Jump to content
Create New...

Gods right hand anketa i administratorius.


GOD

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime - Gods right hand
2. Amzius N-18 - Lygiai 18
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) STEAM_1:0:72926376
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip, bet tiktais cs 1.6 serveriuose.
5. Kokiame serveryje buvote? Visu neatsimenu nes esu buves adminu kelias desimt projektu, bet paskutinis projektas kuriam buvau adminu buvo **.m4a1.**. (zvaigzdutes idetos tam kad nereklamuociau serverio)
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? Serveryje esu naujokas pradejau zaisti gal pries 3-4 savaites, bet pastaruojiu metu praleidziu gan didele laiko dali.
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S/CS:GO) CS:GO
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Priklausytu nuo aplinkybiu. Jeigu zmogus netycia nusikeiktu tiesiog perspeciau kad daugiau taip nebutu. Jeigu keiktusi be perstojo butu grieztas ispejimas arba kick pirma karta o antra karta ban (1d-7d). Na o jeigu izeidinetu kitus zaidejus arba adminus ban be ispejimo pradedant nuo 1menesio. (kaip supratot netoleruoju tokio elgesio)
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. Nemanau kad tokiu yra, nes nei vieno nepazystu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search