Jump to content
Create New...

Nauja serveri


Darius4116

Rekomenduojami pranešimai

Mano nuomone galima būtų šią įdėją įgyvendinti , tik ant naujojo serverio būtų dedami mažesni mapai tarkim tokie kaip aim_deagle , awp_lego , 35hp , de_dust 2 ir t.t :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Padidinat zaideju skaiciu ir zmones laksto su 10 FPS :D Pas dauguma kompai ne nauji siuo atveju ir pas mane ir visi zinom, kad csgo neproporcingai isnaudoja kompiuterio galimybes... BF3 ar BF4 galiu zaist be lagu, o cia 30 snukiu laksto ir sokineja FPS nuo 10 iki 150... Kaip buna zaideju 5x5 tai FPS 150-250 :) Padarysit daugiau slotu tai patikekit zmones nezais su mazais FPS ir eis i kitus servus kur nebus tiek slotu kiek Jusu serve...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=pranasas link=topic=726.msg12239#msg12239 date=1395321038]
Padidinat zaideju skaiciu ir zmones laksto su 10 FPS :D Pas dauguma kompai ne nauji siuo atveju ir pas mane ir visi zinom, kad csgo neproporcingai isnaudoja kompiuterio galimybes... BF3 ar BF4 galiu zaist be lagu, o cia 30 snukiu laksto ir sokineja FPS nuo 10 iki 150... Kaip buna zaideju 5x5 tai FPS 150-250 :) Padarysit daugiau slotu tai patikekit zmones nezais su mazais FPS ir eis i kitus servus kur nebus tiek slotu kiek Jusu serve...
[/quote]
+++ 8)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search