Jump to content
Create New...

Paskutinis pasispardymas


cemki

Rekomenduojami pranešimai

Maskas ir myrez galbūt ir skaitys šią temą, bet jiems tikrai nebus įdomu ir kaip visada viską ignoruos, todėl kuriu šitą temą tiems, kuriems dar bent kiek yra įdomus šio projekto likimas.

Visų pirma dėl to admin kurį nuėmė. Prašiau, kad man nuimtų adminą ne 1 ir ne 2 kartus bet arba jie apsimetė arba jie tikrai nematė to. Nematau čia jokio praradimo nes admin aš čia jau seniai nesu tiesiog dabar aš oficialiai nebe admin (vis dar forume tf2 admin... -____-).

[b]Ko aš atėjau į šį projektą?[/b]

Į bachurų servą atėjau žaisti tf2 ir padėt projektui kilt aukštyn, o ne būti adminu. Neatėjau lyst visiems adminams, prašinėt rekomendacijų, neatėjau kurt anketų į admin. Atėjau žaisti. Aš niekada nieko neprašiau ir nekūriau jokių anketų į adminus. Žaidžiau serve ir bandžiau padėt projektui. To pasekoje pats maskas ir pasiūlė admin.

[b]Ko deivius1 atėjo į šį projektą?[/b]

Nesu aiškiaregys bet tokie dalykai ir taip aiškūs. Deivius1 į šį projektą atėjo būti adminu. Nesvarbus jam nei tas projektas, nei tas tf2. Jis atėjo būti adminu, tai jo vienintelis tikslas šiame projekte. Kodėl taip sakau? Nes praėjus savaitei ar dviem jis pradėjo "draugaut" su visais adminais, prašinėt rekomendacijų, kurt visokias anketas, kad tik gautų tą jo išsvajotą adminą. To pasekmėje ir gavo bet ką gauni lengvai niekada ir nevertini.

Tuo noriu pasakyt, kad yra didelis skirtumas tarp žmonių, kurie ateina į projektą adminų anketų pildyt, o kurie padėt projektui.

[b]Kodėl pradėjau kurt visokius memes apie projektą?[/b]

Kai kūriau normalias temas su įrodymais niekam buvo neįdomu. Pagr. adminai mane ignoravo. Tad galvoju reik pabandyt paveiksliukais paimt. Dažniausiai žmones patraukia paveikslai nei sausas tekstas. Tai pasiteisino, bet tame ir yra bėda. Paveiksliukuose gali parašyt kelis žodžius bet visko nesutalpinsi ir nepaaiškinsi.

Po visų šitų išsišaipymų myrez pagalvojo : "Blet rimtai mažum reik, kažką daryt. Sukurkit temą su visais įrodymais prieš deivių1 ir tada, gal svarstysim".
Kai visas forumas buvo pilnas įrodymų ir kol dar deivius1 neištrynė pusės tai neįdomu buvo. Dabar kažkaip susidomėjo įrodymais. Visų pirma reikėjo domėtis visom šitom nesamonėm pačioj pradžioj ir dabar gal visi laimingi sėdėtume ir nebūtų jokių pykčių. Jūsų ignoravimas tik dar labiau įpylė deguto į statinę. O dėl tos temos, tai niekas neturi laiko surinkt tas visas temas vėl ir sukurt vieną "Parg. admin friendly" temą.

Turiu dar daug ką pasakyt bet nematau tikslo čia visko rašyt vistiek niekas neskaitys visko tuo labiau pagr. adminai. Sutrumpinau kiek galėjau ir parašiau pačius pagrindinius dalykus.
Pabaigai noriu pasakyt, kad nemanau jog projektas ko nors pasieks, kai masko ir myrez bus toks mastymas. Geriausia ko galit pasiek tai pilnų servų su 10-14 metų vaikais klykaujančiais " šaudom šaudom".
Viso gero.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Am, norėčiau apskritai pasakyti.

Tavo čia tiesa į akys šimtais procentais barstosi, bet mažai kam rūpi.
Ateidamas į css serveri man buvo malonų žaisti, visi suprato ir visi žinojo kaip reikia juokauti ir kokia tvarką daryti ir kada ji reikalinga būdavo. Admin tikrai pakakdavo per akys ir nebuvo nusiskundimu, po to tik atsirado pagranduku....
Na, o po to prasidėjo visokių anketų pildimai ir admin geros didėjo ir pasiekėme koki lygi?
Kaip ir minėjai kolega, kad mažvaikiu serverius padarė...
Galėjo pasiekti geresniu rezultatu ir susirinkti žmonių ir turėti SAVO pabrėšiu SAVO nuomonė ir sprendimą, bet ne kitų.
Kitais gali, kaip pavyzdžius imti ir galvoti ar tai tinka ar ne.
Tai yra sprendimas SAVO GALVA, ne kitais vaikučiais mąstysena...
Man liūdna šiaip, kad silpnėja vyriškumo serveris, juk čia BACHURUSERVAS....
O išėjo Darželis pagranduku... Gal jau metas keisti pavadinimą? Pagrandukai.lt ....
Būtų, tik top šis tas ir aišku apie projektą.

Trumpai pasisakiau už savo nuomonė. Nusivylęs likau... Sėkmes kaip ir tobulėti ribu nėra....
[s]]This is Laikiux 2 in da best trolled (Mask ama pochuj ir toliau)[/s]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote]Visų pirma dėl to admin kurį nuėmė. Prašiau, kad man nuimtų adminą ne 1 ir ne 2 kartus bet arba jie apsimetė arba jie tikrai nematė to. Nematau čia jokio praradimo nes admin aš čia jau seniai nesu tiesiog dabar aš oficialiai nebe admin (vis dar forume tf2 admin... -____-).[/quote]

Visu pirma tau niekas nieko nenuiminejo, nes nera uz ka nuimt. Nebent cia pats labai nori, tada jau cia tavo valia. Ir tokie dalykai forumuose neaptarinejami !

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=iFiXas link=topic=497.msg10140#msg10140 date=1376393715]
bl mask tau patinka ziuriu kai forume vyksta tokia bezabrazija ... visi saukia ir pns ... bet tau px .. kol nebuvo to isgamos tylu ramu buvo ...
[/quote]
Patys bardaka darot. Ir izeidinejat vieni kitus. Read this : [url=http://bachuruservas.lt/index.php?action=rules]http://bachuruservas.lt/index.php?action=rules[/url]. Kai bus pradeta daryti tvarka, tai bus dar labiau norinciu daugiau rasyt, bet bus velu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=497.msg10144#msg10144 date=1376394451]
[quote]nebuvo bardako kol tas iskrypelis nepasirode tf2 ramu buvo ..[/quote]

NE, bardako nebuvo, kol adminai tarpusavyje be pykciu apsiejo. Bet jei jus normaliai nemokat tai...
[/quote]va butent be pykciu apsiejom daryk isvadas kas cia supiso visa reikala ogi trolis.. mesk nx ta ubaga troli lai eina i kitus projektus valkataut ... grazink senus adminus ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

nejaugi nematai kad jis nesugeba integruotis i musu kolektya jis tik sugeba visiem nert i sikna del savo naudos o paskuj zapadlo daro .. mask buk supratingas biskeli .. kiek gali ignoruot sia situacija .. tau aisku px o mums nervus kainuoja  ir sena gera gan subrendusi kolektyva ardo .. tu pagalvok kas tau geriau prapist 90% tf2 adminu ir prisiimt nauju vaiku ir tokiu debilitiku kaip trolis ar turet viena adapta ,ar ismest adapta ir turet normalius aktyvius adminus kurie zino kaip bachru serve veikia sitema ir kaip viskas turi but ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=497.msg10148#msg10148 date=1376395226]
[quote author=iFiXas link=topic=497.msg10147#msg10147 date=1376394940]
nejaugi nematai kad jis nesugeba integruotis i musu kolektya jis tik sugeba visiem nert i sikna del savo naudos o paskuj zapadlo daro .. mask buk supratingas biskeli .. kiek gali ignoruot sia situacija ..
[/quote]
E tu duxe neciulbek gerai? Kol admino neturejau apie tave keli adminai issake nuomone. Ir tau garantuoti galiu kad normaliu tikrai nepavadino :). Jau geriau siuksle kaip tu ismesti is servo ir ideti patikima. Ir dar jis aiskina kad sutaria su kitais XD baik cia pokstauti ir uzauk bent karta. Tave pakeis su Cemki ir tvarka serve bus.
[/quote]tu isvis dabar dusk niekas taves nekalbino .. nkam neidomus tavo padavalo zargonai .. as dabar sneku su mask o tu galesi sneket kai mes tema uzrakinsim

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=497.msg10154#msg10154 date=1376396112]
[quote author=iFiXas link=topic=497.msg10153#msg10153 date=1376395954]
troli NERAGINK taip stipriai dar routeris perkais ar tavo laido riterio interneto kabelis sudegs nuo tokio pykcio ir istvirkimo ..
[/quote]
Jeigu nuo istvirkimo tokie dalykai degtu, man atrodo ir modemas ir pc tavo jau butu sudege seniai :)
[/quote]tau geriau zinot dekuj uz perspejima :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jai nezinai ka reiskia zodis admaske ir nezinai kam jis naudojamas geriau nesnekek isvis .. + teisybe kalbama apie tave tau ziuriu nedasunta kad kiek adminu cia buvo ir yra ne suvienu taip nebuvo kaip su tavim biski pasinaudok smegenelim jai turi tu ju biski .. pamastyk o ne siseilek cia forume nesamones rasydamas ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=497.msg10167#msg10167 date=1376397928]
[quote author=iFiXas link=topic=497.msg10165#msg10165 date=1376397700]
gaila man taves :) kreipkis cia --> [url=http://www.jaunimolinija.lt/telefonas/]http://www.jaunimolinija.lt/telefonas/[/url] gal tau pades ;)
[/quote]
Tikriausiai tau sunkiais laikais labai padejo. :D Net visa website zino.
[/quote]google tam skirta ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search