Jump to content
Create New...

Išprotėjas anketa į Admin


Guest AlgirdasD

Rekomenduojami pranešimai

1. iٸρ®o†эĵǺئ
2. Amzius 21.
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) STEAM_0:0:24348920
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip esu
5. Kokiame serveryje buvote? Partizans Nx public ir kituose, never*bd visuose servuose, laikiux suf serve ir dar keliuose.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? jai nedirbu nuo 2h iki 8h jai dirbu tada iki 4h praleidziu serve laiko
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S) CS:S
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? Pirmiausiai ispeciau zaideja jai neklausytu butu dedamas mute
9. Clarity

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

amberiukas seniai matytas galetum pakviest per steam kada ;)

ifixas niekas nieko uz nieka nebanina jai zmogus gauna ban tai tam buna ir priezastis nevienus metus pats servus laikiau buvau kituos servuos admin ir manai is lempos banysiu? tu tiek laiko praszaisk prakurk servus ir t.t tada galesi pasakot tas savo lempas ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=AlgirdasD link=topic=560.msg10927#msg10927 date=1379567175]
amberiukas seniai matytas galetum pakviest per steam kada ;)

ifixas niekas nieko uz nieka nebanina jai zmogus gauna ban tai tam buna ir priezastis nevienus metus pats servus laikiau buvau kituos servuos admin ir manai is lempos banysiu? tu tiek laiko praszaisk prakurk servus ir t.t tada galesi pasakot tas savo lempas ;)
[/quote] Nesiputok jai nesupratai humoro ... seip as nesakiau kad banini is lempos ir panasiai .. tiesiog turejau omenyje jai koks vaikas pradetu forume rasyt posta " kad ji uzbanino [b][u]ISPROTEJAS[/u][/b] admin "

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search