Jump to content
Create New...

Kas geriau ir idomiau?


Jofix

Rekomenduojami pranešimai

Sukuriau sia tema kad pasakytumet kas idomiau bei kodel? ir geriau ar TF2 ar cs:s?
Galite manyt kad cia bereiksme tema, bet cia paziuresiu koksai zaidimas geresnis manau nuo sios temos ateis daugiau zaisti zaidimo kuris idomesnis?
Butinai palykite komentara kuris zaidimas geresnis. :]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, manau kaip man irgi reiktu pasakyti nuomone.
Taigi aš ma?iau kaip brolis lošia šio projekto tf2 serveryje ir mano b?t? pirmas ?sp?dis toks.
Pirma, tai manau sukurta vaikams (ne ?sižeiskite), nes visas tas vaizdas, visas žaidimas ir žmogeliai na labai vaikiškas.
Tai man?s asmeniškai netraukia toks tf2 žanras, jei galima taip pasakyt... Bet kiekvienam ne ?tiksi kaip sakoma.
Pažaisk. Susipažink. Išm?gink
Patiko?
Nepalik ir neišduok žaisk visada.  :D :-*

Counter strike source, na man nuo mažu dien? jau kai atsirado aš ji žaidžiu pradžioje nuo zombyno laiku.
Žiauriai patinka garsai, efektai, na viskas suderinta pagal visk? atvaizduojant karus. Labai patinka.
Tai manau kiekvienam tinka šis žaidimas, tiek dideliam, tiek mažam. Tik kai kuriuose serveriuose nustatyta tvark? kalb?jimo.
Valdymas patogus nusista?ius pagal save ir šiaip COOL :D  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Na tikrai ne vien vaikams jis skirtas,nors didesne dali zinoma uzima jie. Pvz uzsieni tikrai  sutiksi labai daug zaideju, kurie prisiskirtu i vyresniuju grupe. Kas del pacio zaidimo is technines puses, tai jis tikrai yra daug tobulesnis nei CS:S tiek PC istekliu reikalavimais, tiek pacio zaidimo ir ju veikeju ivairove,bei nesibaigianciais atnaujinimais ir siurprizais. Vien pagalvojus kiek sumanus zaidejai is jo uzsidirba pinigu,tai ojojoi.!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search