cia tik sitam serve! Tai jai jungentis neprijunge 3 kartus gali jau isjunkt ir isnaujo junkt nes score bordas dings.
:(

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search