Jump to content
Create New...

Reikia pagalbos , dėl CS:GO :|


Ponas Mantelis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki bachūrų servo žaidėjai , forumo vartotojai ir šeip internautai .
Norėčiau paprašyti jūsų pagalbos , dėl žaidimo " CS:GO ". Turiu dėl jo bėda..
Kai žaidžiu bachūrų serve , man kartais krenta fsp iki 10 ir būna labai stiprus lagas , kūrio dėka man labai nepatinka žaisti ir apsunkina viską..
Aš nežinau kodėl fps krenta ,aš kaip ir configa turiu , kūrio dėka pas mane low graphic žaidimas , nors loptopas turėtu išvežti šį žaidimą be problemų ir kituose serveriuosi lyg ir to nepasitaiko man ..

Loptopas -

Microsoft windows  7 ultimate

Intel(R) Core(TM) i3-2350CM CPU @ 2.30Ghz, 2 core(s) , 6.0 GB .
Intel(R) HD Graphics 3000 , NVIDIA GeForce GT 630
64-bit operating system


Gal kas turite ar žinote kaip man išvengti to FPS kritimo ?
Būčiau labai dėkingas ..

  Su pagarba , Mantelis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote]Aš nežinau kodėl fps krenta ,aš kaip ir configa turiu , kūrio dėka pas mane low graphic žaidimas , nors loptopas turėtu išvežti šį žaidimą be problemų ir kituose serveriuosi lyg ir to nepasitaiko man ..[/quote]
Nespejot pradet zaist ir jau configai prasideda is bele kur ir pritaikyti kazkam pagal ju pc..... O ko reikia jums patiems? Pvz kas dabar CS:GO cempionai?Atsakysiu yra tokie NIP(ninjas in pyjamas) Ju configus matet? Ogi neieko ten nera, tik keli patys paprasciausi nustatymai...Aisku grafikos visos sumazintos per pacio zaidimu setingus,dar rezoliucija pagal tai ant kokio pc zaidzia ir... viskas! Ir kazkodel nenaudoja tu keliu simtu eiluciu nustatymu (kur jus prisidedat)  vadinamu CFG, nes tai paprasta-ju nereikia.
Ir tavo fps kur krenta nieko bendro neturi su serveriu. Aisku, jei zaisi serve kur zmoniu 10 ir kur 30 ir jei tavo kompas nesusitvarkys su tuo , tokiu atveju fps kris, bet cia tik tavo pc ir tik tavo.
Pasitikrink ar nepersijungia kompas tavo i integruota vaizdo plokste.Ir savaime suprantama, neturi buti jokio power savingo,ir nezaidziama nuo akumuliatoriaus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai tas configas ir sumažina man grafikas , nes per settingsus žaidime tiesiog negaliu nieko padaryti , tad šį būda ir pasirinkau ..
Žinok Mask'ai aš žalias su tais kompais , kaip pasižiūrėti ar nepersijungia į ta intengruota plokšte ar kas ten ? ;D
Noriu greičiau viską susitvarkyti ir normalej žaisti , nes kai tas lagas ateina tai šikna , visi mane nužudo :((

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search