Jump to content
Dėmesio! SERVERIAI LAIKINAI NEVEIKS! Būkite kantrūs ir laukite naujienų discorde. ×
Create New...

Trolleris grįžo vėl nesamonės vyksta


TRAUKINYS

Recommended Posts

Tai va, 2014-02-15 vyko Datrollerio rengiamas konkursiūkštis kur jis sakė "Kas mapo pabaigoj turės daugiausiai taškų abiejose komandose gaus mini vip". Taisyklių jokių neminėjo, tai pagalvojau kodėl taškų nepafarminus su sumuštiniais. Tai va as lengvai topscorinu, atsirespawnina prie manės Datrolleris ir sako "Ką čia darot su Pova, fsio abu jei ir topscorinsit negausit mini vipų, turit žaist normaliai". Tai aš pradėjau žaist normaliai ir mapo pabaigoj topscorinau (na topscorino Troleleris, bet sake kas antras tai gaus vipą) [url=http://imgur.com/MgTEJbV]http://imgur.com/MgTEJbV[/url] - proof. Šeip būčiau nieko nerašęs čia, bet kadangi Datrolleris tai kodėl gi ne ?

Link to comment
Share on other sites

Naudotis padėtimi yra prastas reikalas, reiktu galbūt pačiam susiimti. Jei taip nori nusipirkti galima ir išties už priimtina kainą.
Naudotis šitaip, dėl kažkokio mini-vip yra savęs žeminimas... Nusiraminkit ir būkit atidus, kad ne būtų savęs apgaudinėjimas tokių dalykų..
Juokingas šis reikalas, dėl žaidimo... Ech...

Link to comment
Share on other sites

Vėl prasideda tas pats. Čia jūsų paskutinis pasispardymas. Jeigu dar ką nors pamatysiu apie DaTroller - trinsiu iš kart, nes jūs tik teršiat forumą. Jau šimtą kartų sakyta, kad eikit į privatą ir pykitės.
Jeigu bus nusikundimų rašykit man privačia žinute arba išvis geriau, kad kitam adminui, nes aš nebeturiu laiko sedėti prie pc. Tad šią temą rakinu ir padedu paskutinį tašką[b][size=14pt].[/size][/b]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search