Jump to content
Create New...

Banned


haribo

Rekomenduojami pranešimai

Player haribo
No Demos
Steam ID STEAM_0:1:43654041
Steam Community 76561198047573811
IP address LT 78.62.26.162
Invoked on 09-18-13 17:36
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Wallhack
Banned by Admin maN
Banned from [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt
Total Bans No previous bans
Blocked (0) never

pastebejau kas jam nepatinka tuos visus ir banina ar kas jam prota papisa ar ji nusauna ar seip kai buna blogos nuotaikos tai ir deliuoja banus tai pusvalandziui ar valandai ir ilgiau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Apsiverk dėl žaidimo dabar !!!!

Vaje kokią bėda, tave išbanino? Tai tyliai buk ir eik keturiom iš čia...

maN, nieko blogo nedaro. Jis teisingai viską atlieka ir prižiūri tvarką tinkamai. Vienintelis likęs iš aktyviausiu ir normaliausiu.
Kuris supranta juokingus dalykus ir visą kitą. Respect.

O DABAR VERKIT DĖL ŽAIDIMO....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

tai tu cia verki ar tu ji vps bent realybeje pazysti kad taip kalbi? jei per zaidima toks tai nereiskia kad ir realybeje mldc. css draugeliai graudu. kada reiks man tada dingsiu as is to publiko. beto jei draugas nereiskia kad jis gali visus is eiles baninti ir pns. reikia buti uz teisybe.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gerai pradėkime nuo to , kad harribo nenaudoja ir užbaikime tuom , kad Tomas eilinį kartą nusišneką nesuvokdamas kaip liūdnai jam viskas šitas gali baigtis.
Žinau , kad nevtėmu rašau , bet vistiek . Tomai - ar tau nepabodo rašyti ir nusirašyti , visada rašai su savo tais " smile " , kūrie amžnai juokiasi . Pats esi linksmas žmogus , bet rimtai ar nepabodo tau būti šio serverio klaunu / durneliu ? Jai užbanino , tai būk geras - nerašyk čia savo nesamonių , o pažiūrėk geriau įkelta " DEMO " ir vot tada skelk savo akmenine nuomone ir patirtį šiame žaidime ar jis galėjo būti šioks ar anoks čytų auka .
Aš pažiūrėjau , nieko asmeniškai blogo nematau .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mantai, tai kas iš to? Jei ir baigsiu vaidint klounu ar panašiai.. Jie vistiek nesiskaitys žodžiais, tai kokia prasmė su jais bendrauti rimtai per game? Nematau jokios pozicijos kuri galėtu būti tokią, kad su jais sutarčiau.

Šiuo metu jie peikia mane, tek to ir ant jų užvažiuosiu, tikrai nelaikysiu savyje ramybės dėl tokių....
Nori peikti, tai tebūnie. Aš jiems ramybės ir neduosiu pakol nesusitvarkys savo gyvenimo ir pradės nekišti visu kitų....

Šneka nebūtu dalykų ir panašiai kiek galima? Jei jiems tai suprantama kalba ir bendravimas teisingas tebūnie....

Nesiruošiu skaitytis su pievavaikiais kurie nesiskaito su žodžiais ir pastoviai "bl*" "nac..." ir t.t.



Manęs niekas nebanino dar, tai dar keistą nors jie gaudo tokį momentą.
Mute gavau, gag gavau ir tyliai sėdėsiu.... Tikrai neverksiu, kaip kiti vaikeliukai verkia dėl žaidimo...
Vienodai šviečia man....

Visas internetas yra didžiausia nesąmonė, tai nieko keisto... DEMO be reikalo ten žiūrėt vistiek ten nieko gero neparodys.

[s]maN yra teisus žmogus ir nereikia čia varyt į medį sliekus.... Gavo, tai gavo kokią čia bėda? Eik kitur žaisk, pffff....
Rado amžina problema..[/s] <<< Klydau eilinis laidinis žaidėjas, tai jau įsitikinau serveryje. Prieš tai kai nebuvo admin bendravau ir dabar kaip elgiasi ,tai atleiskit.. Kaip tikras dalb**** ...

Mano smile yra tik šiaip dėl grožio, tai nieko nesiskaito... Įpratimas rašyti dvitaški ir didžią raidė D.
Taip ir gaunasi, kai greit rašai ir po to bėgi kitur savo veiklos užsiimti pasijuokus čia.

Viskas čia aišku ir Mantai gana čia.....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomai gerai, serveryje pilna visokiu cia kaip mokykloje visada atsiras visokiu ir geru ir blogu ir kvailu ir be gyvenimo, bet tam yra gag ar mute kurie stume kaip n* ar b* ir panasiai tokius galima sutvarkyti, bet tu isvelk ir i geraja puse serveryje tikrai yra maloniu zmoniu su kuriais galima bendrauti, tik juos reikia aptikti, nes gi ju veidu nematom per ekrana. O kodel noriu grizti i sita publika? Jis man patinka cia yra ir maloniu zmoniu kurie kompernsuoja visus serverio minusus, sakyciau cia geriausias lietuvos publikas, nes sitame serveryje yra malonu zaisti. Atsimink Tomai nervarbu koks zmogus gali buti blogas ar atsilupes, bet zmones keiciasi visada..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]Tomai gerai, serveryje pilna visokiu cia kaip mokykloje visada atsiras visokiu ir geru ir blogu ir kvailu ir be gyvenimo, bet tam yra gag ar mute kurie stume kaip n* ar b* ir panasiai tokius galima sutvarkyti, bet tu isvelk ir i geraja puse serveryje tikrai yra maloniu zmoniu su kuriais galima bendrauti, tik juos reikia aptikti, nes gi ju veidu nematom per ekrana. O kodel noriu grizti i sita publika? Jis man patinka cia yra ir maloniu zmoniu kurie kompernsuoja visus serverio minusus, sakyciau cia geriausias lietuvos publikas, nes sitame serveryje yra malonu zaisti. Atsimink Tomai nervarbu koks zmogus gali buti blogas ar atsilupes, bet zmones keiciasi visada..[/quote]

Mokykloje durnelių daugiau atsiranda, kaip mano broliuko mokykloje. Kurioje mokiausi senai jau...
Čia serveris, tai nereiktu viską realizuoti tikrovė. Čia laidas ir visi jaučiasi UŽKALBINTAIS ERELIAIS...
Tokius kurie ateina, tik prisikabinti prie žmonių ir pasikeikt, tokius jau senai bučiau išbraukęs iš serverio žaidėjų.
Tokių nemačiau administracijos kuri padarytu tvarką, taip jog negirdėtume keiksmu ir įžeidinėjimų...
Normalus serveris bus tada, kai visi sutars ir neverks, kad ji nušovė, papjovė ar dar ką nors padarė..

Visada jie nepatenkinti ir verkia: "DALBAJOBAS KUURVA MANE NUŠOVE NU BYBY DĖJAU SUKA NU"
Tokius iškarto nutildyčiau ir būtų ramiau.

[u]Buvo[/u] malonų su senąją kompanija, senaisiais administratoriais toje pusėje ir aš buvau...

[b]ATSIMINKIT JUS ATEINATE ŽAISTI, BET NE GYVENTI ERDVĖJE KAŽKOKIOJE !!!!!!!![/b]

Surašykite kurie administratoriai yra sąraše ir pasakysiu kuris blogas ir kuris nesilanko visiškai.
Tame sąraše, tikrai yra vienas ar du tik geri administratoriai ir galbūt ir jie nėra prisijungė, nes jie gyvena real life.
Visi kiti laidiniai atsisėdę ir nesąmonės daro ir jokio iš tos naudos...

[quote]Blet adminai kas su jumis darosi ? Jau 3 banas kurio tikrai neturėjo būti ...[/quote]

Atsipalaidavo per daug visi administratoriai, nes Myrez ir Mask. [b]DA TROLLED A MA POCHUJ[/b]
Pati pirmą seriją su administratoriais buvo geriausia, kitos serijos apgailėtinos.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomai tau demesio stoka matomai nes kaip tema taip ir tu su savo blevyzgom neveltui klounas esi ....Gal paciam laikas atsigauti ir nusileisti ant zemes sudo nemalusiam.Pats geriausias ir fainiausias matot zmoguti skriaudzia visi aplinka kalta....

Gal uzteks pogalais temas tersti kur adminai ??? Negalit kazkokio issisokelio sutvarkyti.Visi nepatenkinti sito asmens sudo malimo o visiems nusispjauti....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=Tomas link=topic=559.msg10958#msg10958 date=1379624563]
Busted pas ji kelnėse, nes kitaip ir negali būti pas ji :D :D :D

Let's go CLORIDO DANCE DANCE  :D :D :D
[/quote]
tu kinderi valink naxui. dapisai negyvai. gavai serve savo ir tylek kutvela nesikises kur tau nereikia. isnyk, suka :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

:D :D :D

Pasinervuok pasinervuok :D :D :D

Gal į naudą bus tau, kai išsiliesi ir galbūt busi ramesnis :D :D

TAIP MAN DĖMESIO STOKA :DDDD DUOKIT DĖMESIO !!!! DUOKIT !!!!!

Negyvai užsičiaupk :D :D :D


GO DANCE AND RELAX BABY :D :D :D UFFFF MMM YEAAAA F*** M**** A**** :D :D :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search