Jump to content
Create New...

DaTroller issokimai ar vertas toks zmogus cia but ?


iFiXas

Rekomenduojami pranešimai

Tai va pagalvojau ir neapsikentes DaTroller/Deivius1 issisokimais nepagarba ir issidirbinejimu nusprendziau pakurt paprasta tema .  [u]Su klausimu ar verta laikyti DaTroller cia?[/u] .
[b]Kiek jis klykavo kad bana gaves cia nebezais ir keliaus i kiberzona nervu gadint kitiems[/b] ..
Bet pasirodo nera taip kaip jis snekejo ,pasirodo buvo perspetas del iskrypusiu spray nesvankiu gavo ispejima nuo Dark Angel bet tai jam buvo neaktualu praejo diena vel pradejo issidirbinet [url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=177197072]http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=177197072[/url]  ir sekanti diena po ispejimo [url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=178179740]http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=178179740[/url] negana to pradejo zaist su svetimais nikais ir tu nicku reputacija gadint pradejo per mikrafona klykaudamas apie visokius pedofilius ir lytinius veiksmus negerbdamas kitu serverio zaideju ir negerbdamas saves . Gavo ban vel gryzo su kitu acc [url=http://www.youtube.com/watch?v=zEzE3XkjT-w#]Rimti kentai kai padaro namu darbus 1/2[/url]([i]uz video dekojame Original[/i])
Na o cia kas juoko dozes nori is zmogaus kurio socialinis gyvenimas yra zluges ir vienintelis draugas klaviatura su internetu .. Prasau paskaitykit Steam chat T.Bear tai buciau as[spoiler]RiN: aš jum krc padesiu
Your chat with RiN is now a multi-user chat.
Chilled Mister T.Bear: tai pofik :D
DaTroller entered chat.
RiN: sekmes
RiN: :)
Chilled Mister T.Bear: :DDDD
DaTroller: lel.
RiN: neterškit forumo bent karta
Chilled Mister T.Bear: man patinka kad troliukas butthurt negali nebut paskutinis jo postas :D
DaTroller: kiek tas bent truks?
RiN: aj bet per pm neidomu jum ne
RiN: idomiau kai visi mato
RiN: ?
DaTroller: man patinka kad ifixas gruza pagaves spamina ta pati
Chilled Mister T.Bear: teip
Chilled Mister T.Bear: o man patinka kad tu del to paties posto vis kita istorija ismastai :D
Chilled Mister T.Bear: LOK LOK
Chilled Mister T.Bear: :D
DaTroller: visos jos panasios bet galiu patikinti kad tave atitynka :)
DaTroller: XD
RiN: atitynka
RiN: .....
DaTroller: grammar nazzi
Chilled Mister T.Bear: atsimeni fuzzy instrukcija pasinaudok ja vel :)
DaTroller: run.
RiN: kurva vienas rašyt nemoka
RiN: kitas ta pacia fraze pisa
RiN: ....
Chilled Mister T.Bear: :D kaimo japas :D ATITYNKA :DDD
DaTroller: zie kas prabilo. sveplius kuris kriokia nuolat
DaTroller: geda darai ligoni.
RiN: žinot ka aš jum pasakysiu
RiN: jus abu nesat labai sveiki
Chilled Mister T.Bear: sveplius ? :D
RiN: jeigu 2 ar tai 3 men riejates
Chilled Mister T.Bear: kad vien tave svepla visi girdedavo
RiN: del nieko
DaTroller: as esu sveikas. tik kartais kad izeisti duxa, reik nusileisti iki jo lygio
Chilled Mister T.Bear: sveikas vaikas :D
Chilled Mister T.Bear: su juoda praeitim tu esi
DaTroller: tai blogai gyrdi tu reiskia.
Chilled Mister T.Bear: gerai dusk japi
Chilled Mister T.Bear: :D
DaTroller: spalvu neskiri tu.
DaTroller: paverk myzniau
Chilled Mister T.Bear: nebeissigalvok nesamoniu
Chilled Mister T.Bear: nieko nebesugalvoji
Chilled Mister T.Bear: :D
Chilled Mister T.Bear: eik foruma paskaityk gal kokia minti pavoksi
DaTroller: nieko ir nemastau. kas tave atitinka ta ir parasau
DaTroller: problem?
Chilled Mister T.Bear: eik eik atitikejau tu
DaTroller: neaiskink blusa.
Chilled Mister T.Bear: kai daktaryste bent supistoj kolegijoje pradesi mokintis tada galesi bandyti atitikmenis klijuot
Chilled Mister T.Bear: o dabar dusk kaime
RiN: dabar abu sa
RiN: biski
DaTroller: tai kad tau i akis tiesa pasakyti reik kazka mokintis :D????
RiN: ifixai kolegija cia tipo lygis yra?
DaTroller: XDDDDDDDDDD
DaTroller: ligonis blet plbm XDDD
DaTroller: taip gaunasi kad norint kubiliu pavadinti duxu, reik buti politiku XDDD blet logika duxiuko
RiN: ša sakiau
DaTroller: px ka tu sakai, man gaila to ligonio
RiN: krc man bent ta kolegija univeras nieko nereiškia
RiN: tik diplomas ir tiek
Chilled Mister T.Bear: ne cia zemas lygis kolegija todel ir sakau
Chilled Mister T.Bear: kad bent i tokia jis pirma ilystu
RiN: jeigu noresi išmokti tai ir toj pacioj profkei išmoksi
DaTroller: reiks ir ilysiu, nepergyvenk
RiN: mano nuomone
Chilled Mister T.Bear: ilysi i sikna kamnors nebent :D
RiN: o jum krc aš pasakyt galiu
Chilled Mister T.Bear: kaip daugumai cia padariai :D
DaTroller: gal tu ir lendi del admino kuri jau taip atgauti norejai XD
RiN: oj blet
RiN: vienas verkia kad kitas admina gavo
RiN: ....
Chilled Mister T.Bear: atgavau ir nereikejo man niekur lyst .. dabra apsiverk is pavydo valakta ..
RiN: o blet gal jus pasižekit pirma i save?
Chilled Mister T.Bear: sakiai gi cia kad nebezaisi eisi i kiberzona
DaTroller: dar ir kaip lindai, vis dar masko siknoje esi
DaTroller: priklausomas nuo kitu dalbajobas
Chilled Mister T.Bear: apsiverk japi :D
DaTroller: koks tau pisalas ka as sakiau. as sakiau kad ten zaisiu
DaTroller: negaliu palikto projekto kol jame duxas kaip tu gyvuoja
RiN: amm krc
RiN: galiu patarima jum?
DaTroller: jam ju daug reik tai skelk viena
RiN: ifixai leisi?
Chilled Mister T.Bear: sekmes tau troli visitke cia nebepazaisi galesi kiek noresi vekt dabar :)
Chilled Mister T.Bear: man dzin :D
RiN: krc gal jus suseskit koki vakara ir per mic pasikalbekit
Chilled Mister T.Bear: as tokiu saltu nervu ir tokios geros nuotaikos :)
DaTroller: si karta ilgai neisturesi admino su savo free banais :)
DaTroller: man tereik keliu proofs ir fsio
Chilled Mister T.Bear: aik aik proofse tu
Chilled Mister T.Bear: :D
DaTroller: kaip cia kazkada rasei lengviau gauti nei prarasti
DaTroller: taip nebebus :)
RiN: blet jus cia maždaug rašydami kietais pasijuntat
RiN: vienas ant kito stumiat
RiN: kalbet nebutu paprašciau
DaTroller: as nesijauciu. as noriu kad jis isnyktu ir tiek
RiN: nereiktu rašyt
RiN: :)
Chilled Mister T.Bear: tu bana su pova gavai daugiau tiesiog nera ka banint
RiN: please ban me
RiN: :)
DaTroller: save gali, savo bachuriuka bai panda :D
Chilled Mister T.Bear: as cia pirmiau ir seniau dalyvavau taip kad tau nera sansu tiesiog esi valkata is kito zlugusio projekto eik valkataut toliau
Chilled Mister T.Bear: rin nx tave ? :D
RiN: aj šeip
RiN: :)
RiN: užpisat abudu
DaTroller: as admino ir neketinsiu gauti :) mano tikslas kad taves cia nebutu. keli zmogeiiai rinks proofs kai darysi nesamones
DaTroller: ir bus geras spyris tau is adminu, galesi vel verkti
Chilled Mister T.Bear: deja :)
RiN: cia maždaug trolli pasijausi rimtu keksu kai kita is admino vietos ismesi?
Chilled Mister T.Bear: vaikas zluges nebezino ka be daryt :D
DaTroller: jeigu jis butu normalus o ne duxas tai to daryti nereiktu. ne del saves darau
RiN: blet aš nesuprantu
DaTroller: taigi matai kad cia grasina su savo adminu, oj uzbanins, oj cia nezaisi
RiN: tau jis trugdo jeigu tu cia sakiai neloši?
Chilled Mister T.Bear: pakentek biski ir as visur tau ip banus suorganizuosiu galesi prozy.org naudotis
DaTroller: kriokia tupikas
Chilled Mister T.Bear: proxy*
DaTroller: nu davai ;D noreciau pamatyti.
RiN: pl pl pl
RiN: trolli jis tau trugdo serve
DaTroller: reiks pasiklausti kiek laiko ir kokiem adminam lindo i sikna
RiN: kai jis per diena ten buna koki 30min?
DaTroller: jo per tos 30 min speja padaryti ka liudvikas per savaite.
RiN: tai reiškias nieko
RiN: nes liudvikas nieko nepadaro
RiN: :)
DaTroller: dar ir kaip padaro
RiN: nu nepadaro
DaTroller: nors liudviaks jo palikuonis.
RiN: kai yra banned
DaTroller: nu kol yra banned <.<
RiN: ir bus banned :)
Chilled Mister T.Bear: nu troli dusk :D
RiN: krc
DaTroller: buciau duxas kaip tu gal ir dusciau.
RiN: man lyg abu biški laido riteriuxai
DaTroller: apsiverk db.
Chilled Mister T.Bear: eik savo pavydo scenu povai kelt :D
Chilled Mister T.Bear: tai tu cia verki :D
DaTroller: priciom cia pova verksny tu :D? jis savo nuoru tave duxu vadina
DaTroller: pasakau duxas serve jis net neklausia kas.
DaTroller: zino kad tu.
Chilled Mister T.Bear: man tai dzin as galiu nieko nerasyt bet trolis pykta kai ji ignorina pasijaucia toks butthurt biskuti :D
DaTroller: neskiri butthurt nuo nuoro kad taves cia nebutu.
Chilled Mister T.Bear: bet tu esi zemiau duxo lygio taip kad tyliai buk :D
RiN: nuoro
DaTroller: tu rasai kad be manes gerai. bet kol taves ir tavo 2 siuksliu serve nebuvo. visi buvo super patenkinti
RiN: kas cia bleT?
Chilled Mister T.Bear: :DDD
DaTroller: nop zemiau tavo lygio nesu :) tai neaiskink
Chilled Mister T.Bear: JAPI tyliai buk eik proofs rinkt :D
DaTroller: kai reiks ir rinksiu. nes tu nereikalynga siuksle atsidurusi ne toj vietoj ne to laiku. tavo vieta isvis psichuskei
DaTroller: o ne bachuru serve
DaTroller: tai isnyk.
RiN: blet tas pavadinimas visai ne prie ko
RiN: dabar jus patys elgetes ne kaip bachurai
Chilled Mister T.Bear: butent apie tave tai galima paskyt :)
RiN: atrodot lyg koks golden
Chilled Mister T.Bear: as jam siuliau kaip baxuruj pasielgt bet jis myza i bata ir kreipia tema i sona apie savo problemas gyvenimo
DaTroller: tai blogai sakai duzena. nes sergi
DaTroller: tai adresa gavai siuksle.
RiN: zinot ka as jum patariu
DaTroller: laukiu
RiN: susitariat vieta ir laika
RiN: ir abu susitinkat
DaTroller: jis kaip goldenas XD is pradziu raso privarysiu privarysiu o paskui atmaskes meto
Chilled Mister T.Bear: troli eik ant savo suns budo wifi antena pasitaisyk nesuprantu ka tu rasai :D
RiN: ir ne vienas kazkuris varot
RiN: o abu
RiN: naujoji akmene ir klaipeda taip?
DaTroller: nezinau kaip tu ten duobei gyveni kad ant budu intika hostini, bet cia viskas vyksta kitaip sunau.
Chilled Mister T.Bear: zinau pas tave dsl linija kaista :D
RiN is now playing Team Fortress 2. Click here to join.
DaTroller: o pas tave bulve i kuria laidu prikises svyla :)
DaTroller: ilgai nelaikys ji tau, bek nauja pirk
Chilled Mister T.Bear: nesvaik ir nenumirk is pavydo
Chilled Mister T.Bear: sedi su banu ir sedek
Chilled Mister T.Bear: o kai jis baiksis vel gausi bet jau gausi ilgam
DaTroller: px tas banas :D pyksti uz tiesa nevykeli
DaTroller: free bana lengvai nuims :)
Chilled Mister T.Bear: tiesiog atsibodo tavo ligos atxodai bent garsiai nesirekstum
DaTroller: ka noriu ta darau ir tu man neaiskinsi ligoni :)
Chilled Mister T.Bear: aj nors pofik zaisk :D
DaTroller: tu irgi daug kam atsibodai
DaTroller: bet neatrodo kad eitum i normalaus zmogaus puse.
Chilled Mister T.Bear: premament mute gausi ir busi laimingas va :)
Chilled Mister T.Bear: tu nezinai kas yra normalus zmogus tai STFU
RiN left chat.
DaTroller: paziuresim kiek laiko isbus tas tavo perm mute
DaTroller: zinau, bet kas, kas nepanasus i tave
Chilled Mister T.Bear: isbus ilgai gerai japi nebeidomu su tavim sneket tavio mintys aiskios :D
[/spoiler] aisku kaikuriose vietose negraziai atsakydavau na bet tiesiog su tokiu zmogumi kuris nejaucia zemes po kojom ir skraido auksciau visko ir issigalvoja nesamones nebelieka mandagumo , tie kurie su troliu bendravot suprantat apie ka as kalbu ,kad IQ dropas garantuotas ... Cia visas hatinimas prasidejo kai jis gaves admina pradejo kitus adminus banint ir irodynet savo teisybes ir cia tik maza dalis kaip jis issidirbineja .. [u][b]Tai va Gerb. tf2 serverio zaidejai netylekit ir pateikit savo nuomone apie sita veikeja ir sakykit ar pritariat sitam kenkejuj skirt maximalia bausme IP ban visam laikuj ? [/b][/u] srry uz gramatines klaidas .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=567.msg11020#msg11020 date=1379850369]
Oho net visa istorija sugebejai parasyti, sveikinu. Vote kaip visada durni visi. O dabar tokia pacia apie save sukurk, su savo free banais, kitu zmoniu negerbimais, banais uz tai kad zmogus spawn campina, bandimais pasiroditi aukstesniu uz kitus, grasinimais banu be reason. Butu idomu paziureti kiek tave zmogeliu ismesti noretu :) Ir paskaite visus chat ar temas galit matyti kad ponas RETARD pats bando provokuoti mane kad nusizengciau :) na bet gal geriau neskaitykit nes ten tik jo verkimai ir to paties rasimai.
[/quote]cia tema eina apie tave ne apie mane ir tavo sapaliones niekam neidomios free bane ..  jai turetum bent lasa savigarbos sitoj temoj nesneketum nesamoniu ji netau skirta .. ir vote yra labai gerai be jokiu nesamoniu tu gyveni savam pasaulyje tai gyvent toliau nekisk kitu i savo nesuvokiama logika ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[size=14pt][i][b]A TU DURNAS??[/b][/i][/size]

[quote]Tai va pagalvojau ir neapsikentes DaTroller/Deivius1 issisokimais nepagarba ir issidirbinejimu nusprendziau pakurt paprasta tema .  Su klausimu ar verta laikyti DaTroller cia? .
Kiek jis klykavo kad bana gaves cia nebezais ir keliaus i kiberzona nervu gadint kitiems ..
Bet pasirodo nera taip kaip jis snekejo ,pasirodo buvo perspetas del iskrypusiu spray nesvankiu gavo ispejima nuo Dark Angel bet tai jam buvo neaktualu praejo diena vel pradejo issidirbinet [url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=177197072]http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=177197072[/url]  ir sekanti diena po ispejimo [url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=178179740]http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=178179740[/url] negana to pradejo zaist su svetimais nikais ir tu nicku reputacija gadint pradejo per mikrafona klykaudamas apie visokius pedofilius ir lytinius veiksmus negerbdamas kitu serverio zaideju ir negerbdamas saves . Gavo ban vel gryzo su kitu acc

Rimti kentai kai padaro namu darbus 1/2
(uz video dekojame Original)
Na o cia kas juoko dozes nori is zmogaus kurio socialinis gyvenimas yra zluges ir vienintelis draugas klaviatura su internetu .. Prasau paskaitykit Steam chat T.Bear tai buciau as
Spoiler for Hiden:
aisku kaikuriose vietose negraziai atsakydavau na bet tiesiog su tokiu zmogumi kuris nejaucia zemes po kojom ir skraido auksciau visko ir issigalvoja nesamones nebelieka mandagumo , tie kurie su troliu bendravot suprantat apie ka as kalbu ,kad IQ dropas garantuotas ... Cia visas hatinimas prasidejo kai jis gaves admina pradejo kitus adminus banint ir irodynet savo teisybes ir cia tik maza dalis kaip jis issidirbineja .. Tai va Gerb. tf2 serverio zaidejai netylekit ir pateikit savo nuomone apie sita veikeja ir sakykit ar pritariat sitam kenkejuj skirt maximalia bausme IP ban visam laikuj ? srry uz gramatines klaidas .[/quote]


Pasižiūrėkit galu gale savęs, kiek galima kitus peikti ir save angeliuku vadinti?
Pasižiūrėk iš šalies, ką esi prirašęs, flood padaręs.... Tai čia eina sau, tipo tu angeliukas kitus galima smerkti už tai?
ATSIKVOŠĖK TU GAL BIŠKI !!!!!

Tu su juo gyveni, jo gyvenimą gyveni ar kas yra? Kaip tu gali žinoti apie žmogų, jei nieko visiškai nežinai ir dar PEIKI...
NESUVOKIAMA, kaip tu gali taip šnekėt, jei tu jo net nepažįsti... Tu žlugęs esi, jei tokius nesąmonės rašyt pradedi ir nusišneki juodai... Nežinodamas jo gyvenimo , negyvenęs jo kaily ir dar čia PEIKIA... Nu apsurdas visiškas eik nuo kompo jau prasidės smegenys atsitrofuoti.... Ar jau pradėjo , tai darytis. NU BAISU !!!!

Tave reikia tildyti, o ne kitus už tokias nesąmonės.... ŠMEIŽTAS JUODAS....

P.s: Tu dar apie mane parašyk, tokias nesąmonės... Žinok nenustebčiau, jei tokių atsirastu... Daug atbukusiu žmonių, ech...
P.s: Pasaulis ritasi, ne aukštyn... Tik žemyn ir žmonės BUKĄ.... Mes turim šiaip žmonės siekti, kuo daugiau ir tobulėti visko išrasti.
Juk naujos eros ateina, o jus čia pievas rašot ir dar gal teigsit, nes tai 21 amžius ar dar koks ir tai yra TOBULA???
PZDC VERKT NUO TOKIŲ REIKIA IR PSICHOLOGO PAGALBOS TEIKTI.....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=567.msg11029#msg11029 date=1379851788]
Na pats netikiu to bet 100% pritariu Tomui. Ifixas suprantu kad myli vaikus ir bando gynti jos nors ir prisidyrbe jie( Apie original ir chilled panda). Netgi ir pisa prota visam forumui, pirmas pradeda peikti nors visus sios nusizengimus dare pirmasis. Nemeluosiu bet tokio zmogaus dar nesu mates. Jis tikras lietuvos parazitas. 22 metai pagal dokumentus bet zmones jam tik 14 duoda. I draugus deda, apsimeta geru, ateini i serva ir visiem bando itikti ir lenda i sikna, netgi ir stumia ant kitu kad ji priimtu. Galeciau dar daug faktu apie ji parasyti bet kas is to? Vistiek atras prie kuo prisipisti.
[/quote]susiraskit kambari broliukai ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

vau naujas zodis xdxdxdxdxddxxXDXDXDXDXDDXDXDXDXD  ... apgailetinas esi troli . gerai troli neidomu man su tavim forume cia sneket tiesiog beprasmiska su tavim sneket iskrides esi ir sneki savo isitikinimus kaskokius .. neberasyk nieko tiesiog gerbk bent truputi save ir patylek ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[img]http://www.part.lt/img/4f559736c064a131bedc3548dc0c5d64213.jpg[/img]
[img]http://www.part.lt/img/f607890cce195f715c02f6e2b13d5ae2908.jpg[/img]
[img]http://www.part.lt/img/07221ee3f71fae36d81a0c0c4f680bd6523.jpg[/img]
visi sitie asmenys prie kuriu tu kabinejies sakai kad jie prisidirbe ir pns buvo isprovokuoti taves pirmas prisiknisdavai jie ant taves uzstumdavo tu pradedavai su nikais nervint  ir paskuj sakai tas lievas tas lopas tas dar koksnors ir visi kalti visi prisidirbe tu vienas dievo avinelis geras ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ok troli leisiu tau cia apsiverk ir parasyt paskutini posta o tai tu kitaip neuzsikisi man tavo isitikinimai neidomus ;) kaip tomas sake tu su manim negyveni ir nixuja apie mane nezinai kaip as apie tave bet tu loji dafiga .. ir issimastai tokiu nesamoniu .. kad tikrai apie tave nuomone susidaro gasdinanti .. kad tau negerai kaskas . rasyk savo mintis tema apie tave tai issiliek pasiguosk koks tu nekaltas ir kaip tave skriaudzia ir koks as blogas ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na visu pirma del jo bausmes pagal ka padares jis nusipelnes 6 men ban kas be ko bet tiktas klausimas kyla iskart ar jis tolau taip darys ar pasikeis ir cia jau savaime aisku ne tokie kaip jis nepasikes tikrai . Nera ka cia su jo zaist ir kreipt demesni pagrindinis adminas turetu iskart duot ip ban ir ban is formo ir pasibaiktu visi cirkai o gincitis ir kalbet su juo tai yra visiskai be prasmiska vis viska apvercia savaip kaip nori . Jis tikrai turetu but pasalintas is bendruomines.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

ką aš galiu pasakyt kiek sekdavau forumą, čia prieš kokį gerą mėnesį buvo peštynės ir po jų sekė gal kokios savaitės pertrauka, net keista buvo, bet paskui kažkas vėl pradėjo. Kreipiuosi į tave original kiek pamenu buvai sukūręs tema, alia tave jis provokuoja ar kažkas tokio? tai gal patys visi kas stumiat čia vienas ant kito pradėkit nuo savęs? ką? gal jeigu bent kartais patylėtumėt nebūtų viso šito? dabar kiekviena dieną forume rašinėjat stumiat vieni ant kitų? gal užtenka jau? Susitinkat kokioj vietoj ir išsiaiškinat ir nesakot kad jis tegul pas mane varo arba atvirkščiai sutariat vieta kad visiem būtų po maždaug tiek pat kelio ir viskas, o ne čia blet riejates diena iš dienos. [font=impact][size=14pt]UŽPISOT[/size][/font]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Saka gruza pagaves kad tu kurva idijotas esi. man vps net gaila tau jau kanors atsakyt blet tokio totalaus duxa dar neesu mates gailiuos ta diena kai mane pasikvietei i draugus o poto ismeciau kaip suni ir ispizdavojau nepyk kad ivariau trauma tau. Sekmes duxeli uzduxintas. : )))))

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search