Jump to content
Create New...

TF2 Bachurų Surf?


KostuX

Rekomenduojami pranešimai

Aš čia pagalvojau, kodėl Bachurams nesukūrus dar vieno serverio Tf2 surf (žinoma jai tam yra lėšų), nes kaip dauguma žino "LaikiuX" Surf buvo išties labai populiarus gal populiaresnis už Public, o kai jo nebėra, nebliko ir jokių gerų lietuviškų Surf. Ten žmonės ateidava pakvailiot ar šeip linksmai praleisti laiką... Tad mano klausimas ir lieka, AR LIAUDIS NORI SURF SERVERIO?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]Aš čia pagalvojau, kodėl Bachurams nesukūrus dar vieno serverio Tf2 surf (žinoma jai tam yra lėšų), nes kaip dauguma žino "LaikiuX" Surf buvo išties labai populiarus gal populiaresnis už Public, o kai jo nebėra, nebliko ir jokių gerų lietuviškų Surf. Ten žmonės ateidava pakvailiot ar šeip linksmai praleisti laiką... Tad mano klausimas ir lieka, AR LIAUDIS NORI SURF SERVERIO?[/quote]

Buvo seniau kalbėtą su jais, tik apie kitokį serveri. Tai buvo apie zombyna css...
Tai sakyčiau atsakymas neigiamas buvo su dideliu nepasitenkinimu...

Apskritai surf serveris būtų gerai, bent jau paprastas public serveris kuris yra, tikrai žaidžia daug.
Tai manau žaidžiančių čia daugiau, nei minėtame projekte.. Taigi siūlyčiau tikrai SURF atidaryti vietoje kažkokio serverio.
Tai būtų vietoje Globalo, nes ten šudo malimas ir nieko daugiau... Niekas nežaidžia ir apskritai nu šudo malimas su tokiais serveriais, kaip globalas....

[b]LIAUDIS VISADA NORI, TIK VISIEM [/b][b][size=14pt]DA TROLLED A MA POCHUJ[/size][/b]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Už. Laikiuxe buvo gerai lošt, bachūrųserve irgi nepakenktu surf servas, nes žmonių tikrai daug prisirinkdavo. Beto leiskit žaidėjam atrinkt mapus ir pratestuokit, nes dažnai būna buginti ir neįdomus mapai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Rin link=topic=568.msg11132#msg11132 date=1379958726]
o tomas tai jau visur viska žino.
[/quote]
Matai, zmones labai greit pasikeicia, kai pradedi nebeklausyti ju blevyzgu, tada aplink visi darosi blogi nes nepalaiko ju nuomones. Bet viskas turi savo riba. Is tikruju ant tokiu jau net nepykstama !!! O kai jis bando isvedziot kazka protingo ir taip be perstojo tas pats per ta pati, tai atleiskit, bet paprasciausiai nusibosta. Galu gale zmogaus jau gaila darosi ir pradedi susimastyti, kad istikruju tai mes patys delto kalti, kad suteikem jam pagrindo taip elgtis vis nuolaidziaudami, vietoj to kad butume iskart uzkirte tam kelia.  :-\

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=568.msg11133#msg11133 date=1379965662]
[quote author=Rin link=topic=568.msg11132#msg11132 date=1379958726]
o tomas tai jau visur viska žino.
[/quote]
Matai, zmones labai greit pasikeicia, kai pradedi nebeklausyti ju blevyzgu, tada aplink visi darosi blogi nes nepalaiko ju nuomones. Bet viskas turi savo riba. Is tikruju ant tokiu jau net nepykstama !!! O kai jis bando isvedziot kazka protingo ir taip be perstojo tas pats per ta pati, tai atleiskit, bet paprasciausiai nusibosta. Galu gale zmogaus jau gaila darosi ir pradedi susimastyti, kad istikruju tai mes patys delto kalti, kad suteikem jam pagrindo taip elgtis vis nuolaidziaudami, vietoj to kad butume iskart uzkirte tam kelia.  :-\
[/quote]

Va čia Mask'ai ir labai klysti, net gi labai klysti.... Aš nesikeičiu niekada, bet jums atrodo kitaip.. Čia laidas nieko įprasto, taip ir tūri būti.... Man visiškai vienodai yra ir buvo ar jus mane klausot ar ne, man nepriklauso nuo jūsų nei nuotaiką, nei kažkas daugiau. Visiškai čia jau reikšmės keliate, kad aš kažkoks durnas, ar panašiai... Nu tebūnie čia jūsų skaitom nuomonė...
Apskritai žmonės pradeda negalvoti ir nusišneka, taip jog negalvodami visai čia rašo ir nusirašo, nežinodami nieko apie pvz mane......
Nebandau, net kažko parodyti protingo ar ne, jei man taip gaunasi pasakyti, tai vualia gerai džiaukimės jog yra protingų žmonių, bet ne čia juk LIETUVA čia visi, kad kitam tik blogiau blogiau ir tada LIETUVIS grožėjasi ir džiaugiasi dėl kito kažkokios galbūt nelaimės.... Ne duok Dieve....

[b]Linkiu jums to paties :)[/b]

Blokuot tu mane ir ko čia dar nusipezi.... Suka čia galva dar :D :D :D

[url=http://www.youtube.com/watch?v=61D4Gtg7wl4#]Daina - Pochui man[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

bl*t rimtai tomai, primeti viską žinąs, visko patyręs, bet taip greičiausiai nėra. Tai gal jau būtų laikas, jeigu jau taip viska žinai, mest tuos kompiuterinius žaidimus?
Sakai turi laisvo laiko? tai eik į lauka su tais pačiais draugais pabūt, o ne forume "rudyk"

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jums užtenka verkšlenti dėl smulkmenų tarsi jums daugiau nėra ką veikti, tik ant manęs ir varyt čia...

Užsiimkit kažkuo ir neimkit į galvą... Jei neimat į galvą, tai tyliai ir būkit.

Eilini kartą užkabina ir po to verkšlena, kad "vat jis čia sėdi ir jums nervus tampo..." Pradėkit nuo savęs, ne nuo kitų ir viskas išsispręs... Mažiau verkšlenkit. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=KostuX link=topic=568.msg11142#msg11142 date=1380029730]
[quote author=Dark Angel link=topic=568.msg11141#msg11141 date=1380026488]
Tomas bandė kašką įrodyti, bet dabar jis bybį dejo.
[/quote]

Visi paskutiniai komentarai off topic...
[/quote]

Žinai, žinau.
Baigiam offtopic, kalbam apie surf bachūrų serverį.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=KostuX link=topic=568.msg11033#msg11033 date=1379852052]
Aš čia pagalvojau, kodėl Bachurams nesukūrus dar vieno serverio Tf2 surf (žinoma jai tam yra lėšų), nes kaip dauguma žino "LaikiuX" Surf buvo išties labai populiarus gal populiaresnis už Public, o kai jo nebėra, nebliko ir jokių gerų lietuviškų Surf. Ten žmonės ateidava pakvailiot ar šeip linksmai praleisti laiką... Tad mano klausimas ir lieka, AR LIAUDIS NORI SURF SERVERIO?
[/quote]

Serverio sukurimas kaip ir imanomas dalykas butu, bet... Bet nebera noro tuo uzssimt, o labiau priziuret. Juolab kad patirties Surf'uose jokios.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search