Jump to content
Create New...

King'as bando siekti administratoriaus pareig?.


Guest B.B. KinG.

Rekomenduojami pranešimai

Guest B.B. KinG.

Taigi štai k? sugalvojau, kad  noriu išbandyti administratoriaus  pareigas, Serveryje  losiu nemažai, esu gan  aktyvus, kaip  yra  nuotaikos  bendrauju, bet dažniausiai  b?nu tilus,  bet  dar  esu s?žiningas,  draugiškas. Dar galvoju,  kad serveryje dabar yra  reikalingi administratoriai  nauji,  nes  dabar at?jus ?  serv?  labai  retai  kada  pamatysi  prisijungusi  administratori?,  ir  visi nes?mones išdarin?ja.  Galiu dar biški  apie save  pakalb?ti,  Mano  šeip tikras  name yra  Darius,  žaidime  esu  lošias  su  šitais  nick'ais: Bariukas  ; B.B. KinG. ;  Iš kur  žinai?  ;  dabartinis  kolkas  EasyBot!  Bet  jei reik?tu  pakeisti ?  pradini  nick tikrai  pakeis?iau. Dar  Esu  iš  Vilniaus  R.  ir  turiu 17 met?.  ?ia  galite  pamatyti kiek laiko  esu  pražaid?s j?s?  serveryje, kiek esu  visko gero  pasiek?s,  štai  ?ia  link  "http://www.bachuruservas.lt/hlsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=36647" jei rodys :D. 
Steam ID  -  STEAM_0:1:6188.
Skype:  Bariukas4

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search