Jump to content
Create New...

Anketa ? administratorius . [ ?iornaja Magija ]


Guest Mantelis.

Rekomenduojami pranešimai

[b][color=red]Sveiku?iai . [/color][/b]
Š? tema yra neeilin? .. Kaip matote iš pavadinimo temos , noriu save pasisi?lyti ? CS:S BachuruServo Administratorius .
Šiam žingsniui mane past?m?jo keleta CS:S serverio žaid?j? , tarp j? ir Amberiukas .
Serveryje žaidžiu jau ~1m?nes? ir jame praleidžiu nemažai laiko , tik va kai buvo užlužes web'as ir nerod? serveryje [ rank / top'o ] tuo metu beveik nežaidžiau . Su visu paj?gumu gryžtu v?l žaisti ir linksminti / bausti žmones . [ Baudžiam visi kartu t.y. votemute / voteban ] .
[color=red]Daugeliui klausimas gali kilti[/color] - Manteli , kam tau tas admin'as ? - Atsakymas gan paprastas .. Kaip pasteb?jote , keleta admin? jau yra beveik išnyke .. Tarp j? nix0n ir Rol1k , bet esm? tame , jog admin'a pamatyti serveryje yra tikr? švent? . [ Dažniausiai taip b?na ]. Nor??iau priži?r?ti ?ia žaidžian?ius asmenis , bei mute'inti asmenis neturin?ius 16'k? met? .. Atsiranda toki? artist? , k?rie moka "ereliauti" ir " išsipisin?ti " už laido , tad tokius reikia tildyti . [ B?na toki? žaid?j? , k?rie nemoka nuaiti ? Player list'? ir ta asmen? užmutinti arba nevisada visi surašo votemute , nes kaikuriems tai atrodo , lyg pokštavimas ]
[color=red][b]Šiame link'e galite pamatyti kiek laiko pražaides šiame serveryje , bei rank'a - >[/b][/color] [color=blue][i]http://www.bachuruservas.lt/hlsx/hlstats.php?mode=players&game=css[/i][/color]

Štai pavyzdis , kaip kaik?rie žaid?jai 'gražiai" bendrauna , kai n?ra admin'? . - > [URL=http://www.failai.lt/w3xhpv7p5016/pavyzdis.dem.htm]pavyzdis.dem - 3.2 Mb[/URL]

[color=green][b]Jai visdelto pavyktu gauti " bandomaj? laikotarp? " , nor??iau , kad pakviestum?te ? mano skype , nes nelabai norisi viešinti ?ia savo " IP  / Steam ID " ..
Skype : Chadze1[/b][/color]

[color=red][b]Šiektiek apie save :[/b][/color] Gimiau 1994/03/19 ir ta dien? mane t?vai pavadino Mantu , bet augant man .. Aplinkiniai mane iš 'oro" prad?jo vadinti Manteliu , tad tod?l dabar visur stengiuosi b?ti ne Mantu , o Manteliu . Gyvenu šiuo metu Druskininkuose , bet kiles iš Vilniaus - Grigiški? rajono . [ Vis? vasar? vis dar ten praleidžiu ] . Esu nepyktybinis asmuo , bet jai reikia toks sugebu b?ti , linksm? plau?i? savininkas , bei juodosios magijos meistras . Šiuo metu nesimokinu [ jau antri metai ] , tad savo laisva laik? praleidžiu su malonumu žaisdamas šiame serveryje.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš nei prieš, nei už ir man viskas atrodo labai juokingai ir labai perdedama viska taip išklodamas...
Labai vaikiškai atrodo... Na ?ia mano atžvilgiu, kad tiek nertis iš kailio, tiek prirašyti ir dar ko ko iš savo gyvenimo truputi archyvo kažk?, na bent ?ia ne mano galvai, kas kaip nori tas viešina save kaip nori.... Bent jau pasakysiu paskutiniai sakiniai prajuokino...

pvz:
[quote]ai visdelto pavyktu gauti " bandomaj? laikotarp? " , nor??iau , kad pakviestum?te ? mano skype , nes nelabai norisi viešinti ?ia savo " IP  / Steam ID " ..
Skype : Chadze1

Šiektiek apie save : Gimiau 1994/03/19 ir ta dien? mane t?vai pavadino Mantu , bet augant man .. Aplinkiniai mane iš 'oro" prad?jo vadinti Manteliu , tad tod?l dabar visur stengiuosi b?ti ne Mantu , o Manteliu . Gyvenu šiuo metu Druskininkuose , bet kiles iš Vilniaus - Grigiški? rajono . [ Vis? vasar? vis dar ten praleidžiu ] . Esu nepyktybinis asmuo , bet jai reikia toks sugebu b?ti , linksm? plau?i? savininkas , bei juodosios magijos meistras . Šiuo metu nesimokinu [ jau antri metai ] , tad savo laisva laik? praleidžiu su malonumu žaisdamas šiame serveryje. [/quote]

Kod?l prajuokino, nes viskas kas susij? su žaidim? ne taško žodžius, o kas su gyvenimu ir panašiai kaip apie save šiek tiek pasakei, tai.... Kr? tyliu viskas. :D

Tai tiek. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

galu as gaut admin? serverije zeidziu anksciausia uz visus turbut, jau kaip 7-9 menesius. zaists predejau sam serverije kartu su roliku. serverije galima pasakit kad tik 1 adminas yra (amberiukas) kitu seniai nemaciau, del to ir noriu tapt adminu. per dena zeidziu 2-5 val, dazniausiai 3 val. tai gausiu admin?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Negausi galiu pasakyti. Trumpas aprašymas. Teršimas kito tema sukurta. Aprašyme kritin?s klaidos :D ir daug daugiau pama?ius galima apsiverkt iš juoko :D

Na man jau visiškai linksma darosi ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Mantelis. link=topic=60.msg574#msg574 date=1338795635]
Šeip aš jo bijau ;d ..
O kur tu dinges ? >.<
Nema?iau jau kiek laiko ;D
[/quote]
As ir jo bijojau ,bet kai susirasem tai visai nieko ciuvakas , draugiskas ir t.t.
Ai siaip pora dienu darbo... Ir seip kai serve sedi tik 4 zmones tai nelabai idomu lost ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search