Jump to content
Create New...

Tomas - Anketa ? Administratorius.


Guest Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kadangi pasteb?jau norin?iu yra ? serverio post? administratoriaus k?de, tai aš prisid?siu prie to.
Manau, gal konkurencija b?t? ir maloniau, o gal ?domiau vyktu su daugiau kandidatu ? toki? viet?. :)

[b]Pavyzdinis Šablonas, klausimai:
[/b]
1. Nick zaidime
2. Amzius
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
5. Kokiame serveryje buvote?
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.

[b]Šablono Atsakymai:[/b]
1. Nexis™ Tomas
2. 1990-05-06 Su?jo 22 metai.
3. Orginalaus SteamID neturiu, bet pateikiu esama: STEAM_0:0:1335984249
4. Esu buv?s administratorius.
5. Savo serveriuose, bei Laikiux Zombyne, War3, Surf. Esu buv?s Administratorius griežtas, o kituose serveriuose kaip pirktinis Admin privilegija.
6. Praleidžiu tiek kiek galiu, šiuo metu praktikuoju vakarais pris?du prie kompiuterio ir pažaidžiu pora valand?.
7. CS:S
8. Pirmas ?sp?jimas per mikrofon?. Nepaklusus per 5 sekundes dedamas nutildymas (mute). Po iš?jimo ir at?jimo ? server?, tada kai buvo nubaustas nutildymu (mute) dedamas valandai blokavimas (Ban). Jei pasikartoja blokavimas (Ban) kas kart? did?ja pridedant po valanda.
9. Nerekomenduoja.

Trumpas aprašymas, apie mane:

Esu linksmas nuo nuotaikos priklausantis mano b?sena, kaip elgsiuosi viena diena ar gerai išsimiegoj?s ar pavarg?s. Galiu b?ti labai griežtas ir neatsižvelgdamas ? pašalini? žmoni? k? pliurpia, kit? kart? linksmas kaip niekada ir kartais nenurimstantis vietoje. Visada atsakau, tai kas b?tina atsakyti, jei tai šnekama apie mane nem?gstu tokiu kurie pripuola ne iš nieko, o tiesiog pasišaipyt gal, o gal kažk? kit?...
Žaid?jams padedu, jei žinau kaip gal??iau pad?ti...

Na, o kaip k? daugiau aprašyti nelabai k? ir sum?stau... Na apie asmeninius dalykus nesakysiu ir jei reik?s daugiau informacijos susisiekti su manim galima per skype, j? sužinoti galima per asmenini žinute.
Na tai tiek manau b?t?...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Amberiukas

[quote author=Tomas link=topic=66.msg585#msg585 date=1339163775]
9. Rekomenduoja - Amberiukas nes iš vis? kandidat? tu dažniausiai buni online :)
Galiu b?ti labai griežtas ir neatsižvelgdamas ? pašalini? žmoni? k? pliurpia, kit? kart? linksmas kaip niekada ir karta
[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search