Jump to content
Create New...

Ban be įrodymų


grind

Rekomenduojami pranešimai

[i]Pasakau trumpai ir aiškiai nelendant į subinę. Adminas maN davė baną be įrodymų. Detalesnė info:[/i]
[b]Player[/b]: grind
[b]Steam ID: [/b] STEAM_0:0:1473729
[b]Steam Community:[/b] 76561197963213186
[b]IP address:[/b] LT 213.164.114.92
[b]Invoked on:[/b] 09-15-13 15:56
[b]Banlength:[/b] Permanent
[b]Expires on:[/b] Not applicable.
[b]Reason:[/b] Wallhack
[b]Banned by Admin:[/b] maN
[b]Banned from:[/b] [LT] BACHURU SERVAS|www.bachuruservas.lt
[b]Total Bans:[/b] No previous bans
[b]Blocked (1):[/b] grind

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu man tiesiog juokas ima, kai pašaudau kelis kartus ir iškart čytas... Pasitaiko aišku tokių adminų.. Paaugs, pažins cs`ą ir gal jau teigiamai žiūrės į geresnį žaidėją.. Aišku čia biški susireikšminau ir kai pats paskaitysiu ką dabar parašiau - nieko nesuprasiu :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Noliferiu kompanija :D :D :D Eiliniai pasispardymai prieš adminus :D :D :D

Eikit pasiblaivykit nuo kompiuterio, gal jau ne taip verksit dėl to žaidimo :D

Gavai dabar ir sėdėk, maN nėra blogas ir jis teisingus sprendimus priima teisingai, ne kaip kurie iš esančiu :D

Paprasta css politika - PROVOKACIJA PRIEŠ ADMINISTRACIJA.

:) Nieko stebėtino, kad tiek nuskriaustu pasitaiko interneto erdvėje :D

Sėkmes vaikai augant ir sveikit nuo kompiuterinių lygu :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar paklausyk, Tomai... Tu nei pažysti manęs, nei ką tai negali spręst ar aš pūnu prie to kompo ar ne... Jeigu pagal tave, kai vakare valandai prisėdu prie kompiuterio, tam kad prastumt laiką šiek tiek nes nebūna ką veikt ir tai vadinama nolifinimu, vaikiškumu ar dar kokiu bybiu, tai manau tau pačiam reikia suaugt, nes nežinai kas yra "Nolifer" sąvoka. Jokios pravokacijos nedarau prieš adminą "maN" tiesiog nemanau, kad galima dėti banus vien dėl to, kad per gerai žaidžia. (Nesiskūščiau čia jeigu būtų įrodymai)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tomas uzteks tau cia pist visiems prota povokacija... nu pala pamatysiu tawe serve... jau su manim snekesi
Adminam siulau- jei tomas daris bent menkiausia servo pazeidema pagal kodeksa , iskart baust be ispejimu... nes ispejimu jis jau gavo pakankamai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų


[url=http://www.megafileupload.com/en/file/451608/grid-dem.html]http://www.megafileupload.com/en/file/451608/grid-dem.html[/url]

Pačiame demo gale, prieš jam mirštant awp veda per duris. Gana ilgai stebėjau jį, dar daugiau vedžiojo, bet kadangi žaidėjai jau neapsikentė, įrašinėjau iki pirmo tokio pavedžiojimo ir baninau.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

E jus išminties viršūnės, gal gana jums čia nusišnekėti :D

Nesėdėtum prie kompo, tai čia nebūtum. Dabar nesiteisink, sėdi ir kaip pats sakai suput baigi :D

Vien iš žodžių matosi, koks esi nepraustaburnis kuris, tik ir moki visokias nešvankius žodžius naudoti ir savo žodyną visiems čia vartydamas....

Manęs auginti nereiki, ne tėvas esi vaikeli mielas. Jei ir būnu prie css, tai retai šiuo momentu.
Turiu ką veikti, o ne kaip tu čia tokius kaip mane gaudyti ir panašiai ;DDDDD
GRAUDUS ŽIŪROVAS ;D :D :D :D

No life - Be gyvenimo

Tai čia tipo sąvoką ? Ar tik keli žodžiai jungiantis gyvenimo prasme, kurios nėra pas jus kaip manyčiau....
Pasmerkti internautai, čia sėdėti ir pezet kaip seniams čia :D

Viskas visi patenkinti ir grindinis šitas atsiprašant, nori pasakyti. Veltui kūrė tema, kad pasakytu:
-  "Oj aš suklydau dabar sulysiu gyliai šiknon visiems, nes nieko nepasisekė pasireikšti" :D

Įrodymai yra visi patenkinti ir skirstomės....

Fyzzy chujuzi, eik tu gal pamiegot amžinai kažkoks ne išsimiegojęs esi....
Gaudykit jus, mane gaudykit :D Kodėl su tavim tokių nepraustaburniu turėčiau šnekėti? :D

Galėsi su savim ir šnekėti kai busiu, aš tik tave muted ir rami galva :)
NUO KADA ŽAIDIMAS TURI KODEKSA? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Šitas nužudė ai na sau ;DDDDDDDD
Tai jau teisėju patapai ? Žaidimą bežaisdamas ? :DDDDDDDD

AIK TU SAU :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[quote]servo pazeidema pagal kodeksa [/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=maN link=topic=552.msg10866#msg10866 date=1379356677]

[url=http://www.megafileupload.com/en/file/451608/grid-dem.html]http://www.megafileupload.com/en/file/451608/grid-dem.html[/url]

Pačiame demo gale, prieš jam mirštant awp veda per duris. Gana ilgai stebėjau jį, dar daugiau vedžiojo, bet kadangi žaidėjai jau neapsikentė, įrašinėjau iki pirmo tokio pavedžiojimo ir baninau.
[/quote]
dekui, kad idejai, paziuresiu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote]lol as ta zaidima zaidziu maziau nej tu... beto ko tau taip jokinga? nauja zodi gal pamatei vaikeli?[/quote]

Gerai, kad žaidi mažiau. Mažiau, gal marazmo bus iš tavo pusės žaidime :D
Man visada ir buvo juokinga iš žaidimo :D
Visada nauji žodžiai verčia susiprasti, kas tai? :D

Eina sau gerai gana prisijuokiau jau ...


[quote]bet tomai tu gerai varai pats sakai, kad išeikit į lauka, bet pats forume ahujenai dalyvauji? nu zdarof[/quote]

Juk aš ne koks ateivis ar kas, kad spėčiau vienu metu ir namie ir lauke but :D Aš juk nepersilaušiu :D
Bet visgi išeinu dažniau laukan, nei tu po to ir prieš tai :D Daryk išvadas :D
Dalyvauti nedalyvauju čia ne koks šou :D ZDAROF, bet kur KAROVA? :D Nemačiau tokios dar kol kas :D

Normalus tas demo, tik kai kurie žmonės nori, kitą žmogų ištraukti iš bėdos visą tai paslėpdamas....
Taigi mano išvada paliekam banned, nes čia visi slėpt moka ir kitą kalbėt, kad jis ne koks cheat ar kas :D
Juokinga darosi :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search