Jump to content
Create New...

Krepšinis?


Rin

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, prieš maždaug vieną mėnesį vyko MGE turnyras (jeigu galima jį taip pavadint). Žaidėte vienas prieš viena už soldier. O ką pasakytumėte dabar jeigu viskas vyktu ne vienas prieš viena, o du prieš du? ir dar su tikslu?

Gerai kas dar nesuprato apie ką aš kalbu, tai parašysiu šiek tiek paprasčiau ir kaip viskas buvo sugalvota.
Tai gal pradėsime kaip viskas buvo sugalvota. Kaip bebūtų keista šitas turnyras buvo sugalvotas ne mano, ir net ne kito bachuru serverio administratoriaus, o paprasto žaidėjo kurio slapyvardis: Grant. Kaip žinote, o gal kas ir nežinot, yra tokia komanda Team Imperial. Ir kaip ir kiekviena komanda mes treniruojamės. Kaip tik po treniruotės. Grant sugalvojo pažaisti krepšini per tf2. Ir mes tiesiog pažaidėm du prieš du ir jis man pasiūlė kažka tokio suorganizuot bachuru serve, aš pagalvojęs pasakiau, kodė gi ne?

Išėjo šiokia tokia kaip ir istorija, gal ir nerišli, bet ką padarysi nesu aš Lietuvių kalbos žinovas. Taigi esmė tą, kad yra kaip ir tf2 modifikacija žaisti du prieš du krepšini, visas tikslas yra įmesti kamuoly(intely) į krepšinį. O jeigu dar kažkas nesuprato gal tiesiog pasižiūrėkit video: [url=http://www.youtube.com/watch?v=lmoenfHHboo#ws]wonderland TF2 BBALL[/url]

Ir tiesiog noriu paklausti ar atsirastų žmonių kurie norėtu to? Ir gal atsirastu rėmėjų, nes mes nesame turčiai.

Lauksiu jūsų nuomonės komentaruose.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search