Jump to content
Create New...

MGE (1vs1) cup


Rin

Rekomenduojami pranešimai

[size=10pt]Labas vakaras žaidėjai, galbūt daug kas manęs dar nežino, tai trumpai prisistatysiu. Esu Justinas, TF2 žaidime esu žinomas kaip RiN, TF2 serverio administratorius.
Tad nusprendžiau su kitu adminų pagalba surenkti MGE Cup. Kas nežino nebėda, tuo jaus viska paaiškinsiu.
Mge - TF2 modifikacija leidžianti žaisti 1 prieš 1 tam tikro žemėlapio dalyje, dažniausiai žaidžiama būna šiomis klasėmis [b]soldier, scout, demoman, sniper.[/b] Šį kartą žaisime už [b][size=12pt]soldier[/size][/b] klasę. Ilgai galvojome kaip padaryti, kad geri žaidėjai nepatektu su naujokais ir galiausiai nusprendėme padaryti keletą grupių.
Tai viena iš jų būtų[b][size=12pt] pradedantieji[/size][/b], tai būtų žmonės šiek tiek susipažinę su TF2 ir bent šiek tiek mokantys žaisti už soldier klasę, o antroji grupė būtų[b][size=12pt] patyrusieji[/size][/b], žmonės išmanantys TF2 ir gerai mokantys žaisti už soldier. Laikas cup'o kolkas nėra nustatytas, tiesiog kuriu šią tema su klausimu ar norėtumėte tokio dalyko? Jeigu bus sulaukta daug norinčiu, "cup'as" įvyks greitu metu. Taip pat norint išvengti visišku naujoku, norintys dalyvauti turės [b][size=12pt]sumokėti 1 refined metal [/size][/b](iš to aš nesiekiu pasidaryti pelno, visi refined bus atiduoti mask'ui arba Myrez už pagalba, serverį, prizus). Šiam kartui tiek, jeigu kyla kokių nors klausimų, dėl šio cup'o, rašykite komentaruose stengsiuosi atsakyti į visus, su laiku papildysiu arba parašysiu nauja tema su konkretesne informacija.[/size]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Ston3r link=topic=519.msg10405#msg10405 date=1377255103]
Kada data pasakysit?
[/quote]
Dėl datos negaliu nieko prižadėti, bet per viena diena manau ta padaryti bus gan sunku, tad manau reikės grupes pogrupiais skirstyt ar kažkaip, dar nesu apsisprendęs, bet galbūt net šiandien vakare jau viska parašysiu :) Sek naujienas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search