Jump to content
Create New...

Servo bugai


Rolandas

Rekomenduojami pranešimai

Labai ilgai zaidiu bachuru serve, ir pastebejau 2 bugus: 1 kai ilgai zaidi sitam serv, buna kad serveris isjungia visa zaidima
2 serve neveikia mikrofonas, negalima kalbet, ir dar uzsiminsiu, visi kurie zaidzia tam serve man ne karta sake kad jiems nelabai patinka tokie mazi mapai kurios ten daznail labai leidzia pvz. 2020$ 2000$ ..., reiketu nauju mapu...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Sveikas taip kartais isjunge visa zaidima steam neturintiems zaidejams, taigi kas turite nusipirke originalu Counter-Strike: Source su sita problema nesusidursite. O mikrofonas kaip ir veikia, pabandyk pasiziuret nustatymus zaidimo, bet del sito dar patikslinsim ir paziuresim.
O del mazu map pameginsim pakeitinet maplist kad neeitu balsuot uz praeitus 3 zaistus map tai turetu isspresti sita problema.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Rolandas link=topic=7.msg15#msg15 date=1331151385]
serverije tikrai negalim kalbeti, ne pas mane viena toks  bugas pas visus mano draugus tas pats,
[/quote]
Pakeiciau kelis nustatymus,pasiziurek ar kas  pasikeite. Nors siaip pas mane viskas veikia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 4 weeks later...

Dar vienas bugas kur? manau pasteb?jo visi : round pradžoj kai visi atsikelia dažniausiai vienas žmogus (iš niekur nieko)(jis neb?na afk) miršta. Šis bug dažniausiai b?na kai serveryje apie 20 žmoni? . Tikiuosi ši bug administracija sutvarkys :)[size=36pt][/size]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=Amberiukas link=topic=7.msg93#msg93 date=1333693592]
Dar vienas bugas kur? manau pasteb?jo visi : round pradžoj kai visi atsikelia dažniausiai vienas žmogus (iš niekur nieko)(jis neb?na afk) miršta. Šis bug dažniausiai b?na kai serveryje apie 20 žmoni? . Tikiuosi ši bug administracija sutvarkys :)[size=36pt][/size]
[/quote]

Hmm...cia kazkoks idomus variantas,tokio dar neteko matyti,sakyciau taip gali atsitikti tik jei "friendly fire" ijungtas ir tik atsiradus kitas komandos narys i ji sauna(tipo team kill). Bet jeigu taip buna kai zmoniu skaicius ~20,tai gal tikrai koks bugas..... :-\

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=MesUzLietuva link=topic=7.msg110#msg110 date=1333780595]
man ira buve kai spectatinu raso:jei nepajudesi po 10 sekundziu permes i spectatorius L:DDDDD
[/quote]
Visiskai teisingai,jei nezaidi busi permestas i spectus,o jei ir is ten nebeprisijungsi-ismestas is servo.Taip neuzimama bereikalingai vieta.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Maskai ne taip supratai tas bugas tikrai yra nes iš kart round pradžioj net nepraeina nei sekund? ir b?na miršti , priežastis d?l ko buginas (mano nuomone) d?l to cfg kur perkelia ? spect jai b?ni afk.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search