Jump to content
Create New...

A MA POCHUJ


cemki

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=deivius1 link=topic=495.msg10038#msg10038 date=1376332910]
[quote author=iFiXas link=topic=495.msg10037#msg10037 date=1376332383]
del to taves niekas ir nebaudzia :D
[/quote]
Na tada tu tas pirmasis butum kuri baustu manau :D Plius kiek ziurejau kitu skundus bei ban lista, tau uz viska galima baninti :D
[/quote][img]http://www.memecreator.org/static/images/memes/1593672.jpg[/img]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=495.msg10042#msg10042 date=1376333648]
[quote author=iFiXas link=topic=495.msg10040#msg10040 date=1376333435]
Ko tu cia bandai ant manes uzstumt uzsipult ? :D ir offtopic temas kisi ? :D daugiau nk nesugalvoji ?
[/quote]
Kaip tai offtopic. pats kuri nesamones apie banus, typo uzbaninsiu visus. Nors tu tas kuris ir banina kitus for no reason.
[/quote] REason yra visada yra tiesiog per mazas cia komandyrius tu kad tau tureciau pasiteisint :) o no reason  tu banini pvz original ;) tik is taves isprikolina nebezinai kaip atsivartyt ban savaitei ,o mano banai po 30min ... taip kad TYPO maziau sauk :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

deja cia tu su original taip elgiesi ;) o is manes du banai po 1 dienas buvo kiti po 30min taip kad eik nx nereguliaves man kaip ir ka daryt .. eik toliau savo klouniskus video kurk ... saudom saudom yeyeyeye 2014 ... atsilupelis ... cia tipo apsiverkiai forume ane ? ;D tipo geriau pasidare ? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

taip sneki lyg as cia vienas buciau :D ir nx man ju demesi atkreipinet ? :D as ne toks kaip tu kad demesio reikalaut :D as prisidejau prie temos, bet tu ziuri neturi prie ko prikibt daugiau forume bijai visu .. cia tiesiog pries mane vierxa laust bandai ;D nes tau patinka kai tave duxina pries visus .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=495.msg10062#msg10062 date=1376336398]
[quote author=iFiXas link=topic=495.msg10059#msg10059 date=1376336005]
taip sneki lyg as cia vienas buciau :D ir nx man ju demesi atkreipinet ? :D as ne toks kaip tu kad demesio reikalaut :D as prisidejau prie temos, bet tu ziuri neturi prie ko prikibt daugiau forume bijai visu .. cia tiesiog prie mane vierxa laust bandai ;D nes tau patinka kai tave duxina pries visus .
[/quote]
Iskur man zinot kam tu ta demesi atkreipti bandai, bet matau kad jo reikalauji daug. Su kitais, ypac Cemka kalbos negali buti, nes jis ineres Originalui. :) Ir pries tave cia viercho nevaidinu, bet meginu ikresti smegenu, kad nesielgtum kaip debilas ir nebanintum zmoniu :) nes kiek pastebejau pyksti kai as kazka uzbaninu, nors darai baisiau.
O dabar eik ir saudik saudik.
[/quote] Isvis kas tau sake kad as kokio demesio reikalauciau cia bl pagal save nespresk lupena bl ... proto man krest nereikia .. proto man pilnai uztenka tolabiau tu proto ikrest nesugebetum net pradines klases vaikams ... nes tu maziau uz juos proto turi :) ir cia offtopink neofftopines susavo banais .banas tam ir skirtas kad banint loxus .. o jai tau toks uzbanintas loxas inere ir pasiskunde mano reikalas kaip as baninu :) gi kaip tu sakiai TAVE ORIGINAL IZEIDE todel baninai :) tai va tie loxelei irgi mane IZEIDe ... taip kad fuck off  .. kiek kart kartot baisiau nedarau ;) banai dienai arba 30 min o ne savaitej uz tai kad trolli nutrollino ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=deivius1 link=topic=495.msg10068#msg10068 date=1376337002]
[quote author=iFiXas link=topic=495.msg10065#msg10065 date=1376336788]
[quote author=deivius1 link=topic=495.msg10062#msg10062 date=1376336398]
[quote author=iFiXas link=topic=495.msg10059#msg10059 date=1376336005]
taip sneki lyg as cia vienas buciau :D ir nx man ju demesi atkreipinet ? :D as ne toks kaip tu kad demesio reikalaut :D as prisidejau prie temos, bet tu ziuri neturi prie ko prikibt daugiau forume bijai visu .. cia tiesiog prie mane vierxa laust bandai ;D nes tau patinka kai tave duxina pries visus .
[/quote]
Iskur man zinot kam tu ta demesi atkreipti bandai, bet matau kad jo reikalauji daug. Su kitais, ypac Cemka kalbos negali buti, nes jis ineres Originalui. :) Ir pries tave cia viercho nevaidinu, bet meginu ikresti smegenu, kad nesielgtum kaip debilas ir nebanintum zmoniu :) nes kiek pastebejau pyksti kai as kazka uzbaninu, nors darai baisiau.
O dabar eik ir saudik saudik.
[/quote] Isvis kas tau sake kad as kokio demesio reikalauciau cia bl pagal save nespresk lupena bl ... proto man krest nereikia .. proto man pilnai uztenka tolabiau tu proto ikrest nesugebetum net pradines klases vaikams ... nes tu maziau uz juos proto turi :) ir cia offtopink neofftopines susavo banais .banas tam ir skirtas kad banint loxus .. o jai tau toks uzbanintas loxas inere ir pasiskunde mano reikalas kaip as baninu :) gi kaip tu sakiai TAVE ORIGINAL IZEIDE todel baninai :) tai va tie loxelei irgi mane IZEIDe ... taip kad fuck off  .. kiek kart kartot baisiau nedarau ;) banai dienai arba 30 min o ne savaitej uz tai kad trolli nutrollino ..
[/quote]

Jau nepisk proto moli :D Nes nepanasus tu i joki normalu zmogu kuris normalei ir bendrautu. Jeigu loxus banini... jau suprantu kodel save baninai 5 minutem o paskui ir ilgiau.
[/quote]vat kas kas jau molis tai tiktai tu ;D ... kai baiksi bent kokia vargana kolegija galesi man zodi kaskoki pasakyt ir tai tik su tavo tevu leidimu :) jai buciau toks atsilupes kaip tu tikrai nesugebeciau gaut universitetinio bakalauro laipsnio ..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search