Jump to content
Create New...

Verkiu NES GAVAU GAG :DDDDD


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi liepė eiti kurti temos, kad jis mane gag visam. Taigi ir kuriu ir verkiu NES GAVAU GAG :D :D :D

Manau tau Chloridai palengvėjo :D :D :D

[quote]Dicy*: Geriau kabinam, kur daugiau papu turi ir šikna, dėl vienos šiknos ne apsimoka :DDD[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

beja.



Vaikų darželis 

Net nesitikėjau Mask, kad uždėsi man

Verkit Verkit ir mane atmutino už gera elgesio pasižadėjimą su maN.
Manau nenusivylęs, kad atsilencino mane.

tu rasiai temoj. o ka atejas i serva isdarineji vel?  prisizadejai tai ir aprimk blet kadanors.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

O jus visai nusivalkiojot :DDD Nu vaikų darželis :DDD

Pradėkit patys normaliai bendraut ir visi kiti bus lygiai tokio pat verti...
O tai čia vienas "blt" "nachuj" ir t.t. Ir norit dar kažko, kad būtų tvarką...
Pzdc jus gal išlipkit iš durniu laivo...

Nepažeidžiau dar jokių taisyklių, nesikeikiau. "Provokacija nesiskaito"
Provokuojate patys ir po to verkiat. Tai spręskite savo problemas su bendravimų ir manęs čia nekiškit..

Ale jus taip sakot, kad man rūpėtu, kažkoks adminas kuris man deda ar mute ar gag....

Stfu.. Byby dėjau antra minti turėjau....

Viena nuostabiausiu taisyklių:
[b]Žiūrėkit save ir ne kitus. Nuo savęs pradėkit ir pasikeis kiti.[/b]


[quote]Dicy*: Geriau kabinam, kur daugiau papu turi ir šikna, dėl vienos šiknos ne apsimoka :DDD[/quote]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tomai da eik tu n***, aisku? Jau uzknisai, nezinau kam maN isviso buvo nuemes ta perm mute kai as buvau uzdejes, nes tu vistiek trecia diena apsisukes savo darai zaidejus per duch** vadini, pi*i prota visiem ir puse servo rage'ina ant taves.... Jo vietoj ne perm gag buciau uzdejas o perm ban... Kuo maziau tokiu issisokeliu tuo ramiau serve.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

:DDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDD

Ale broliukų dobiliuku susibūrimas ;DDDD

Kas ką greičiau suės ;DDDDD

Prajuokinot eilini kartą jus vaikėzai ;DDDDD

Jus gal mažiau jau sėdėkit prie to kompiuterio, nes jau tikrai pas jus fantazijos per daug :DDD

Eikit prasiblaškykit padirbkit, gal blaivesnės galvos taps, o ne prie kompiuterio kiekviena diena spoksoti :DDD

Ja ja toliau čia bazarinkit vaiko pasakomis. Čiau....

Neturiu jokio point'o čia su jumis kažką dar ginčytis visvien čia vaikų darželis ir visada vaikai laimi, tai ką dar čia pridursi ;D
Jus dar mano žodžius, tik perverčiate savo kalba laidine....

Sėkmes toliau vystyti vaikų darželi :) Jums tik sėkmes telinkiu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=544.msg10767#msg10767 date=1378733346]
Kadangi liepė eiti kurti temos, kad jis mane gag visam. Taigi ir kuriu ir verkiu NES GAVAU GAG :D :D :D

Manau tau Chloridai palengvėjo :D :D :D

[quote]Dicy*: Geriau kabinam, kur daugiau papu turi ir šikna, dėl vienos šiknos ne apsimoka :DDD[/quote]
[/quote]
Dar tu debile css nolifini? :D nu naa mazvaikis

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

[quote author=laitus link=topic=544.msg10770#msg10770 date=1378749234]
[b]Jei nepadeda mute ir gag tai kam tokio zaidejo reikia serveryje? Issidirbineja o jus tai toleruojat.....[/b]
[/quote] man atrodo greitu laiku truks ir man kantrybe zaistis su situo veikeju. kiek galima stumia ant visu blet kaip tik sugeba o kai lieka uzvartytas putotis pradeda. nebezaisiu su juo.. pasizadejo but geras tai va, maN gerasirdis atmutino,nieko pries tai neturiu. bet Tomai kas perdaug tas nesveika. ziuresim kas bus toliau.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=544.msg10774#msg10774 date=1378757910]
:DDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDD

Ale broliukų dobiliuku susibūrimas ;DDDD

Kas ką greičiau suės ;DDDDD

Prajuokinot eilini kartą jus vaikėzai ;DDDDD

Jus gal mažiau jau sėdėkit prie to kompiuterio, nes jau tikrai pas jus fantazijos per daug :DDD

Eikit prasiblaškykit padirbkit, gal blaivesnės galvos taps, o ne prie kompiuterio kiekviena diena spoksoti :DDD

Ja ja toliau čia bazarinkit vaiko pasakomis. Čiau....

Neturiu jokio point'o čia su jumis kažką dar ginčytis visvien čia vaikų darželis ir visada vaikai laimi, tai ką dar čia pridursi ;D
Jus dar mano žodžius, tik perverčiate savo kalba laidine....

Sėkmes toliau vystyti vaikų darželi :) Jums tik sėkmes telinkiu.
[/quote] Tai ko tu vis cia rasyneji ? dusk gi pagaliau :D pats vaikas esi sedi cia primeti kaskoki maroza kieta ir kitus vaikais vadini jai toks kietas pasa rodyk ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=iFiXas link=topic=544.msg10787#msg10787 date=1379008453]
[quote author=Tomas link=topic=544.msg10774#msg10774 date=1378757910]
:DDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDD

Ale broliukų dobiliuku susibūrimas ;DDDD

Kas ką greičiau suės ;DDDDD

Prajuokinot eilini kartą jus vaikėzai ;DDDDD

Jus gal mažiau jau sėdėkit prie to kompiuterio, nes jau tikrai pas jus fantazijos per daug :DDD

Eikit prasiblaškykit padirbkit, gal blaivesnės galvos taps, o ne prie kompiuterio kiekviena diena spoksoti :DDD

Ja ja toliau čia bazarinkit vaiko pasakomis. Čiau....

Neturiu jokio point'o čia su jumis kažką dar ginčytis visvien čia vaikų darželis ir visada vaikai laimi, tai ką dar čia pridursi ;D
Jus dar mano žodžius, tik perverčiate savo kalba laidine....

Sėkmes toliau vystyti vaikų darželi :) Jums tik sėkmes telinkiu.
[/quote] Tai ko tu vis cia rasyneji ? dusk gi pagaliau :D pats vaikas esi sedi cia primeti kaskoki maroza kieta ir kitus vaikais vadini jai toks kietas pasa rodyk ..
[/quote]
Kaip cia tau pasakyt isai yra zmogus toks kuris dar kitaip vadinamas nebrendyla. Sneket nemoka , o cia sededamas vis daugiau zodziu ismoksta ir primeta labai suaugusi vyruka kuriam 24metai , gyvena su tevais , diena nakti smaukos prie pc . Mergos neturi nes gejus yra , jei traukia jam kazkas tai tik sveksnos per laida ir isai tuom didziuojasi , o ko jus labiau jam atrasynejat , ir nervuojates , isai zliumbdamas toliau postina nesamones. Zmones IGNOR toki lopeli kam dar taip zemintis jam atrasant.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tyliu Tomai , atrodo esi prie metų , nu žinai to ano viskas kaip turi būti , bet rašai kaip supistas 9metų vaikas , visada ateidavau kai galėdavau taves užstoti , bet nuo dabar nebepadėsiu tau niekuom , nes pastebėjau , jog pats mėgsti provokuoti žaidėjus ir jie tiesiog tave pradeda nekesti , nes žiūri į tave kaip į mulki.
Neįsižeisk , nieko asmeniško , tiesiog aš taip matau iš šalies . Nors ir neturiu tiek daug laiko žaidimams , bet kai galiu tikrai užsuku į BS'ą pažaisti .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search